تحویل بیش از ۵۰ هزار قبضه اسلحه در نیوزیلند

21/12/2019 07:33:00 ب.ظ

🎥تحویل بیش از ۵۰ هزار قبضه اسلحه در نیوزیلند بیشتر بخوانید:

کنترل اسلحه, نیوزیلند

🎥تحویل بیش از ۵۰ هزار قبضه اسلحه در نیوزیلند بیشتر بخوانید:

به گفته استوارت ناش، وزیر پلیس نیوزیلند بیش از ۵۰ هزار قبضه اسلحه در طول این مدت مجددا خریداری شده است. سی و دو هزار نفر در این طرح شرکت کرده‌اند.

دولت نیوزیلند روز شنبه ۳۰ آذر با اعلام پایان طرح خریداری مجدد اسلحه اعلام کرد که این کشور بیش از پیش امن شده است.این طرح یک ماه پس از تیراندازی مرگبار در مسجدی در نیوزیلند آغاز شد و پس از شش ماه در نیمه شب روز جمعه ۲۹ آذر به پایان رسید.به گفته وزیر پلیس نیوزیلند ، استوارت ناش، بیش از ۵۰ هزار قبضه تفنگ در طول این مدت مجددا خریداری شده است.۳۲ هزار نفر در این طرح شرکت کردند.

دولت نیوزیلند در یک اعلام عمومی از کسانی که سلاح با مجوز در اختیار داشتند خواسته بود تا سلاح خود را تحویل دهند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ وحید جلیلوند، کارگردان سینمای ایران، در یک پیام ویدیویی به اعتراضات اخیر واکنش نشان داده است. آقای جلیل‌وند می‌گوید: «یک‌بار برای همیشه، صدای اعتراض مردم را بشنوید.» 🎥 Beyondthewall_movie'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌ وحید جلیلوند، کارگردان سینمای ایران، در یک پیام ویدیویی به اعتراضات اخیر واکنش نشان داده است. آقای جلیل‌وند می‌گوید: «یک‌بار برای همیشه، صدای اعتراض مردم را بشنوید.» 🎥 Beyondthewall_movie‎'. Follow their account to see 66149 posts. ادامه مطلب >>

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستند

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستندبنزین رو با کشورهای دیگه مقایسه می‌کنه ولی حقوق رو با بورکینوفاسو وضعیت مردم در یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان: فروش دو عدد کلیه O+ یک عدد چشم O- و یک عدد چشم A+ هر چهار نفر سالم هستند و بین ۲۰ تا ۲۶ ساله اند ماشما را به مقام انسانیت می‌رسانیم، دلخوش به این مقدار نباشید که مسکن می‌سازیم آب و برق را مجانی میکنیم آیا حاضرید پانزده درصد افزایش را نگیرید تا مقدار بودجه تعیین شده برای افزایش حقوق بابت همسان سازی حقوق بازنشستگان هزینه شود؟

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستندواقعا این بود آرمان های عمام !

وجود بیش از ۲۰۰ غلط و سهل‌انگاری نگارشی در کتاب فارسی اول دبستانوجود بیش از ۲۰۰ غلط و سهل‌انگاری نگارشی در کتاب فارسی اول دبستان یک استاد دانشگاه و محقق زبان فارسی مصادیقی از سهل‌انگاری‌ها و غلط‌های نگارشی در کتاب فارسی اول دبستان را بیان کرد و گفت: بیش از ۲۰۰ غلط و سهل‌انگاری نگارشی در کتاب فارسی اول دبستان وجود دارد به حداد عادل سلام برسانید! Sashtyani کولبر ۱۷ ساله برای امرار معاش تو برف و سرما کشته میشه نتیجه خمینی هم تو ۱۸ سالگی ازدواج میکنه چون بابای مفتخورش سالانه حداقل ۲۵ میلیارد سهمش از سفره شورش ۵۷ رو میگیره و نه دغدغه شغل داره نه مسکن نه سربازی. اونوقت دغدغه‌ی یکسری‌ها این شده که به جای اپی‌گلوت در زیست‌شناسی از واژه‌ی برچاکنای استفاده بشه :)

