تحلیل نشنال اینترست از نیروی دریایی ایران؛ «ایرانی‌ها از تجهیزات عجیبی برخوردارند»

14/07/1398 08:16 ب.ظ

نشنال اینترست در تحلیلی به قدرت‌ دریایی ایران اذعان کرد.

نشنال اینترست در تحلیلی به قدرت‌ دریایی ایران اذعان کرد. علاوه براین موشک‌های بالستیک ضد کشتی ایران را نیز می‌توان برای حمله به اهداف دریایی استفاده کرد.

کشتی‌ها نظامی و غیرنظامی در خلیج فارس، هر دو شدیدا در معرض تهدید مین، موشک‌های کروز و حملات قایق‌های تندرو قرار دارند، زیرا کشتی‌های غول پیکر به ناچار مجبورند از تنگه‌های کم عمق منطقه رفت و آمد کنند.

ایران از تجهیزات عجیبی برخوردار است. نیروی دریایی ارتش مجهز به ناو‌های جنگی تندرو، ناو‌های پاسور و قایق‌های موشک اندازاست. هم چنین از حدود بیست فروند زیردریایی که منطقه عملیاتی آن تنگه هرمز، دریای عمان و اقیانوس هند است برخوردار است. وجود ۲۲ فروند زیردریایی غدیر، ایران را آماده درگیری در مناطق سخت دریایی کرده است.

از سوی دیگر سپاه ایران بیش از ۱۵۰۰ قایق تندرو دارد که می‌تواند در حملات دریایی به کار گرفته شود. با این وجود ایران در حال تولید قایق‌های تندرو خاص با قابلیت‌های کاملا حیرت انگیز است. تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد این قایق‌ها به سیستم پرتابگر چندگانه موشک و همچنین مسلسل‌های سنگین ضدهوایی مجهز است. headtopics.

ادامه مطلب:
ilnanews »

احتمال افزایش سهمیه بلیط زنان برای حضور در دیدار ایران-کامبوجسیاوشی به ایلنا خبر داد: احتمال افزایش سهمیه بلیط زنان برای حضور در دیدار ایران-کامبوج

ایران صدرنشین جذب گردشگران خارجیبر اساس گزارش جدید سازمان جهانی گردشگری، ایران با ۴۹درصد رشد پس از اکوادور در رتبه دوم سریع‌ترین کشورها از حیث رشد جذب گردشگر خارجی قرار گرفت. تعداد گردشگران از هزار تا شده ۱۵۰۰ تا. 😂 اين فيلمها رو هم پوشش بدين قطعا بخش اصلیش بخاطر کاهش ارزش پولمونه ک باعث شده افزایش گردشگر(بخصوص از کشورهای همسایه) داشته باشیم و دلیل دوم (نظر شخصیم) هم اینه ک دولت اوباما خیلی چهره ترسناکتری از ایران ساخته بود ک با اومدن ترامپ و اقداماتش،انگار این دید جهانی،کمی ملایمتر شده بهرحال امیدوارم اوضاع بهتر بشه

ایران در رتبه دوم سریع‌ترین رشد گردشگری جهانبر اساس گزارش جدید سازمان جهانی گردشگری، ایران با ۴۹درصد رشد پس از اکوادور در رتبه دوم سریع‌ترین کشورها از حیث رشد جذب گردشگر خارجی قرار گرفت. اقتصاددیگرکشورهاکه مثل شماخرتوخرنیست قیمت_دلار توچندماه درقبال پول کشورتون۵برابربشه میفهمی یانه؟فرضاتوریست قبل ازگرونی دلاربابت هرشب هتل باید۱۰۰دلارمیداد پس ازگرونی دلاراون۲۰دلارمیده یعنی قدرت خرید توریست روبیشترکردید هرچند کسانیکه معتقدند اقتصاد_مال_خره اینچیزهارونمیفهمه/ ماشالله فقط در حال پیشرفتیم حکومت اسلامی باید بداند که راه بقا در اموختن اداب_معاشرت، سیاست_مدن و ایین_کشورداری ست.... عملکرد مبهم و فاجعه بار اغازین حکومت پابرهنگان در جمهوری اسلامی باید اصلاح گردد.

جمعی از نمایندگان خواستار تهیه گزارشی از حوادث لردگان شدندجمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار تهیه گزارش جامعی از حوادث لردگان در مجلس شدند.

خشونت در هنگ کنگ؛ پلیس برای نخستین بار معترضان نقابدار را بازداشت کردمأموران برخی دیگر از افراد نقابدار را هم پس از آن که به صورت‌شان گاز فلفل پاشیدند، به حالت سجده روی زمین نشانده و دست‌های آنها را از پست با کابل بستند.

تردد بیش از ۱۰۳هزار زائر اربعین از مرزهای ۳گانه در ۲۴ ساعت گذشتهفرمانده مرزبانی ناجا: طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۳ هزار زائر اربعین از مرزهای سه گانه تردد داشته‌اند که این میزان نسبت به سال گذشته بیش از ۲.۵ برابر شده است امیدوارم که همون جا بمونن و بر نگردن به ایران. هر چه زباله کمتر، بهتر. 💩💩💩