تخریب جاده منتهی به بهشت رضوان بهبهان در آستانه سالگرد اعتراضات آبان

18/08/1399 05:46 ب.ظ

به دنبال اعلام خانواده‌ جانباختگان اعتراضات_آبان_۹۸ برای برگزاری مراسم سالگرد، جاده منتهی به قبرستان این شهر به بهانه عملیات عمرانی کاملا تخریب شده است. ویدیو از صفحه shimababaeii خوزستان

استان وایر- به دنبال اعلام خانواده‌ جانباختگان اعتراضات آبان ماه ۱۳۹۸ برای برگزاری مراسم سالگرد، جاده منتهی به قبرستان این شهر«بهشت رضوان» به بهانه عملیات عمرانی کاملا مسدود شد.که از این جاده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، آسفالت جاده به وسیله لودر و گریدر کاملا تخریب و از بین رفته است. ابتدای جاده را نیز بوسیله بلوک‌های بزرگ سیمانی در شانه‌های دو طرف و عرض جاده بسته‌اند.

شهرستان بهبهان واقع در شمال شرقی استان خوزستان واقع شده است. برابر آمار موجود تا این لحظه اسامی ۹ جان باخته اعتراضات آبانماه ۱۳۹۸ مشخص و منتشر شده است. اسامی این افراد: «نام نامشخص) تدین، فرزاد انصاری فر، احسان عبدالله‌نژاد، اسماعیل بازرگان، فرزاد تضمی‌پور، محمد حشم دار، محمدحسین (امیرحسین) قنواتی، محمود دشتی‌زاده، مهرداد دشتی‌زاده» اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا دادگاه کیفری شهرستان بهبهان ۳۶ نفر از شهروندانی که در جریان اعتراضات سراسری آبان‌ماه سال گذشته دستگیر شده‌اند را مجموعا به ۱۰۹ سال زندان و ۲ هزار و ۵۹۰ ضربه شلاق محکوم کرده است.

جدا از این احکام، دادگاه این معترضان را به "سه میلیون و سیصد هزار تومان جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم" کرده است. تمامی این احکام توسط شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری دو شهرستان بهبهان به ریاست رسول اسدپور در تاریخ ۱ آبان و در آستانه سالگرد اعتراضات سراسری سال گذشته صادر شده است. headtopics.com

اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزین در آبان ۱۳۹۸ به یکی از بزرگترین بحرانها‌ و اعتراضات سال‌های اخیر حکومت ایران شد. اعتراضات ‌از روز جمعه ۲۴ آبان و به دنبال افزایش قیمت و سهمیه بندی ناگهانی بنزین در ایران شروع و دامنه اعتراض‌ها به سرعت در تهران و صدها شهرستان گسترش یافت.

ادامه مطلب:
iranwire »

ترافیک نیمه سنگین در ۳ جاده منتهی به شمالرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در محورهای منتهی به شمال کشور خبر داد.

سفر به ناکجاآباد؛ پناهجویان اردوگاه سوخته بوسنی به جاده زدندصدها پناهجوی آفریقایی و آسیایی روز سه‌شنبه در سرمای کنار جاده انتظار کشیدند تا از اردوگاهی سوخته در بوسنی به پادگانی نظامی منتقل شوند؛ انتظاری که به دلیل اختلاف نظر میان مقامات جمهوری بوسنی و هرزگوین برای تعیین مقصد بعدی آنها ساعت‌ها طول کشید.

انفجار تانکر سوخت در جاده مریوان به سنندج یک کشته برجای گذاشت

آذربایجان ساخت جاده فضولی به شوشا را آغاز می‌کنددر ادامه فعالیت‌های راه سازی در مناطق آزاد شده آذربایجان٬ مسیر مواصلاتی شهر فضولی به شهر شوشا احداث می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

واکنش شدید استاندار هرمزگان به حادثه تخریب منزل زن سرپرست خانوارواکنش شدید استاندار هرمزگان به حادثه تخریب منزل زن سرپرست خانوار: این اقدام افکار عمومی را جریحه‌دار کرده اوج بی‌تدبیری در این زمینه صورت گرفته باید عاملان این تصمیم بشدت مورد پیگرد قرار گیرند بجای عاملان این اتفاق از این خانواده و مردم عذرخواهی می‌کنم شو. تبلیغاتی بابای من یه باغ داره ۳۰ساله پدربزرگم اونجا کارکرده نون خورده حالا نوبت ما شده میگن مجوز نداریم خواستن خراب کنن حکمش دادن تخریب بعدازخراب کردن میگن معذرت میخوایم GtzZaman وا حیرتا عذرخواهی؟؟؟؟؟ این قدرت شبکه های مجازی و رسانه اس چیزی که همیشه خواستن کنترل کنن کنترل به معنی خفه کردن