کنترل اسلحه, نیوزیلند, حمله به مساجد نیوزیلند, تجارت اسلحه

کنترل اسلحه, نیوزیلند

تحویل بیش از ۵۰ هزار قبضه اسلحه در نیوزیلند

🎥تحویل بیش از ۵۰ هزار قبضه اسلحه در نیوزیلند بیشتر بخوانید:

21/12/2019 07:33:00 ب.ظ

🎥تحویل بیش از ۵۰ هزار قبضه اسلحه در نیوزیلند بیشتر بخوانید:

به گفته استوارت ناش، وزیر پلیس نیوزیلند بیش از ۵۰ هزار قبضه اسلحه در طول این مدت مجددا خریداری شده است. سی و دو هزار نفر در این طرح شرکت کرده‌اند.

دولت نیوزیلند روز شنبه ۳۰ آذر با اعلام پایان طرح خریداری مجدد اسلحه اعلام کرد که این کشور بیش از پیش امن شده است.این طرح یک ماه پس از تیراندازی مرگبار در مسجدی در نیوزیلند آغاز شد و پس از شش ماه در نیمه شب روز جمعه ۲۹ آذر به پایان رسید.به گفته وزیر پلیس نیوزیلند ، استوارت ناش، بیش از ۵۰ هزار قبضه تفنگ در طول این مدت مجددا خریداری شده است.۳۲ هزار نفر در این طرح شرکت کردند.

عراق: لوح گیلگمش را از واشنگتن دریافت کردیم | DW | 03.08.2021 خبرهای ضد و نقیض درباره ربوده شدن یک کشتی در سواحل امارات | DW | 03.08.2021 حمله به کشتی اسرائیلی؛ اتحادیه اروپا و ناتو هم ایران را محکوم کردند | DW | 03.08.2021

دولت نیوزیلند در یک اعلام عمومی از کسانی که سلاح با مجوز در اختیار داشتند خواسته بود تا سلاح خود را تحویل دهند. ادامه مطلب: euronews فارسی »

Telegram: Instant View

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستند

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستندبنزین رو با کشورهای دیگه مقایسه می‌کنه ولی حقوق رو با بورکینوفاسو وضعیت مردم در یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان: فروش دو عدد کلیه O+ یک عدد چشم O- و یک عدد چشم A+ هر چهار نفر سالم هستند و بین ۲۰ تا ۲۶ ساله اند ماشما را به مقام انسانیت می‌رسانیم، دلخوش به این مقدار نباشید که مسکن می‌سازیم آب و برق را مجانی میکنیم آیا حاضرید پانزده درصد افزایش را نگیرید تا مقدار بودجه تعیین شده برای افزایش حقوق بابت همسان سازی حقوق بازنشستگان هزینه شود؟

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستندواقعا این بود آرمان های عمام !

وجود بیش از ۲۰۰ غلط و سهل‌انگاری نگارشی در کتاب فارسی اول دبستانوجود بیش از ۲۰۰ غلط و سهل‌انگاری نگارشی در کتاب فارسی اول دبستان یک استاد دانشگاه و محقق زبان فارسی مصادیقی از سهل‌انگاری‌ها و غلط‌های نگارشی در کتاب فارسی اول دبستان را بیان کرد و گفت: بیش از ۲۰۰ غلط و سهل‌انگاری نگارشی در کتاب فارسی اول دبستان وجود دارد به حداد عادل سلام برسانید! Sashtyani کولبر ۱۷ ساله برای امرار معاش تو برف و سرما کشته میشه نتیجه خمینی هم تو ۱۸ سالگی ازدواج میکنه چون بابای مفتخورش سالانه حداقل ۲۵ میلیارد سهمش از سفره شورش ۵۷ رو میگیره و نه دغدغه شغل داره نه مسکن نه سربازی. اونوقت دغدغه‌ی یکسری‌ها این شده که به جای اپی‌گلوت در زیست‌شناسی از واژه‌ی برچاکنای استفاده بشه :)

حسن روحانی در نشست مالزی از «لزوم رهائی جهان اسلام از دلار» گفتحسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران طی سخنانی در نشست سران چند کشور اسلامی در پایتخت مالزی، از «ضعف لابد به ریال پناه بیارن؟! اصلا این قاتل مردم ایران را نباید به اینجا راه می دادید

استراماچونی از اودینزه پیشنهاد داشت / او در ایران بیشتر از یک سرمربی استخبرنگار ایتالیایی تایید کرد آندره آ استراماچونی از باشگاه اودینزه پیشنهاد داشت اما به خاطر باشگاه استقلال دوباره به ایران برمی‌گردد.