تحریم‌های جدید آمریکا علیه افراد و شرکت‌های ایرانی و مسئولان حزب الله

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تحریم‌های جدید آمریکا علیه جهات ایرانی و مسئولان حزب الله العربية

این تحریم‌های تازه در مورد دو شرکت مرتبط با حزب الله و مسئولان شورای اجرایی این حزب اعمال گردید.در بیانیه خزانه داری آمریکا در مورد این تحریم‌ها علیه ایران آمده است که تحریم ها علیه 47 شخصیت حقیقی و حقوقی ایران اعمال شده که در شبکه تهدید های سایبری نقش دارند.

در این بیانیه آمده است: « حزب الله به همراه مسئولان لبنانی از جمله یوسف فنیانوس وزیر پیشین أمور عمومی و حمل و نقل در واگذاری قرار دادهای دولتی به ارزش میلیون ها دلار به دو شرکت توطئه کرده اند که امروز هدف تحریم ها قرار گرفته و زیر نظر شورای اجرایی حزب الله قرار دارند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران و حزب الله
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تحریم‌های جدید آمریکا علیه افراد و شرکت‌های مرتبط با ایران | DW | 17.09.2020آمریکا در اقدامی جدید دو شرکت و ۴۵ فرد حقیقی مرتبط با ایران را تحریم کرده است. وزارت خزانه‌داری آمریکا این افراد و شرکت‌ها را 'عوامل سایبری مرتبط با وزارت اطلاعات ایران' معرفی کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزارت دادگستری آمریکا به دنبال هکر ایرانی- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimوزارت دادگستری آمریکا به دنبال هکر_ایرانی نام این هکر بهزاد محمدزاده، ۱۹ ساله است اتهام ادعایی محمدزاده حمله به ۵۱ وب‌سایت آمریکا اعلام شده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا فروشندگان بین‌المللی اسلحه به ایران را به تحریم تهدید کردساعاتی پیش از این هشدار، مایك پمپئو، وزیر خارجه آمریكا گفته بود كه دولت واشنگتن در تلاش برای تصویب مجدد تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، هفته آینده بار دیگر به سازمان ملل روی خواهد آورد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آبرامز: همه تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران روز شنبه تجدید می‌شوند | DW | 17.09.2020الیوت آبرامز، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و ونزوئلا از بازگشت همه تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران خبر داده است. این در حالی است که حسن روحانی از شکست تلاش آمریکا برای فعال کردن مکانیسم ماشه سخن گفته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

الیوت آبرامز: تمام تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران شنبه شب به وقت شرق آمریکا بازگردانده خواهند شد🔺الیوت آبرامز: تمام تحریم‌های سازمان_ملل علیه ایران شنبه شب به وقت شرق آمریکا بازگردانده خواهند شد ⚡️نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت: زمان آن است که کشورهای عاشق صلح این واقعیت را پذیرفته و به ما برای اعمال تحریم ها علیه ایران بپیوندند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »