تحلیل نشنال اینترست از نیروی دریایی ایران؛ «ایرانی‌ها از تجهیزات عجیبی برخوردارند»

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نشنال اینترست در تحلیلی به قدرت‌ دریایی ایران اذعان کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از نشنال اینترست، ایران در زمینه تجهیزات نظامی به قابلیت‌های بالایی دست یافته است. ایران توانسته است موشک‌هایی را بر قایق‌ها نصب کند و در خلیج فارس حضور داشته باشد. ایران از مدت‌ها قبل به این قابلیت دست یافته است و توسط قایق‌های موتوری می‌تواند حمله‌ای را علیه تجهیزات دریایی سایر نیروها در منطقه انجام دهد.

ایران هم چنین یک قایق تندرو به نام «ذوالفقار» دارد که حداکثر سرعت آن به ۷۰ گره دریایی رسیده و از سیستم تلفیقی رادار و موشک‌های کروز نصر-استفاده می‌کند. نصر نیز نام قایق دیگر ایران است. نصر-۱۲۲ مایل برد دارد و از سیستم‌های هدایت شونده راداری یا تلویزیونی مادون قرمز استفاده می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احتمال افزایش سهمیه بلیط زنان برای حضور در دیدار ایران-کامبوجسیاوشی به ایلنا خبر داد: احتمال افزایش سهمیه بلیط زنان برای حضور در دیدار ایران-کامبوج
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران صدرنشین جذب گردشگران خارجیبر اساس گزارش جدید سازمان جهانی گردشگری، ایران با ۴۹درصد رشد پس از اکوادور در رتبه دوم سریع‌ترین کشورها از حیث رشد جذب گردشگر خارجی قرار گرفت. تعداد گردشگران از هزار تا شده ۱۵۰۰ تا. 😂 اين فيلمها رو هم پوشش بدين قطعا بخش اصلیش بخاطر کاهش ارزش پولمونه ک باعث شده افزایش گردشگر(بخصوص از کشورهای همسایه) داشته باشیم و دلیل دوم (نظر شخصیم) هم اینه ک دولت اوباما خیلی چهره ترسناکتری از ایران ساخته بود ک با اومدن ترامپ و اقداماتش،انگار این دید جهانی،کمی ملایمتر شده بهرحال امیدوارم اوضاع بهتر بشه
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ایران در رتبه دوم سریع‌ترین رشد گردشگری جهانبر اساس گزارش جدید سازمان جهانی گردشگری، ایران با ۴۹درصد رشد پس از اکوادور در رتبه دوم سریع‌ترین کشورها از حیث رشد جذب گردشگر خارجی قرار گرفت. اقتصاددیگرکشورهاکه مثل شماخرتوخرنیست قیمت_دلار توچندماه درقبال پول کشورتون۵برابربشه میفهمی یانه؟فرضاتوریست قبل ازگرونی دلاربابت هرشب هتل باید۱۰۰دلارمیداد پس ازگرونی دلاراون۲۰دلارمیده یعنی قدرت خرید توریست روبیشترکردید هرچند کسانیکه معتقدند اقتصاد_مال_خره اینچیزهارونمیفهمه/ ماشالله فقط در حال پیشرفتیم حکومت اسلامی باید بداند که راه بقا در اموختن اداب_معاشرت، سیاست_مدن و ایین_کشورداری ست.... عملکرد مبهم و فاجعه بار اغازین حکومت پابرهنگان در جمهوری اسلامی باید اصلاح گردد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

جمعی از نمایندگان خواستار تهیه گزارشی از حوادث لردگان شدندجمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار تهیه گزارش جامعی از حوادث لردگان در مجلس شدند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خشونت در هنگ کنگ؛ پلیس برای نخستین بار معترضان نقابدار را بازداشت کردمأموران برخی دیگر از افراد نقابدار را هم پس از آن که به صورت‌شان گاز فلفل پاشیدند، به حالت سجده روی زمین نشانده و دست‌های آنها را از پست با کابل بستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تردد بیش از ۱۰۳هزار زائر اربعین از مرزهای ۳گانه در ۲۴ ساعت گذشتهفرمانده مرزبانی ناجا: طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۳ هزار زائر اربعین از مرزهای سه گانه تردد داشته‌اند که این میزان نسبت به سال گذشته بیش از ۲.۵ برابر شده است امیدوارم که همون جا بمونن و بر نگردن به ایران. هر چه زباله کمتر، بهتر. 💩💩💩
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »