تحلیل سرویس اطلاعاتی آلمان از جنگ در اوکراین | DW | 04.03.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بر اساس تحلیل‌های سرویس اطلاعاتی آلمان (BND) خونبارترین روزهای جنگ در اوکراین، در راه هستند و کی‌یف، احتمالا سقوط می‌کند. اطرافیان پوتین همچنان به او وفادار هستند اما سرخوردگی در میان نظامیان روسی، بالا است.

اگرچه نیروهای سرویس اطلاعاتی آلمان از اوکراین خارج شده‌اند اما از طریق ماهواره‌ها در فضا، منابع خبری خود در مناطق درگیری و همچنین فیلم‌ها و عکس‌ها در شبکه‌های اجتماعی، جنگ در اوکراین را به دقت رصد می‌کنند.

با این حال، گفته می‌شود که پوتین در ماه‌های اخیر کمتر به مسائل سیاست داخلی یا اقتصادی روسیه پرداخته و عمدتاً نوشته‌های تاریخی و ایدئولوژیک را خوانده و دیدگاه‌های خود را نوشته است.از زمان آغاز حمله نظامی روسیه، ارتش اوکراین توانسته به موفقیت‌های مهمی دست یابد و از جمله توانست چندین موج از حملات روسیه را با کمک تسلیحات و تجهیزات غربی دفع کند.

پس از این مرحله، ارتش مجهزتر و باتجربه‌تر روسیه وارد عمل خواهد شد تا حلقه‌های محاصره را در اطراف شهرهای مهم اوکراین ایجاد کند. در این صورت، ارتش روسیه، افراد باقی‌مانده در کی‌یف را به عنوان دشمن تصور می‌کند و با آنها وارد جنگ خواهد شد.برونو کال، رئیس سرویس اطلاعاتی آلمان در زمان آغاز تهاجم روسیه به اوکراین، در کی‌یف حضور داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🇮🇷🇮🇷🇷🇺🇨🇳🇰🇵🇧🇾☝️

در مورد طرف مقابل چجوریه ؟

لازم هست یکی مثل برژنف، پوتین را پایین بکشه.

اگر هر یک از اطرافیان پوتین به آینده خودش و روسیه فکر کند باید به شکلی پوتین را جایگاهش پایین کشد، یا بکشد و یا به شکلی دیگر..

خیلی ناراحت کننده است. من شاهد تجاوز و حملات وحشیانه روسها درافغانستان بوده ام ومیدانم که الان با اکراین چه میکنند. روسهاحتی از شیمیای هم استفاده خواهند کرد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عفو بین‌الملل: هفت زندانی کُرد اهل سنت در زندان رجایی‌شهر در خطر اعدام هستندعفو بین‌الملل خواستار آن شده است تا احکام محکومیت‌ و مجازات اعدام این هفت تن لغو شود و زمینه برای برگزاری دادگاه مجدد و عادلانه برای آن‌ها فراهم شود. عفو بین الملل گوه خورد آدمین زن گاییدم هومن😂😂🍆🍆 بنگاه_مزدور_بین_الملل_شیاد_ دراموردیگران دخالت نکن👹
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دست کم ۹ سرباز ائتلاف سعودی در حمله موشکی حوثی‌ها در یمن کشته شدندسودان یکی از کشورهای فقیر آفریقاست که جنگجویان زیادی را به یمن اعزام کرده است. اکثر این افراد از اعضای شبه‌نظامی «جان‌جاوید» هستند که به کشتارهای متعددی در دارفور متهم شده‌اند. خبر خوش،خداوند هرمتجاوزی را نابودگرداند شکر
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش تنش میان مستاجران و صاحبان‌ خانه‌ها در ترکیه در پی افزایش تورمدر پی افزایش تورم در ترکیه طی ماه‌های اخیر، اختلافات میان صاحبخانه‌ها و مستاجران به شدت افزایش یافته است. امری که تبعات گوناگونی را در پی داشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گروه‌های وابسته به جمهوری اسلامی تابلوهای تبلیغاتی در حمایت از پوتین در بغداد نصب کردنددر زیر همه این تابلوهای تبلیغاتی عبارت «دوستانِ رئیس‌جمهوری» به چشم می‌خورد و بر روی آن‌ها به زبان انگلیسی نوشته شده است: «ما از روسیه حمایت می‌کنیم». Nobody surprised terrorist supporting Putin same as Muslims leaders supported Hitler طرفداری حزب الله لبنان و وابستگان ج.ا از پوتین طبیعیه، غیر از این بود باید تعجب می کردید، همه تروریست ها از مادرشان حمایت میکنند. نیابتی های بیشرف
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بارش باران در اغلب مناطق کشور / کاهش محسوس دما در نیمه شمالیرئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور طی امروز و فردا خبر داد و شرایط آب و هوایی کشور طی روزهای آتی را تشریح کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در شرکت زیرساخت ارتباطات و قطع گسترده اینترنت در تهران و کرجهمچنان تا این لحظه اینترنت وصل نشده ، خیلی از سایت هایی که لوکیشن ایران هستن هم باز نمیشن همراه اول اوکیه ولی زیتل از ساعت ۱۰ قطع شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »