تحقیق پلیس لندن درباره نقش همسر بشار اسد در «تروریسم» و «جنایت جنگی»

25/12/1399 03:30 ب.ظ

تحقیق پلیس لندن درباره نقش همسر بشار اسد در «تروریسم» و «جنایت جنگی» جزئیات بیشتر🔽

پلیس بریتانیا درباره اتهام دست اسما اسد، همسر بشار اسد رییس جمهوری سوریه در «تروریسم» و «جنایت جنگی» تحقیق می‌کند. وی که دو تابعیتی است امکان دارد ملیت بریتانیایی خود را از دست بدهد. پلیس لندن در پی شکایت یک دفتر حقوقی موسوم به « گوئرنیکا ۳۷» این تحقیقات را آغاز کرد. شکایت به واحد «تحقیقات درباره جنایات جنگی فرماندهی ضدتروریسم» بریتانیا ارسال شده و در دست ارزیابی قرارگرفته است.

اگر تحقیقات پلیس نشان دهند که اسما اسد رسما در تحریک به تروریسم دولتی نقش داشته، درخواستی به وزارت کشور ارائه خواهد شد تا تابعیت بریتانیایی همسر رییس جمهوری سوریه از او گرفته شود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

تو رو سننه اخه بهتر نیست پلیس لندن در ارتباط با نژاد‌پرستی در خاندان سلطنتی تحقیق کنه تحقیق در باره همسر بشار‌اسد هیچ ربطی به پلیس لندن نداره پلیس لندن باید در ارتباط با قتل خانم سارا اورارد که توسط یکی از نیروهای پلیس لندن به قتل رسیده تحقیق کنه خداوند تو را حفظ و سلامت بدارد و شما را بر تمام شیاطین این عالم پیروز گرداند اى بانوى جهان اول عرب و اى أسماء اسد عزيز و مهربان

بفکرم دادگاه لندن مرکز تروریزم را نمی شناسد.وتروریست راهنوزهم درک نکرده است.خانم یک رییس جمهور چه نقشی رادرتروریزم میتوانست بازی کند؟ممکن برای شان دستمال بینی میداد که بینی های خود را تمیز کنند تا بوی انسانیت را حس کنند.این اگر همکاری است من میخواهم بعوض یک خانم در لندن اعدام شوم حتما باید شهروندی همسر بشار اسد لغو بشه چون همکار یک جنایتکار وحشیه

پلیس بریتانیا تحقیق و تفحص درباره اسما اسد، همسر بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه را آغاز کرد. وی به «تحریک و تشویق تروریسم دولتی» و «جنایت جنگی» متهم است.

پلیس لندن در پی شکایت یک دفتر حقوقی موسوم به « گوئرنیکا ۳۷» این تحقیقات را آغاز کرد.

شکایت به واحد «تحقیقات درباره جنایات جنگی فرماندهی ضدتروریسم» بریتانیا ارسال شده و در دست ارزیابی قرارگرفته است.

اگر تحقیقات پلیس نشان دهند که اسما اسد رسما در تحریک به تروریسم دولتی نقش داشته، درخواستی به وزارت کشور ارائه خواهد شد تا تابعیت بریتانیایی همسر رییس جمهوری سوریه از او گرفته شود.

ناآرامی‌های سوریه در ماه مارس سال ۲۰۱۱ آغاز شد و به گفته سازمان ملل تا کنون جان بیش از ۴۰۰ هزار نفر را گرفته و میلیون ها تن را آواره کرده است.