تحویل پیکر یک دانشجو به خانواده‌اش پس از ۱۸ ماه حبس

30/03/1399 04:05:00 ب.ظ

پیکر یک دانشجوی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ١٨ ماه پس از بازداشت تحویل خانواده‌اش شد. سازمان «هه‌نگاو» گزارش کرده این دانشجو زیر شکنجه به قتل رسیده و اداره اطلاعات کرمانشاه هم مدعی شده این جوان ۳۲ ساله در سانحه رانندگی کشته شده است. اخبار_ایران

سازمان حقوق بشری «هه‌نگاو» گزارش کرده که این دانشجو «زیر شکنجه به قتل» رسیده و اداره اطلاعات کرمانشاه هم مدعی شده که این جوان ۳۲ ساله در یک سانحه رانندگی کشته شده است.

هویت این دانشجو خلیل مرادی اعلام شده که اهل «ثلاث باباجانی» و ساکن جوانرود و دانشجوی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بودە است.

مرادی آبان ماه ١٣٩٧ از سوی نیروهای ادارە اطلاعات کرمانشاه به اتهام همکاری با یکی از احزاب کردستانی اپوزسیون بازداشت و زندانی شده بود. خانواده مرادی که خود «خانواده شهید» هستند، ماه گذشته با پرداخت وجهی به یکی از مقام‌های دولتی مطلع شده بودند که فرزندشان با اتهامات نامشخص در بازداشت اداره اطلاعات شهر کرمانشاه است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

رونق کار پیک‌های رباتی تحویل غذا در اروپا و آمریکافعالیت پیک‌های رباتی تحویل غذا در اروپا و آمریکا پس از شیوع ویروس کرونا رونق بی‌سابقه‌ای پیدا کرده است.

چین شهروندان کانادا را ۱۸ ماه پس از بازداشت به جاسوسی متهم کرددادستان چین اعلام کرد که روند رسیدگی به پرونده‌های مایکل کاوریگ، دیپلمات پیشین و مایکل اسپاور بازرگان که مظنون به جاسوسی و انتقال اسرار دولتی هستند، آغاز شده است.

ویدئو؛ لحظه‌ انفجار ساختمان دفتر ارتباطات با کره جنوبی توسط کره شمالیپس از این انفجار، دود غلیظی از یک مجتمع صنعتی که دفتر ارتباط بین دو کره نیز در آنجا قرار دارد، بلند شد.

رونق کار پیک‌های رباتی تحویل غذا در اروپا و آمریکافعالیت پیک‌های رباتی تحویل غذا در اروپا و آمریکا پس از شیوع ویروس کرونا رونق بی‌سابقه‌ای پیدا کرده است.

جاسوسان سایبری از راه لینکدین شرکت‌های دفاعی اروپا را هک کردنددستگاه قضایی آمریکا در گذشته این گروه را به سازماندهی یک سلسله دزدی فضای مجازی از جمله از جمله شرکت سونی پیکچرز و بانک مرکزی بنگلادش متهم کرده است.

جان بولتون: ترامپ فکر می‌کرد فنلاند بخشی از روسیه است/ او برای پیروزی در انتخابات از رئیس‌جمهور چین کمک خواست- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimبولتون مشاور سابق امنیت ملی آمریکا: ترامپ فرق فنلاند و روسیه را نمی‌دانست! اطلاعات ترامپ به حدی ضعیف است که یک بار از مشاوران خود سؤال کرد که آیا فنلاند بخشی از کشور روسیه است! او برای پیروزی در انتخابات از رئیس‌جمهور چین کمک خواست ترامپ: بولتون احمق است همه چیز درباره من خوب گفته شده بود تا روزی که من او را اخراج کردم؛ بولتون احمق بی‌کفایت است اینستاگرام تسنیم را دنبال کنید