تحویل ۲۰۰۰ واحد مسکن ملی پرند تا پایان مرداد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 67 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون وزیر راه و شهرسازی دستور داد تا حدود ۲۰۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید پرند تا پیش از هفته دولت افتتاح و به مالکان تحویل داده شود

به گزارش ایسنا، حبیب الله طاهرخانی، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید روز گذشته از شهر جدید پرند بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه های زیرساختی و واحدهای مسکونی این شهر قرار گرفت.

‌وی در بازدید از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن شامل آفرینش دریای نور، آتیس عمران قصر، صدرا نور، رهدشت پیام و سابیر بین الملل دستور داد تا حدود 2000 واحد مسکونی از پروژه‌های مذکور تا پیش از هفته دولت افتتاح و به مالکان تحویل داده شود. همچنین مقرر شد دفتر معماری و شهرسازی شرکت مادر و شرکت عمران شهرهای جدید، مقدمات لازم برای ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی در پروژه های یاد شده را فراهم کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه از فضاهای سبز و ورزشی روباز پرند نیز بازدید کرد و ضمن متذکر شدن نواقص و مشکلات موجود تاکید کرد که توسعه فضاهای مذکور در دستور کار سال جاری شرکت عمران شهر جدید پرند قرار گرفته و با سرعت و جدیت دنبال شود. طاهرخانی ضمن تاکید بر به کارگیری تمام امکانات برای تکمیل واحدهای باقی مانده مسکن مهر گفت: تعیین پیمانکار برای پروژه‌های اقدام ملی که هنوز فاقد مجری و پیمانکار مشخص هستند ضروری است. همچنین مسائل و مشکلات شهر جدید پرند در سامانه طرح اقدام ملی به صورت جدی پیگیری و رفع شود.

به گزارش ایسنا طرح اقدام ملی تولید و عرضه ۴۰۰ هزار واحد مسکونی، شهریور ۱۳۹۸ با حضور رئیس جمهوری آغاز شد. البته در برخی از مناطق از پایان سال ۱۳۹۷ کلید خورده بود. در قالب این طرح تا پایان سال ۱۳۹۸ عملیات احداث دست کم ۲۱۸ هزار و ۵۲ واحد آغاز شده که بیش از نیمی از پروژه را شامل می شود. بر اساس اعلام اسلامی وزیر راه و شهرسازی، اولین واحدهای مسکن ملی در بعضی مناطق کشور، خرداد یا تیرماه امسال تحویل می شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برگزاری مراسم احیا از ۱۲ شب تا ۲ بامداد با رعایت حداکثری پروتکل‌هاوزیر بهداشت با اشاره به پروتکل‌های تدوین شده برای برگزاری مراسم لیالی قدر در مساجد، گفت: جلسه‌ای را با همکاران‌مان گذاشتیم و جمع‌بندی تازه‌ای انجام شد تا بتوانیم در شب‌های قدر با رعایت پروتکل‌های حداکثری بتوانیم بین ساعت ۱۲ شب تا ۲ بامداد مراسم احیای شب‌های با عظمت قدر را با حضور مومنان داشته باشیم. منم_شنبه_فهميدم بعد از حرفای رهبری در مورد اماکن مذهبی و مساجد و سپردن اون به دست آدمهای آنچنانی حتم دارن آقایون از هول هلیم به دیگ خواهند افتاد و ملت رو هم به تاک فنا خواهند داد پزشکی سکولار دولت لیبرال وزیر که میگه عزاداری برای اباعبدالله افسردگی می آورد رئیس جمهوری که امام زمان را نقد میکند و روایات را وارونه میگوید انتظاری از این جماعت نیست که با اسلام دوست باشند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'تعاونی شدن پرسپولیس و استقلال' از اسم تا رسم/ اقتصاد سهامداری را با تعاونی یکی نکنید'تعاونی شدن پرسپولیس و استقلال' این را رئیس اتاق تعاون اعلام کرده است، اما به درستی مشخص نیست که چه اتفاقی قرار است بیفتد و ساز‌و‌کار این تصمیم چیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کارکنان توییتر می توانند تا همیشه دورکاری کنند!کارکنان توییتر می‌توانند تا همیشه دورکاری کنند! مدیرعامل توییتر به تازگی اعلام کرده که تمامی کارکنان این شرکت می‌توانند تا هر زمانی که بخواهند به دورکاری خود ادامه دهند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از فرق سر تا نوک پا: ویروس جدید کرونا به کدام اندام‌‌ها آسیب می‌زند؟ | DW | 12.05.2020ویروس کرونای جدید تنها به ریه‌ها حمله نمی‌کند؛ قلب، کلیه‌ها، مغز، عروق، اعصاب و پوست بدن از دیگر اندام‌هایی هستند که تاکنون تأثیر ویروس جدید بر آنها و عملکردشان مشاهده شده است. خلاصه بگویید یکباره جان میگیرد عین وظیفه عزرائیل را دارد🤔 چین به اندازه یه جنگ اتمی ،جامعه انسانی رو به مرگ و نابودی کشوند. با این اوصاف باید آرزو کنیم که کاش کرونای قدیمی رو گرفته بودیم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پیش‌بینی اس اند پی: بانک‌های حوزه خلیج فارس قادرند تا ۳۶ میلیارد دلار ضرر را تحمل کنندپیش‌بینی اس اند پی: بانک‌های حوزه خلیج_فارس قادرند تا ۳۶ میلیارد دلار ضرر را تحمل کنند سود نسبتا بالای بانک‌های رتبه‌بندی شده این منطقه و تنخواه جبرانی برای وام‌‌های بازپرداخت نشده به آنها کمک می‌کند شوک دوگانه پاندمی کرونا و قیمت نفت را تحمل کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تمام جایگاه‌ها کارت سوخت با سهمیه آزاد دارندسخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: به جایگاه‌های سوخت سراسر کشور کارت‌های سوخت با سهمیه آزاد تعلق گرفته است واین کارت‌ها روزانه تا ۱۰ هزار لیتر بنزین محدودیت دارند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »