تحریم 6 شرکت بین‌المللی به دلیل همکاری با کشتیرانی ایران توسط آمریکا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا دو شخص و شش شرکت بین‌المللی را به دلیل «همکاری» با شرکت کشتیرانی ایران تحریم کرد. - خبرگزاری آناتولی

واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی

مایک پمپئو، وزیر امورخارجه آمریکا با صدور بیانیه‌ای از تحریم دو شخص و 6 شرکت بین‌المللی که مرکز آن‌ها در چین قرار دارد، به دلیل همکاری با شرکت «کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران» خبر داد. در این بیانیه با اشاره به این که تهران از این شرکت جهت تامین تجهیزات مورد نیاز برای موشک‌های بالستیکی و هسته‌ای استفاده می‌کند، آمده است: به همین دلیل این شرکت در ماه جولای در فهرست تحریم‌های آمریکایی قرار گرفته و به شرکت‌های بین‌المللی در این زمینه هشدار داده شد.

پمپئو همچنین اعلام کرد: شرکت‌های بین‌المللی «ریچ هلدینگ»، «ریچ شیپینگ لاینز»، «دلایت شیپینگ»، «گرشیوز شیپینگ»، «نوبل شیپینگ» و «سوپریم شیپینگ» و دو شخص به دلیل «تامین کالا و خدمات برای ایران» تحریم شدند. گفتنی است که آمریکا در ماه ژوئن امسال همچنین اعلام کرد که شرکت «کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران» و «شرکت ای-سیل» در شانگهای وارد لیست تحریم‌های واشنگتن شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش مضحک پامپئو به پایان تحریم تسلیحاتی ایران- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimپامپئو: به ایران سلاح بفروشید تحریم می‌شوید! دادن اسلحه به ایران تنش را در منطقه افزایش خواهد داد فروش اسلحه به ایران تهدید امنیتی برای اسرائیل و دیگر کشورهای منطقه را افزایش می‌دهد اقتدار_تسلیحاتی
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

'پایان' تحریم‌های تسلیحاتی ایران؛ آمریکا فروشندگان سلاح را تهدید به تحریم کرد - BBC News فارسیوزارت خارجه آمریکا در نخستین واکنش به فرارسیدن پایان رسمی تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران آن را به رسمیت نشناخت و هشدار داد که کشورهایی که به ایران سلاح بفروشند با تحریم‌های آمریکا مواجه خواهند شد. این بیانیه در حالی صادر می‌شود که وزارت خارجه ایران با صدور بیانیه‌ای در ساعات نخست یکشنبه از پایان تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل علیه این کشور استقبال کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

واکنش وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به لغو تحریم تسلیحاتی ایرانواکنش وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به لغو تحریم_تسلیحاتی ایران «ایران هیچگاه فقط مشکل اسرائیل نبوده بلکه در جایگاه اول و بیشتر از همه مشکلی منطقه‌ای و جهانی است»
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تیراندازی افراد ناشناس به تجهیزات فنی شرکت هفت‌تپه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دریادار خانزادی:تحریم های تسلیحاتی را برای نیروی دریایی یک شوخی می دانیمفرمانده نیروی دریایی ارتش در پاسخ به این سوال که با توجه به برداشته شدن محدودیت های تسلیحاتی ایران از روز 27 مهر ماه شما چه نیازهایی برای خرید تسلیحات دریایی دارید، تصریح کرد: نیروی دریایی ارتش امروز به نقطه ای از توانمندی و خودکفایی دست پیدا کرده که هیچ نیازی به خرید تسلیحات ندارد و تحریم های تسلیحاتی را برای نیروی دریایی یک شوخی می دانیم. پس چرا ذوق مرگ شدید که تحریم ها برداشته شد کنارک راست میگه نیروی دریایی ارتش نیاز به خرید تسلیحات نداره چون عملا وجود خارجی نداره و تازه ج.ا پولی هم براش نمونده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کارزار برای تحریم ورزش ایران چه بازتابی داشته است؟ | DW | 18.10.2020چند روز پس از آغاز فعالیت کارزار 'اتحاد برای نوید' با هدف تحریم ورزشی حکومت جمهوری اسلامی، چهره­‌های ورزشی، سیاسی و کاربران موافق و مخالف همچنان به این موضوع واکنش نشان می‌دهند. جمهوری اسلامی باید سالها پیش که ماهیت جنایتکارانه اش برای همه جهان آشکار شده بود از حضور در تمامی میادین ورزشی محروم میشد، ولی هموطنان در داخل کشور نباید با تحریم ورزش حکومتی ناراحت باشند،بلکه باید از این موضوع به نفع مبارزات خودشان علیه حکومت فاسد ملایان استفاده کنند. چه خوبه ههمیشه اینقد بی طرفانه گزارش کنید اما حیف که جمهوری اسلامی خریدتون BenWeinthal United4Navid NavidAfkari BanIRSports4Navid Justice4Navid Free Navid's brothers straight away, vahidafkari habibafkari
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »