تحریم بودن افتخار نیست/ مدیران صداوسیما، متوجه بازی‌شان با سفره مردم باشند

21/04/2021 07:39:00 ب.ظ

آذری جهرمی: تحریم بودن افتخار نیست/ مدیران صداوسیما، متوجه بازی‌شان با سفره مردم باشند

بازی, دولت

آذری جهرمی: تحریم بودن افتخار نیست/ مدیران صداوسیما ، متوجه بازی ‌شان با سفره مردم باشند

وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات اظهار داشت: توصیه می‌کنم پس از «پایان بازی ِ» مدیران صداوسیما ، این متن را چند بار بخوانند شاید متوجه بازی ‌شان با سفره مردم بشوند.

تحریم چه اثری بر زندگی مردم گذاشت؟ این نمودار، درآمد سرانه هر ایرانی را از سال ۹۰ تا ۹۸ ترسیم کرده است.مشخصا با آغاز دور اول تحریم‌ها، سفره مردم کوچکتر شده است، برجام با توقف فرآیند کوچک شدن سفره مردم، ترمیم گذشته را آغاز کرده است.رفتارهای ظالمانه دولت ترامپ و وضع فشار حداکثری اینگونه که در شکل فوق دیده می‌شود؛ مجددا بر زندگی مردم اثر مستقیم و منفی گذاشته است. دولت آمریکا و به ویژه ترامپ مدعی بود که فشارهای او برای حمایت از مردم ایران است اما مثل تمام دروغ‌های او، معیشت مردم ایران نشانه بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

هفته سوم اعتراضات در ایران؛ تظاهرات گسترده در سراسر کشور، همبستگی ایرانی‌ها در سراسر جهان

روز شنبه نهم مهر (اول اکتبر) تظاهرات گسترده در بسیاری از شهرهای ایران ادامه یافت. در سومین هفته از آغاز موج اعتراض به جمهوری اسلامی، ایرانیان در بیش از ۱۵۰ شهر جهان تجمع همبستگی برگزار کردند. ادامه مطلب >>

تزریق واکسن سهمیه کادر درمان به اقوام؛ اخراج مدیران دو بیمارستان در تهرانآیت‌الله ایران وایر شدی؟ قرار نبود برخورد قاطع با متخلفین رو پوشش بدی.

یکی از مدیران بی‌بی‌سی: آزار و اذیت روزافزون کارکنان بی‌بی‌سی فارسی نگران‌کننده استبا بیست وسی که فرقی ندارن دیگه ازار و اذیت چرا

انتشار فیش حقوقی مدیران شهرداری تهران به صلاح نیست- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimشهردار تهران: انتشار فیش_حقوقی مدیران شهرداری صلاح نیست زیرا برخی مدیران وام دریافت کرده‌اند و درست نیست منتشر شود از سوی دیگر پایه حقوق مدیران هم ملاک نیست و فعالیت آنها موثر است گرسنگی و فقر مردم هم ملاک نیست این حروم زاده حناچی کل خانوادش از اعضای تروریستای البانی رجوی هستش معلومه که شفافیت هیچوقت به صلاح شما نیست

اینفوگرافی| کدام کشورها بیشترین تحریم‌ها را از سوی آمریکا دارند؟📊 اینفوگرافی| کدام کشورها بیشترین تحریم‌ها را از سوی آمریکا دارند؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline

به گزارش ایلنا؛ محمد جواد آذری جهرمی در صفحه تلگرام خود نوشت: تحریم چه اثری بر زندگی مردم گذاشت؟ این نمودار، درآمد سرانه هر ایرانی را از سال ۹۰ تا ۹۸ ترسیم کرده است.یک فعال صنفی پزشکی و سلامت می‌گوید به دستور مقامات وزارت بهداشت، روسای متخلف بیمارستان دولتی ۱۵خرداد تهران و رئیس بیمارستان مدرس تهران، به دلیل تخلف در تزریق واکسن کرونا برکنار شدند.«مری هاکدی» ، مدیر شبکه‌های خبری بین‌المللی رسانه «بی‌بی‌سی» طی یک توییت، آزار و اذیت کارکنان بخش فارسی بی‌بی‌سی از سوی حکومت ایران را مایه نگرانی شدید دانست.خبرگزاری تسنیم ، پیروز حناچی در نشست خبری مشترک با دو معاون «شهرسازی و معماری» و «فنی و عمرانی» که ظهر امروز برگزار شد، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا شورای شهر ترکیبی (شورایی با دو گرایش سیاسی مختلف) در نظارت‌ پذیری شهرداری بهتر عمل می‌کند یا شورای یکدست، اظهار کرد: انتخابات ایده آل این است که حداکثر مشارکت عمومی اتفاق افتد زیرا به میزانی که مشارکت افزایش یابد به تناسب کیفیت اعضای انتخاب شده هم بالا می‌رود و اعضایی که ارتباطات بهتر، متخصص و شناخته‌تر هستند، انتخاب می‌شوند.

مشخصا با آغاز دور اول تحریم‌ها، سفره مردم کوچکتر شده است، برجام با توقف فرآیند کوچک شدن سفره مردم، ترمیم گذشته را آغاز کرده است. رفتارهای ظالمانه دولت ترامپ و وضع فشار حداکثری اینگونه که در شکل فوق دیده می‌شود؛ مجددا بر زندگی مردم اثر مستقیم و منفی گذاشته است. این فعال صنفی پزشکی و سلامت همچنین از اخراج رئیس بیمارستان فوق تخصصی مدرس تهران به دلیل تزریق واکسن کرونا به بستگان نزدیک غیر عضو کادردرمان خود، خبر داد. دولت آمریکا و به ویژه ترامپ مدعی بود که فشارهای او برای حمایت از مردم ایران است اما مثل تمام دروغ‌های او، معیشت مردم ایران نشانه بود. ما از آن‌هایی که هم‌چنان در کنارمان ایستاده‌اند، سپاس‌گزاریم و در زمانه‌ای که دسترسی به اطلاعات صحیح و موثق از هر زمانی مهم‌تر است، با دیگر سازمان‌های رسانه‌ای جهان که کار روزنامه‌نگاری آن‌ها مورد حمله است، اعلام هم‌بستگی می‌کنیم. تحریم بودن افتخار نیست همانگونه که تسلیم بودن هم افتخار نیست. سعیدیان پیش از این در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ : «پیام‌های زیادی دریافت کردم که در بیمارستان " م تهران رئیس و معاونش سهمیه کادر درمان را به بستگانشان اختصاص داده اند. مذاکرات هم جزیی از زنجیره مقاومت ملی ایرانیان علیه استکبار است که ان‌شاالله با هدایت رهبر معظم انقلاب(حفظه الله) و تلاش تیم مذاکره کننده به سرانجام مطلوب ملت ایران خواهد رسید. از سوی دیگر پایه حقوق مدیران هم ملاک نیست و فعالیت آنها موثر است.

#حسبنا_الله_ونعم_الوکیل پ. م. خبرنگاران بی‌بی‌سی فارسی هم‌چنین با ارایه اسناد و مدارک گفته بودند که حکومت ایران اقداماتی را خارج از مرزهای کشور، از جمله در اروپا علیه خبرنگاران مستقل و منتقد حکومت ایران انجام داده است.ن: توصیه می‌کنم پس از «پایان بازیِ» مدیران صداوسیما، این متن را چند بار بخوانند شاید متوجه بازی‌شان با سفره مردم بشوند. لینک کوتاه . خانم " ز.