تحلیل روزنامه اعتماد از نقشه دولت برای حذف بی‌سروصدای اینستاگرام

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روزنامه اعتماد، در گزارشی به کاهش سرعت اینترنت در روزهای اخیر در ایران پرداخته و هدف آن را کاهش پهنای باند اینستاگرام به اندازه‌ای دانسته است که دیگر برای کاربران قابل استفاده نباشد. اخبار_ایران طرح_صیانت

استان‌وایر- روزنامه اعتماد، چاپ تهران در گزارشی به کاهش سرعت اینترنت در روزهای اخیر در ایران پرداخته و هدف آن را کاهش پهنای باند اینستاگرام به اندازه‌ای دانسته است که دیگر برای کاربران قابل استفاده نباشد.

پیش از این، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات دولت رئیسی، خبرهای منتشرشده درباره کاهش سرعت اینترنت در ایران این زمینه را فیک‌نیوز خوانده بود. این گزارش کاهش سرعت اینترنت در ایران را مرحله‌ای از اجرای طرح موسوم به صیانت دانسته و اشاره کرده است که در صورت تصويب طرح ضد اينترنتي در مجلس، دسترسي به سرويس‌هاي كلاود و وب از سمت ايران را با مشكلاتي مواجه خواهد كرد.

وب‌سایت زومیت هم که اخبار حوزه فناوری را پوشش می‌دهد در گزارشی نوشته است که برخی شرکت‌های اینترنتی گفته‌اند پهنای شبکه‌های خارجی مانند اینستاگرام، واتس‌اپ، تلگرام و کلاب‌هاوس «به‌عمد کم شده است».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کیر کاربران تو‌ کس ننه خامنه ای. مگه میشه فقط پهنای باند اینستاگرامو‌ کم کرد؟؟! پ.ن: کیر کاربران تو کس ننه خامنه ای

پهنای باند اینستاگرام دیگه چه صیغه ایه پورت ۸۰۸۰ و باید محدود کنن که در اون صورت کل اینترنت بین الملل نابود میشه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آموزش آمادگی دفاعی به غیرنظامیان در اوکراین برای مقابله با حمله احتمالی روسیهآموزش آمادگی دفاعی به غیرنظامیان در اوکراین برای مقابله با حمله احتمالی روسیه غیر نظامیان در اوکراین تحت نظارت افسران بازنشسته و داوطلبان برای رویارویی با حمله احتمالی روسیه آموزش آمادگی دفاعی می بینند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفر خاخام اسرائیلی به ایران؛ رسانه‌های حکومتی: برای «عادی‌سازی روابط با اسرائيل» در عربستان بود🔺 خاخام یعقوب یسرائیل هرتزوگ که قبلاً به دلیل تلاش برای تأسیس جامعه یهودی در عربستان سعودی خبرساز شده بود، به تازگی به ایران رفت و با اعضای جامعه یهودیان در ایران ملاقات و از اماکن یهودی در کشور بازدید کرد. ⬇ بیشتر بخوانید: پشت پرده آخوند و اسرائیلی با هم داداشن فقط مردم ایران قربانی این تبانیهای پشت پرده اند جامعه یهودی از هر نظر از جوامع مسلمان سر بوده اند. تعصبات دینی، تاریخ یکتاپرستی، حجاب، سنگسار، تلاش، اتحاد، و ... غیر از دروغ و خدعه و نیرنگ و فریب و پدرسوختگی و دزدی و زالو صفتی روحانیت ۰ تمام تحرکات یهودیان بویژه صهیونیست ها زیر زره بین ایران عزیز است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان: می‌توانیم در کمتر از چند ساعت در وین به توافق برسیم اگر ...امیرعبداللهیان: *ما در حال نزدیک شدن به حصول توافق هستیم *هنوز برخی از مسائل باقی مانده که خطوط قرمز ما هستند *اگر طرف غربی امروز واقع‌بینانه‌ با آنچه در میز مذاکرات وین می‌گذرد برخورد کند، ما می‌توانیم در کمتر از چند ساعت به توافق نهایی برسیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه سعودی در مونیخ: ایران باید در اولویت‌های خود در منطقه بازنگری کندشاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر خارجه پادشاهی عربی سعودی با تاکید بر این‌که «تهران در ابتدا باید اولویت‌های خود را در منطقه تعدیل کند»، ابراز امیدواری کرد که
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

روزنامه اعتماد: ضریب نفوذ کانال‌های براندازی در «تلگرام» بیش از کانال‌های اصولگرا و اصلاح‌طلب شده استشبکه اجتماعی «تلگرام» که از پرطرفدارترین ابزارهای ارتباطی در ایران است، بیش از چهار سال است که در کشور فیلتر شده اما «بيش از ۴۰ درصد از شهروندان همچنان از تلگرام استفاده می‌كنند».
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کارت‌بلیت یکساله با شارژ ۴۵۰ هزار تومان برای خبرنگاران در سال آیندهکارت‌بلیت یکساله با شارژ ۴۵۰ هزار تومان برای خبرنگاران در سال آینده رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران از اختصاص کارت بلیت یکساله با شارژ ۴۵۰ هزار تومان در سال آینده برای خبرنگارانی که مجوز ورود به طرح ترافیک دریافت نمی‌کنند، خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »