تحویل آنی کارت بلیت دانش‌آموزی و دانشجویی

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 70 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 63%

معاون طرح و برنامه شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از تحویل آنی کارت بلیت دانش‌آموزی و دانشجویی در مهر خبر داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش مشرق، با اعلام مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، فرود لطفی روز دوشنبه گفت: در راستای طرح استقبال از مهر و با توجه به تمهیدات اتخاذ شده، کارت بلیت دانش‌آموزان و دانشجویانی که در مهرماه ثبت درخواست کنند به‌صورت آنی صادر می‌شود.

به گفته وی، این کارت‌ها دارای ۵۰ درصد تخفیف است و با پرداخت ۱۵۰ هزار تومان کارت بلیت ۳۰۰ هزار تومان شارژ می‌شود. لطفی در خصوص مراحل ثبت درخواست و دریافت این کارت‌ها افزود: دانش آموزان و یا دانشجویانی که در یکی از مراکز آموزشی شهر تهران مشغول به تحصیل هستند می‌توانند با در درست داشتن مدارک مورد نیاز (یک قطعه عکس، کارت ملی یا شناسنامه و کارت یا گواهی اشتغال به تحصیل در شهر تهران) به دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه کنند و به‌محض ثبت‌نام نهایی در این دفاتر، به ایستگاه صادقیه بروند و کارت خود را تحویل بگیرند.

معاون طرح و برنامه شرکت بهره‌برداری مترو تهران در خصوص سایر اقدامات انجام شده در حوزه بلیت مترو در راستای طرح استقبال از مهر گفت: هماهنگی با پیمانکار فروش بلیت جهت سرویس دوره‌ای تجهیزات مرتبط با بخش فروش بلیت انجام شده همچنین هماهنگی با پیمانکار مربوطه جهت آراستگی متصدیان، نظافت گیشه‌های فروش بلیت و افزایش تعامل با پیمانکاران سیستم فروش و پذیرش بلیت جهت تسریع در رفع خرابی‌های احتمالی در دستور کار قرار گرفته است.

وی به انجام پیش‌بینی‌های لازم جهت استفاده بهینه از منابع انسانی در اختیار با توجه به شلوغی و شرایط خاص برخی از ایستگاه‌ها در شروع سال تحصیلی اشاره کرد وافزود: برنامه‌ریزی جهت حضور نیروی کشیک به منظور پیگیری و رفع مشکلات احتمالی مرتبط با شبکه و تجهیزات فروش بلیت و برنامه‌ریزی جهت انجام بازدیدهای فوق‌العاده به منظور پایش سطح خدمات ارائه شده توسط پیمانکار فروش بلیت از دیگر اقداماتی است که در راستای طرح استقبال از مهر انجام می‌شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تحویل آنی کارت بلیت دانش‌آموزی و دانشجویی/ تخفیف ۵۰ درصدی به ثبت‌نام کنندگان در مهرمعاون طرح و برنامه شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از تحویل آنی کارت بلیت دانش‌آموزی و دانشجویی در مهرماه خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تحویل آنی کارت بلیت دانش‌آموزی و دانشجوییمعاون طرح و برنامه شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: در راستای طرح استقبال از مهر و با توجه به تمهیدات اتخاذ شده، کارت بلیت دانش‌آموزان و دانشجویانی که در مهرماه ثبت درخواست کنند به‌صورت آنی صادر می‌شود.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

تحویل آنی کارت‌بلیت دانش‌آموزی و دانشجویی در مهرماه‌معاون طرح و برنامه شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از تحویل آنی کارت‌بلیت دانش‌آموزی و دانشجویی در مهرماه خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

معرفی برگزیدگان نهایی بیست و هشتمین المپیاد علمی دانشجویی کشوراسامی برگزیدگان مرحله نهایی بیست و هشتمین المپیاد علمی - دانشجویی کشور سال ۱۴۰۲ پس از بررسی، تعیین رتبه و اعطای مدال در شورای برنامه‌ریزی المپیاد علمی دانشجویی اعلام شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ابلاغ شیوه‌نامه جدید اجرایی آیین‌نامه رفتار و پوشش حرفه‌ای دانشجویان و دستیارانمعاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران از ابلاغ شیوه‌نامه جدید آیین‌نامه رفتار و پوشش حرفه‌ای دانشجویان و دستیاران دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم‌پزشکی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیوه‌نامه جدید اجرایی آیین‌نامه رفتار و پوشش حرفه‌ای دانشجویان و دستیارانمعاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران از ابلاغ شیوه‌نامه جدید آیین‌نامه رفتار و پوشش حرفه‌ای دانشجویان و دستیاران دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم‌پزشکی خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »