تخفیف برای راه‌اندازی ایرتاکسی‌ها +بسته‌های تشویقی

04/09/2019 06:47:00 ق.ظ

تخفیف برای راه‌اندازی ایرتاکسی‌ها مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی: برای راه‌اندازی ایرتاکسی‌ها و کمک به رونق آن، تخفیف‌ها و بسته‌های تشویقی در نظر گرفتیم که می‌توان به تخفیف ۳۰ درصدی برای هواپیماهای زیر ۲۰۰۰ کیلوگرم اشاره کرد که توسط وزیر ابلاغ شد

تخفیف برای راه‌اندازی ایرتاکسی‌ها مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی: برای راه‌اندازی ایرتاکسی‌ها و کمک به رونق آن، تخفیف‌ها و بسته‌های تشویقی در نظر گرفتیم که می‌توان به تخفیف ۳۰ درصدی برای هواپیماهای زیر ۲۰۰۰ کیلوگرم اشاره کرد که توسط وزیر ابلاغ شد

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اعلام کرد گرچه مشکل اصلی راه‌اندازی ایرتاکسی در کشور تنها ناظر بر هزینه‌ها و قیمت‌ها نیست، اما برای راه‌اندازی ایرتاکسی‌ها و کمک به رونق آن، تخفیف‌ها و بسته‌های تشویقی در نظر گرفتیم که می‌توان به تخفیف ۳۰ درصدی برای هواپیماهای زیر ۲۰۰۰ کیلوگرم اشاره کرد که توسط وزیر ابلاغ شد.

سیاوش امیرمکری - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران – در گفت‌وگو با ایسنا درباره اینکه چه برنامه‌ای برای عملیاتی کردن اینگونه پروازها دارید و تخفیف‌هایی که برای ایرتاکسی‌ها عنوان می‌شود چگونه بوده و چقدر است؟ اظهار کرد: مشکل اصلی راه اندازی ایرتاکسی در کشور تنها هزینه‌ها و قیمت‌های آن نیست. به نظر من مشکلات  اصلی پیش روی هوانوردی عمومی کشور در حال حاضر چالش‌های حاکمیتی‌ بودن، دولتی بودن و نگاه مدیریت دولتی به آن است و از سوی دیگر، قوانین و مقررات ناظر بر فعالیت‌های صنعت هوانوردی، ناوگان و شرایط خاص فعلی کشور و حتی فراموشی مفهوم کسب و کار تاکسی هوایی به علت وقفه طولانی مدت این موضوع مهم‌تر از هزینه‌ها و قیمت‌های آن است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

نیکبخت: بازگشت فتح‌الله‌زاده می‌تواند برای استقلال خوب باشد/ انصاری‌فرد نقشی در پرسپولیسی شدن من نداشت/ تراکتور با دنیزلی حرف‌های زیادی برای گفتن داردداورها تا زمانی که استقلال گل نخورد سوت نمی‌زنند نیکبخت: بازگشت فتح‌الله‌زاده می‌تواند برای استقلال خوب باشد/ انصاری‌فرد نقشی در پرسپولیسی شدن من نداشت/ تراکتور با دنیزلی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد

شانس وزرای پیشنهادی آموزش‌وپرورش و میراث فرهنگی برای کسب رای اعتماد مجلس چقدر است؟اگرچه هنوز نظر قطعی سه فراکسیون سیاسی مجلس در مورد وزرای پیشنهادی آموزش‌وپرورش و میراث فرهنگی اعلام نشده، اظهارات نمایندگان سه فراکسیون مجلس شورای اسلامی حاکی از آن است که حاجی‌میرزایی و مونسان در مجلس رای می‌آورند.

برنامه احتمالی بریتانیا برای اعزام پهپادهای نظامی به خلیج فارس | DW | 02.09.2019نیروی هوایی بریتانیا تعدادی پهپاد نظامی در نزدیکی کویت مستقر کرده است. از این پهپادها تا کنون برای نظارت بر عراق و سوریه استفاده می‌شد. اکنون گفته می‌شود احتمال اعزام این پهپادها برای انجام ماموریت خلیج فارس وجود دارد.

تدابیر ویژه یونان برای مقابله با مهاجران غیرقانونی و اخراج پناهجویاندولت یونان پس از ورود صدها پناهجو در تنها یک روز به جزیره لسبوس، تصمیم گرفت تدابیر ویژه ای برای مقابله با مهاجرت های غیرقانونی و اخراج پناهجویان اتخاذ کند.

آمادگی ژاپن برای توقف فعالیت راکتورهای هسته‌ای

برنامه بانک مرکزی برای مهار تورم و کنترل اثر پول پرقدرت بر نقدینگی

به گزارش ایسنا، سال‌هاست مساله ایرتاکسی در ایران مطرح بوده و پیگیری می شود اما به نظر می رسد که با توجه به هزینه‌ها و قیمت این‌گونه پروازها و دیگر موانع نمی‌توان آن را در کشور راه‌اندازی کرد و اگر این اتفاق هم بیافتد، تقریبا شاید عده‌ای خاص بتوانند از پس هزینه‌های آن برآیند.علیرضا نیکبخت در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط نه چندان خوب استقلال در دو هفته گذشته اظهار داشت: من قبول ندارم که شرایط استقلال خوب نیست، درست است که وقتی تیم نتیجه نگیرد اوضاع به هم می‌ریزد و تیم وارد بحران می‌شود ولی به نظرم استقلال تیم خوبی دارد و باید به آن زمان داد.نظر شما در مورد وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چیست؟ نظر شما در مورد وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش چیست؟ وزرای پیشنهادی رای می‌آورند؟ 1 امید مونسان بر حوزه گردشگری مسلط است و سوابق خوبی دارد.پهپاد"MQ-9 ریپر" نیروی هوایی سلطنتی بریتانیا (عکس از آرشیو) روز دوشنبه ۱۱ شهریور (دوم سپتامبر) خبر اعزام احتمالی پهپادهای نظامی بریتانیا برای پشتیبانی از ناوهای جنگی این کشور در ماموریت دریایی خلیج فارس منتشر شد.

