تحریم‌های جدید آمریکا علیه افراد و شرکت‌های ایرانی و مسئولان حزب الله

27/06/1399 07:40:00 ب.ظ

تحریم‌های جدید آمریکا علیه جهات ایرانی و مسئولان حزب الله العربية

آمریکا پنجشنبه 17 سپتامبر تحریم های تازه ای را علیه ایران و لبنان به مورد اجرا گذاشت که به گفته این تحریم‌های تازه در مورد دو شرکت مرتبط با حزب الله و مسئولان شورای اجرایی این حزب اعمال گردید.

47 شخصیت حقیقی و حقوقی ایرانی در بیانیه خزانه داری آمریکا در مورد این تحریم‌ها علیه ایران آمده است که تحریم ها علیه 47 شخصیت حقیقی و حقوقی ایران اعمال شده که در شبکه تهدید های سایبری نقش دارند.

در این بیانیه خاطر نشان شده که این جهات، 15 کشور در خاورمیانه و شمال آفریقا و افزون بر صدها شخصیت حقیقی و حقوقی در 30 کشور دیگر را از طریق آفریقا، آسیا، اروپا و آمریکای شمالی، هدف اقدامات خود قرار دادند

حزب الله و توطئه به همراه مسئولان لبنانی در خصوص موضوع لبنان، وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه خود اعلام کرد که این کشور نسبت به هدف قرار دادن حزب الله و طرفداران آن متعهد است که از منابع لبنان درحالی سوء استفاده می کنند که مردم لبنان از نقص خدمات، دچار ناراحتی و رنج هستند. headtopics.com

در این بیانیه آمده است: « حزب الله به همراه مسئولان لبنانی از جمله یوسف فنیانوس وزیر پیشین أمور عمومی و حمل و نقل در واگذاری قرار دادهای دولتی به ارزش میلیون ها دلار به دو شرکت توطئه کرده اند که امروز هدف تحریم ها قرار گرفته و زیر نظر شورای اجرایی حزب الله قرار دارند».

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران و حزب الله

تحریم‌های جدید آمریکا علیه افراد و شرکت‌های مرتبط با ایران | DW | 17.09.2020آمریکا در اقدامی جدید دو شرکت و ۴۵ فرد حقیقی مرتبط با ایران را تحریم کرده است. وزارت خزانه‌داری آمریکا این افراد و شرکت‌ها را 'عوامل سایبری مرتبط با وزارت اطلاعات ایران' معرفی کرده است.

وزارت دادگستری آمریکا به دنبال هکر ایرانی- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimوزارت دادگستری آمریکا به دنبال هکر_ایرانی نام این هکر بهزاد محمدزاده، ۱۹ ساله است اتهام ادعایی محمدزاده حمله به ۵۱ وب‌سایت آمریکا اعلام شده است

آمریکا فروشندگان بین‌المللی اسلحه به ایران را به تحریم تهدید کردساعاتی پیش از این هشدار، مایك پمپئو، وزیر خارجه آمریكا گفته بود كه دولت واشنگتن در تلاش برای تصویب مجدد تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، هفته آینده بار دیگر به سازمان ملل روی خواهد آورد.

آبرامز: همه تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران روز شنبه تجدید می‌شوند | DW | 17.09.2020الیوت آبرامز، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و ونزوئلا از بازگشت همه تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران خبر داده است. این در حالی است که حسن روحانی از شکست تلاش آمریکا برای فعال کردن مکانیسم ماشه سخن گفته است.

الیوت آبرامز: تمام تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران شنبه شب به وقت شرق آمریکا بازگردانده خواهند شد🔺الیوت آبرامز: تمام تحریم‌های سازمان_ملل علیه ایران شنبه شب به وقت شرق آمریکا بازگردانده خواهند شد ⚡️نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت: زمان آن است که کشورهای عاشق صلح این واقعیت را پذیرفته و به ما برای اعمال تحریم ها علیه ایران بپیوندند