حسن روحانی در نشست مالزی از «لزوم رهائی جهان اسلام از دلار» گفتحسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران طی سخنانی در نشست سران چند کشور اسلامی در پایتخت مالزی، از «ضعف لابد به ریال پناه بیارن؟! اصلا این قاتل مردم ایران را نباید به اینجا راه می دادید

استراماچونی از اودینزه پیشنهاد داشت / او در ایران بیشتر از یک سرمربی استخبرنگار ایتالیایی تایید کرد آندره آ استراماچونی از باشگاه اودینزه پیشنهاد داشت اما به خاطر باشگاه استقلال دوباره به ایران برمی‌گردد.

Aa دولت نیوزیلند روز شنبه ۳۰ آذر با اعلام پایان طرح خریداری مجدد اسلحه اعلام کرد که این کشور بیش از پیش امن شده است.به دوستی ایمیل کنید ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستند معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار با معرفی چابهار به عنوان یکی از محرومترین نقاط ایران گفت: ۶۷ درصد از مساحت شهر چابهار با جمعیت حدود ۷۰ هزار نفر حاشیه‌نشین است که این افراد در زمینی به وسعت هزار و ۷۰۰ هکتار سکونت دارند و چابهار از نظر سرانه‌های فضای آموزشی، بهداشت، راه، آب، اجرای طرح هادی و ورزش در پایین ترین حد ممکن قرار دارد و مردم آن با وجود سکونت در ساحل آب‌های اقیانوسی از آب آشامیدنی بی‌بهره‌اند.به دوستی ایمیل کنید ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستند معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار با معرفی چابهار به عنوان یکی از محرومترین نقاط ایران گفت: ۶۷ درصد از مساحت شهر چابهار با جمعیت حدود ۷۰ هزار نفر حاشیه‌نشین است که این افراد در زمینی به وسعت هزار و ۷۰۰ هکتار سکونت دارند و چابهار از نظر سرانه‌های فضای آموزشی، بهداشت، راه، آب، اجرای طرح هادی و ورزش در پایین ترین حد ممکن قرار دارد و مردم آن با وجود سکونت در ساحل آب‌های اقیانوسی از آب آشامیدنی بی‌بهره‌اند.به دوستی ایمیل کنید ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستند معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار با معرفی چابهار به عنوان یکی از محرومترین نقاط ایران گفت: ۶۷ درصد از مساحت شهر چابهار با جمعیت حدود ۷۰ هزار نفر حاشیه‌نشین است که این افراد در زمینی به وسعت هزار و ۷۰۰ هکتار سکونت دارند و چابهار از نظر سرانه‌های فضای آموزشی، بهداشت، راه، آب، اجرای طرح هادی و ورزش در پایین ترین حد ممکن قرار دارد و مردم آن با وجود سکونت در ساحل آب‌های اقیانوسی از آب آشامیدنی بی‌بهره‌اند.

این طرح یک ماه پس از تیراندازی مرگبار در مسجدی در نیوزیلند آغاز شد و پس از شش ماه در نیمه شب روز جمعه ۲۹ آذر به پایان رسید. به گفته وزیر پلیس نیوزیلند ، استوارت ناش، بیش از ۵۰ هزار قبضه تفنگ در طول این مدت مجددا خریداری شده است. منبع: همشهری آنلاین.۳۲ هزار نفر در این طرح شرکت کردند. دولت نیوزیلند در یک اعلام عمومی از کسانی که سلاح با مجوز در اختیار داشتند خواسته بود تا سلاح خود را تحویل دهند. طرح خرید اسلحه‌ها برای دولت نیوزیلند ۶۶ میلیون دلار هزینه داشته است.

.