سیاوش امیرمکری - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران – در گفت‌وگو با ایسنا درباره اینکه چه برنامه‌ای برای عملیاتی کردن اینگونه پروازها دارید و تخفیف‌هایی که برای ایرتاکسی‌ها عنوان می‌شود چگونه بوده و چقدر است؟ اظهار کرد: مشکل اصلی راه اندازی ایرتاکسی در کشور تنها هزینه‌ها و قیمت‌های آن نیست. به نظر من مشکلات  اصلی پیش روی هوانوردی عمومی کشور در حال حاضر چالش‌های حاکمیتی‌ بودن، دولتی بودن و نگاه مدیریت دولتی به آن است و از سوی دیگر، قوانین و مقررات ناظر بر فعالیت‌های صنعت هوانوردی، ناوگان و شرایط خاص فعلی کشور و حتی فراموشی مفهوم کسب و کار تاکسی هوایی به علت وقفه طولانی مدت این موضوع مهم‌تر از هزینه‌ها و قیمت‌های آن است. وی در مورد گل خوردن استقلال در ثانیه‌های پایانی هر دو بازی گذشته هم گفت: نمی‌توان دلیل مشخصی برای این موضوع پیدا کرد.  وی افزود: استراتژی شرکت فرودگاه‌ها حمایت از شرکت‌های ایرتاکسی در قالب تدوین بسته‌های تشویقی و حمایتی بوده که شامل ارائه تخفیف‌ها در حوزه خدمات ناوبری هوایی و فرودگاه‌ها مانند، ناوبری هوایی، نشست و برخاست، روشنایی، پارکینگ و غیره است. 2 حسن نوروزی نماینده رباط‌کریم ولایی در این دولت و وضعیت کنونی وزرای پیشنهادی خیرالموجودین هستند.  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ادامه داد: تخفیف ۳۰ درصدی در موضوعات مذکور برای هواپیماهای زیر ۲۰۰۰ کیلوگرم یکی از پیشنهادهای این شرکت با هدف حمایت از هوانوردی عمومی کشور بود که با موافقت وزیر راه و شهرسازی ابلاغ شد و دیگر بسته‌های تشویقی و حمایتی نیز در حال تهیه و ارسال برای طی کردن مراحل قانونی، تصویب و اجرایی شدن است. شاید بشود این را گفت که بازیکنان از لحاظ روحی و روانی بازی را تمام شده می‌بینند و ممکن است به همین دلیل غافلگیر می‌شوند. امیرمکری گفت: فارغ از این تخفیف و تشویق‌ها که حتما صورت می‌گیرد، نباید از این موضوع غافل شد که در یکی از رویکردها به خدمات ایرتاکسی این است که این خدمات را در قالب کالاهای لوکس طبقه بندی کرد که با افزایش درآمد، تقاضا برای آن هم افزایش یابد و شاید طبیعت این نوع از خدمات به گونه‌ای نباشد که کل کنشگران جامعه، مخاطب و مشتری اینگونه خدمات باشند. از این پهپادها تا کنون برای انجام ماموریت‌هایی در عراق و سوریه استفاده می‌شده است.

البته یکی از رویکردها به ایرتاکسی اینگونه‌ است. اگر دقت کنید در هر دو بازی خصوصاً بازی با ماشین سازی که از حریف جلو بودیم حتی یک بار هم بازیکنان به زیر توپ نزدند و به دنبال وقت کشی نبودند و تا ثانیه آخر بازی کردند و به دنبال گل دوم بودند. حاجی‌میرزایی در هیات دولت بوده و سرپل‌های کاری را به خوبی می‌شناسد و سیاسی سیاست‌زده نیست. وی اعلام کرد: خدمات ایرتاکسی یک بخش از خدمات هوانوردی عمومی است که احتمال دارد در ادوار گذشته تصمیم گیران و استراتژیست‌های این صنعت در رابطه با آن دچار مشکلات شناختی شده و با تمرکزصرف بر حمل و نقل تجاری (Commercial Air Transport) آن را فراموش کرده‌اند. مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تاکیدکرد: ایرتاکسی مانند دیگر بخش‌های مکمل صنعت از جمله هوانوردی عمومی که اتفاقا از بخش های بسیار مهم و یکی از حوزه های اصلی صنعت حمل و نقل هوایی است، ظرفیت توسعه اقتصادی قابل توجهی را نیز می تواند در بر داشته باشد. بازیکن سابق فوتبال در مورد اعتراض به داوری‌ها هم عنوان کرد: اتفاقا می‌خواستم این را هم بگویم. انتهای پیام . تاکنون او بدون نگاه سیاسی و جناحی به وظیفه خود عمل کرده است.