تحریم شبکه نفتی و پاداش ۱۵میلیونی برای افشای چرخه مالی سپاه | DW | 04.09.2019

13/06/1398 08:58:00 ب.ظ

آمریکا ۱۶ شرکت، ۱۱ کشتی و ۱۰ فرد 'تحت هدایت سپاه' را مشمول تحریم‌ کرد؛ از جمله رستم قاسمی، وزیر سابق نفت و فرمانده اسبق قرارگاه خاتم‌الانبیا. برای ارائه اطلاعات از چرخه مالی سپاه نیز ۱۵میلیون دلار پاداش تعیین شده است.

آمریکا ۱۶ شرکت، ۱۱ کشتی و ۱۰ فرد 'تحت هدایت سپاه' را مشمول تحریم‌ کرد؛ از جمله رستم قاسمی، وزیر سابق نفت و فرمانده اسبق قرارگاه خاتم‌الانبیا. برای ارائه اطلاعات از چرخه مالی سپاه نیز ۱۵میلیون دلار پاداش تعیین شده است. تحریم شبکه نفتی و پاداش ۱۵میلیونی برای افشای چرخه مالی سپاه آمریکا ۱۶ شرکت، ۱۱ کشتی و ۱۰ فرد"تحت هدایت سپاه" را مشمول تحریم‌ کرد؛ از جمله رستم قاسمی، وزیر سابق نفت و فرمانده اسبق قرارگاه خاتم‌الانبیا.

برای ارائه اطلاعات از چرخه مالی سپاه نیز ۱۵میلیون دلار پاداش تعیین شده است.

استیو منوچین وزیر خزانه‌داری آمریکا یک روز پس از تحریم سازمان فضایی ایران، پژوهشگاه هوافضا و مرکز تحقیقات فضایی ایران، وزارت خزانه‌داری آمریکا از تحریم یک شبکه انتقال نفت این کشور خبر داد. خزانه‌داری ایالات متحده روز چهارشنبه ۱۳ شهریور (۴ سپتامبر) اعلام کرد این شبکه تحت کنترل سپاه پاسداران قرار دارد و عامل مبادله بیش از ۷۵۰میلیون دلار نفت بوده که عمدتا به دست سوریه رسیده است. مقامات آمریکایی گفته‌اند که ایران درآمد حاصل از فروش این نفت را خرج گروه‌هایی چون حزب‌الله کرده که عامل بی‌ثباتی خاورمیانه هستند. مجموعه‌ مورد تحریم، "شبکه نفت در خدمت تروریسم" خوانده شده است.

به گزارش رویترز، دولت آمریکا ۱۵ میلیون دلار پاداش نیز برای اطلاعات مربوط به گردش مالی سپاه پاسداران تعیین کرده است. این خبرگزاری به نقل از استیو منوچین، وزیر دارایی آمریکا نوشت: «هر شخص یا شرکتی که با شبکه حمل و نقل تحریم شده معامله کند، درمعرض مجازات‌های مالی این وزارت‌خانه قرار خواهد گرفت.» headtopics.com

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

رد پیشنهاد معافیت از تحریم‌های نفتی ایران / تعیین ۱۵ میلیون دلار پاداش برای اخلال در کار سپاهنماینده ویژه آمریکا در امور ایران، پیشنهاد فرانسه برای ایجاد خط اعتباری برای فروش نفت ایران را رد کرد وی همچنین برای کسانی که بتوانند اطلاعاتی در مورد سپاه پاسداران عرضه کنند پاداش تعیین کرد

تا پایان شهریورماه و اوایل مهر پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشستگان پرداخت می‌شودوزیر آموزش و پرورش گفت: فرهنگی‌ها از مطالبات معوقی رنج می‌برند که موضوع پاداش پایان خدمت بازنشستگان آغاز شده و امیدواریم تا پایان شهریور ماه و اوایل مهر پاداش پایان خدمت به طور کامل پرداخت شود.

سپاه پاسداران ۷ کشتی صیادی با خدمه خارجی را در دریای عمان توقیف کردنیروی دریایی سپاه پاسداران ایران از توقیف ۷ فروند کشتی صیادی با ۲۴ خدمه خارجی در منطقه جاسک خبر داد.

آمریکا یک شبکه کشتیرانی منتسب به سپاه را تحریم کرددولت آمریکا یک شبکه کشتیرانی را که می‌گوید از سوی سپاه پاسداران ایران اداره می‌شود تحریم کرده و مدعی است این خطوط کشتیرانی میلیون‌ها دلار سود به بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه، کمک رسانده است. این تحریم‌ها همزمان شده با تهدید ایران برای آغاز سومین گام عقب‌نشینی از تعهداتش نسبت به توافق هسته‌ای موسوم به برجام.

توقیف ۷ کشتی ترال در جاسک توسط سپاه

سپاه هفت کشتی صید غیرقانونی ترال را توقیف کرد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«سپاه هفت کشتی صید غیرقانونی ترال را توقیف کرد» نیروی دریایی سپاه: ۷ فروند شناور صیادی ترال که ۲۴ خدمه آن خارجی هستند به دلیل رعایت نکردن فاصله مجاز از ساحل برای صیادی و تخلف صید آبزیان، توسط شناورهای نیروی دریایی سپاه توقیف شدند 🎥 نیروی دریایی سپاه ۷ کشتی ترال را متوقف کرد فرمانده پایگاه امامت نیروی دریایی جاسک: شناورهای نیروی دریایی سپاه، ۷ شناور صیادی ترال را به دلیل عدم رعایت فاصله با ساحل و تخلف صید آبزیان توقیف کردند برای ادامه رسیدگی، پرونده این شناورها تحویل مقامات قضایی شده‌اند