تخریب بیش از هزار مسجد در غزه از زمان ‌آغاز تهاجم اسرائیل

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

از زمان آغاز تهاجم اسرائیل، بیش از هزار مسجد در غزه ویران شده است.

توقیف محموله کشتی آمریکایی در پی شکایت بیماران پروانه ای علیه آمریکابه گزارش ایلنا به نقل از الجزیره،

به‌رغم ویرانیها، مسلمانان فلسطینی طبق معمول و در آستانه ماه رمضان به اجتماع و اعمال عبادی خود ادامه می‌دهند. در مسجد الفاروق در رفح که در سال ۱۹۵۲ ساخته شده و ماه گذشته میلادی در حمله اسرائیل ویران شد، نماز در زیر آوار ادامه دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«علیا» در فرهنگ یهودیان صهیونیست چیست؟ چرا گرایش به مهاجرت به اسرائیل افزایش یافته است؟علیا از جمله واژه‌هایی است که طی ماه‌های گذشته همزمان با جنگ بین اسرائیل و گروه حماس در نوار غزه بیش از پیش در بحث‌های مرتبط با این مناقشه مطرح می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: تعداد روزنامه‌نگاران کشته شده توسط اسرائیل به بیش از 100 نفر رسیدرئیس جمهور ترکیه از کشته شدن بیش از 100 روزنامه‌نگار در حملات اسرائیل به نوار غزه خبر داد. - Anadolu Ajansı
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آیا دغدغه اصلی اسرائیل تونل‌های غزه است؟به نوشته یک رسانه لبنانی، اسرائیل بیش از آنکه به دنبال تسخیر تونل‌های غزه یا از بین بردن حماس یا حتی آزادسازی اسرای خود باشد، در پی تحقق هدف بلندمدت مهم‌تری است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

دوسومِ ۹۹ خبرنگار جان‌باخته در سال ۲۰۲۳، در جنگ غزه کشته شدندبر اساس گزارش تازهٔ «کمیتهٔ حفاظت از روزنامه‌نگاران» بیش از سه‌چهارم از ۹۹ خبرنگار و کارمند رسانه‌ای که در سال ۲۰۲۳ جان باختند، در جریان جنگ غزه کشته شدند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مذاکرات آتش‌بس در غزه فردا در مصر آغاز می‌شودمذاکرات آتش‌بس در غزه برای توقف حملات اسرائیل فردا در مصر آغاز می‌شود - Anadolu Ajansı
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۵هزار فروشگاه به شبکه کالابرگ الکترونیکی بازگشتندبیش از ۵ هزار فروشگاه از ۱۳ هزار فروشگاه متخلف به چرخه توزیع کالابرگ الکترونیکی بازگشتند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »