تحریم سوخت باعث لنگر انداختن چهار کشتی ایرانی در برزیل شده است

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شرکت نفت دولتی برزیل از دادن سوخت به غله‌برهای دلربا، گنج، باوند و ترمه خودداری کرده است. این کشتی‌ها که اکنون در نزدیکی بندر ایمبی‌توبا لنگر انداخته‌اند همگی متعلق به دولت جمهوری_اسلامی ایران بوده و همگی در فهرست تحریم‌های آمریکا علیه ایران قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، بولسونارو روز جمعه ۲۸ تیرماه درباره تحریم‌ها علیه ایران گفت:‌ «مشکلی وجود دارد و آن این است که آمریکا به صورت یک‌جانبه تحریم‌ها علیه ایران را وضع کرده است.»

او با اشاره به تلاش برای روابط نزدیک‌تر با دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، اظهار کرد به دلیل آن که این کشور «اقتصاد اول جهان»‌ و «دومین بازار بزرگ برزیل» است، آغوش برزیل برای همکاری و توافق با آن باز است. این کشتی‌ها که اکنون در نزدیکی بندر ایمبی‌توبا لنگر انداخته‌اند همگی متعلق به دولت جمهوری اسلامی ایران بوده و همگی در فهرست تحریم‌های آمریکا علیه ایران قرار دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تحریم های آمریکا؛ 'دو کشتی ایران به خاطر سوخت در برزیل گیر افتاده اند'خبرگزاری رویترز گزارش داده که دو کشتی باربری ایران چند هفته است که به خاطر تحریم های آمریکا در برزیل قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا چهار نفر از جمله دو عراقی مورد حمایت ایران را تحریم کردوزارت خزانه داری آمریکا می گوید عوامل فاسد و افراد مرتبط با نقض جدی حقوق بشر در عراق را تحریم کرده است.\r\n وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه ۲۷ تیر اعلام کرد ریان کلدانی، و همچنین رعد قدو، از رهبران
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پلیس آلمان چهار اسلام‌گرای مظنون به فعالیت‌های تروریستی را بازداشت کرد | DW | 18.07.2019پلیس آلمان خانه‌های چهار نفر را به ظن برنامه‌ریزی برای اقدامات تروریستی در شهرهای دورن و کلن تفتیش و آنها را بازداشت کرد. به گفته پلیس وسائل ضبط شده، از جمله تلفن‌های دستی آنها احتمالا حاوی اطلاعات زیادی است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا ۱۲ فرد و شرکت را به اتهام همکاری با برنامه هسته‌ای ایران تحریم کردآمریکا ۱۲ فرد و شرکت را به اتهام همکاری با برنامه هسته‌ای ایران تحریم کرد آمریکا روز جمعه اعلام کرد که ۱۲ شخص و شرکت که در زمینه اشاعه هسته‌ای از جمله ارسال فناوری به کمپانی‌های ساخت سانتریفیوژ ایرانی فعالیت داشتند را تحریم کرده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فدراسیون فوتبال ایران: به دلیل تحریم طلب 10میلیون دلاری ما را بانک‌ها حواله نمی‌کنندرئیس فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که این کشور 10 میلیون دلار از فیفا طلب دارد اما به دلیل تحریم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: فعلا برنامه‌ای برای تحریم ترکیه نداریمدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا روز پنج‌شنبه گفت که کشورش فعلا برنامه‌ای برای تحریم ترکیه ندارد. روز گذشته، کاخ سفید اعلام کرده بود که در وضعیت موجود فروش جنگنده‌های اف-۳۵ به ترکیه، غیرممکن شده است. تنش میان روابط واشنگتن و آنکارا از آنجا بالا گرفت که ترکیه از تصمیمش برای خرید سیستم دفاع موشکی اس-۴۰۰ از روسیه عقب‌نشینی نکرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »