تحریم نتفلیکس در هند به خاطر صحنه بوسه زن هندو و مرد مسلمان | DW | 26.11.2020

06/09/1399 08:33 ب.ظ

بوسه‌ای در یک سریال نتفلیکس جنجالی در هند به پا کرده است. در سریال 'یک شریک مناسب' یک زن هندو و یک مرد مسلمان در معبد هندو یکدیگر را می‌بوسند. همین کافی بود تا از نتفلیکس شکایت شود.

بوسه‌ای در یک سریال نتفلیکس جنجالی در هند به پا کرده است. در سریال 'یک شریک مناسب' یک زن هندو و یک مرد مسلمان در معبد هندو یکدیگر را می‌بوسند. همین کافی بود تا از نتفلیکس شکایت شود. تحریم نتفلیکس در هند به خاطر صحنه بوسه زن هندو و مرد مسلمان بوسه‌ای در یک سریال نتفلیکس جنجالی در هند به پا کرده است. در سریال"یک شریک مناسب" یک زن هندو و یک مرد مسلمان در معبد هندو یکدیگر را می‌بوسند.

همین کافی بود تا از نتفلیکس شکایت شود.

سریال"یک شریک مناسب" ناروتام میشرا، وزیر داخله ایالت مادیا پرادش روز پنجشنبه ششم آذر (۲۶ نوامبر) در توئیتر خود خبر داد که پلیس این ایالت شکایتی از دو مدیر نتفلیکس در هند دریافت کرد. علت شکایت به گفته او «صحنه های سوال برانگیزی» در سریالسریال"یک شریک مناسب" بوده که «احساسات مذهبی» شهروندان هندو را آزرده کرده است.

او در مورد ترند شدن هشتگ بایکوت نتفلیکس # BoycottNetflix که رسانه‌های محلی گزارش داده‌اند، توضیحی نداد و گفت موضوع پیگیری قانونی خواهد شد. ازدواج بین هندوها که اکثریت جمعیت هند را تشکیل می‌دهند و مسلمانان - بزرگترین اقلیت در این کشور - امری نادر است. اگر عاشقان به این سنت پایبند نباشند، عواقب سختی در انتظارشان خواهد بود؛ قتل‌هایی که به نام دفاع از حیثیت و ناموس تا کنون رخ داده‌اند. جامعه هند تحت تاثیر دولت ناسیونالیست هندو به رهبری نارندرا مودی، بیش از پیش دو قطبی شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
dw_persian »

به امید روزی که ریشه‌‌ی تمام مذاهب در چهارگوشه‌ی کره‌ی خاکی خشکیده شود. همانا نتفلیکس کافر است، ای مسلمانان به آن نزدیک نشوید، حتی تو ای مسلمان عزیز که داری میخونیش حرام است استغاده از sosmed، اعتقادات تو متعلق یه عصر حجر ه، قرآن را 24 ساعته بخوانید تا رستگار شوید حسی که از لحاظ منطقی ما باید نسبت به اسلام داشته باشیم. ولی متاسفانه بعد از هزار و‌ چهارصد سال، برای تولد متجاوزانمون جشن تولد میگیریم و یرای مرگشون عزا.

جنجال بخاطر اینه که هندوها از مسلمانها نفرت دارن. همون کاری که با ایران کردند با سیکها کردن. نتیجه اینکه ما بعد از سالیان زیاد براشون عزاداری میکنیم و خودمون و پاره میکنیم ولی هندوها هنوز کینه دارند واقعا مذاهب احمق پرورن از هندو تا مسلمان چه احمقانه دین چیع واقعا فقط هست تا برینه به زندگی آدما اونم ن یکیشون همشون چیزی جز گند و خرابی ندارن

این احمقها صد سال دیگه‌م آدم نمیشن!

جهانگیری نقش قاسم سلیمانی در قاچاق نفت در دوران تحریم را فاش کرداسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری ایران با تاکید بر اینکه این کشور به طور رسمی هیچ نفتی نمی‌تواند همشون از دم دزدن! نه_به_جمهورى_اسلامى از جریان_تحریف غیر از این خبر انتظار نمی ره. این موضوع در تاریخ سابقه داره توصیه می کنم آیه ۴۶ سوره مبارکه نساء رو مطالعه کنید. سرادر_دلها

هشدار پنتاگون به هند: اس۴۰۰ بخرید، تحریم می‌شویدوزیر دفاع آمریکا در دیدارش با رهبران هند بطور تلویحی اشاره کرد که خرید موشک‌های پیشرفته روسی توسط هند می تواند باعث تحریم‌های آمریکا علیه هند شود.

اولین تحریم دولت بایدن علیه ایران؛ دو بازجوی سپاه تحریم شدند | DW | 10.03.2021دولت جو بایدن برای اولین بار دو بازجوی سپاه پاسداران را تحریم کرد. گفته شده است که این دو نفر 'در شکنجه زندانیان در ایران مشارکت داشته‌اند'. این دو عضو سپاه و خانواده‌های آنها حق ورود به خاک آمریکا را ندارند. باشه نمیرن آمریکا 🤣🤣🤣 خسته نباشین واقعا این اراذل بهترین جا براشون ایرانه اینجا براشون بهشته آمریکا بیان چیکار کنن؟ به سلامتی تحریماتون ته کشید؟؟

هشدار دهی پارلمان اروپا در مورد تحریم ترکیهپارلمان اروپا جمعه 4 دسامبر اعلام کرد که اتحادیه اروپا آماده است در برابر رفتار آنکارا، به تحریم در صورت رفتن ترامپ که تنها حامی اردوغان در جهان غرب محسوب میشود، اروپا و آمریکا یکدست‌تر میشوند و عردوغان کار سختی در پیش دارد و در صورت اخراج ترکیه از ناتو فروپاشی ترکیه کلید خواهد خورد

نشست کشورهای اروپایی در باره ترکیه و احتمال تحریم آنکارابرغم اعلام آمادگی ترکیه چند روز پیش ترکیه برای آغاز گفت‌وگوها با یونان، اتحادیه اروپا همچنان در حال