تحریم‌های جدید آمریکا علیه بانک مرکزی ایران

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین اقدام خصمانه خود، از اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران خبر داد

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا امروز - جمعه- بدون اشاره به جزئیات بیشتر از اعمال تحریم‌های جدید بر بانک مرکزی ایران خبر داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: تا ۴۸ آینده تحریم‌های جدید علیه ایران اعلام خواهیم کردرئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه مدعی شد که واشنگتن ظرف ۴۸ ساعت آینده، اطلاعات جدیدی را در خصوص تحریم‌های جدید علیه ایران اعلام خواهد کرد دیگه چیزی مونده تحریم نکرده باشی؟ ولی جالب است هر تحریمی تبدیل به فرصت برای ایران میشه خوشحالم وابستگی به خام فروشی نفت به یمن تحریم های امریکا داره ریشه کن میشه. ترامپ بیشتر از روحانی به ایران داره خدمت میکنه البته رژیم دزد جنایتکار داعش شیعی به رهبری خامنه‌ای شدیدا میل به جنگ دارد و همچنین می‌پنداشت با حمله مذبوحانه به میدانهای نفتی عربستان دنیا را بهم میریزد و قیمت نفت بالا می‌رود و خامنه‌ای و سپاه رو سیاهش از دنیا باجگیری کنند که اصلا این اتفاق نیفتاد و اکنون ناامید و عصبانی هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش بلومبرگ از تاثیر ناچیز تحریم‌های جدید علیه ایرانبلومبرگ: تحریم‌های جدید تاثیر چندانی بر اقتصاد ایران نخواهند داشت شبکه بلومبرگ در گزارشی درباره تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای افزایش تحریم‌ها علیه ایران تصریح کرد: این تحریم‌ها تاثیر چندانی نخواهد داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اوبراین، مشاور جدید امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا کیست؟ | DW | 18.09.2019رئیس جمهور ایالات متحده رابرت اوبراین را به عنوان مشاور امنیتی کاخ سفید معرفی کرد. اوبراین در ۱۵ سال گذشته مسئولیت‌های گوناگونی در دولت‌های بوش و اوباما و ترامپ داشته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وقف؛ روش جدید جنگل‌خواری در شمال
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دردسرهای تمام‌نشدنی علاءالدین کانادا: ویدئوی جدید از نخست‌وزیر کانادا منتشر شدطی تنها 24 ساعت جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا دچار سه مشکل بزرگ شده و به نژادپرستی متهم شد. در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

محور جدید شرارت در خاورمیانه؟انصارالله یمن سال‌هاست که آشکارا با نیروهای عربستان سعودی (که تسلیحات‌شان را بریتانیا و آمریکا تامین می‌کنند) در حال جنگ هستند، جنگی که عملا کل کشور را به نابودی کشانده و به بمباران بی‌بندوبار اهداف غیرنظامی می‌انجامد. مداخله عربستان به یکی از بدترین بحران‌های بشری در قرن اخیر انجامیده و در پی آن ده‌ها هزار کودک جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »