تجمع مال‌باختگان بازار بورس مقابل مجلس ایران با شعار «رئیسی دروغگو»

30/10/1400 02:15:00 ب.ظ

تجمع مال‌باختگان بازار بورس مقابل مجلس ایران با شعار «رئیسی دروغگو» العربيه_فارسى

جمعی از سهام‌داران و مال‌باختگان بازار بورس پنج‌شنبه 30 دی‌، مقابل ساختمان مجلس ایران تجمع کردند و با شعارهایی چون «این همه بی‌عدالتی، هرگز ندیده ملتی» و معترضان در این تجمع، دولت، مجلس و شخص ابراهیم رئیسی را «دروغگو» خطاب کرده و وعده‌های آنان را شعارهای انتخاباتی توصیف کردند. A post shared by Alarabiya_farsi (@alarabiya.

farsi) Advertisement در ویدیوهای منتشر شده در فضای مجازی، معترضان علیه محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ایران نیز شعار دادند و در پلاکاردی خطاب به او نوشتند که «آقای پورابراهیمی ما بازی را می‌فهمیم.»

به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان روز چهارشنبه با 55 هزار واحد کاهش نسبت به هفته قبل به عدد یک‌ میلیون و 279 هزار واحد رسید و افت شاخص کل در هفته جاری معادل 4.3 درصد بود.

معترضان همچنین با سر دادن شعارهایی خواستار استعفای احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و امور دارایی شدند. روز گذشته نیز میان سهامداران و مدیران بورس در مجمع فوق‌العاده بانک «دی» درگیری ایجاد شد. روزنامه «دنیای اقتصاد» هم نوشت که از مرداد ماه سال گذشته تاکنون که شاخص کل بورس 35 درصد افت داشته، حدود 100 هزار میلیارد تومان سرمایه حقیقی از بازار سهام خارج شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

تجمع اعتراضی آتش‌نشانان در تهران در اعتراض به وضعیت بد معیشتیگزارش‌ها در شبکه‌های اجتماعی حاکی از اجتماع صدها آتش‌نشان مقابل شهرداری تهران در اعتراض به بی‌توجهی مقام‌های مسئول به مشکلات شغلی آنها است.

رئیسی: ایرانیان خارج از کشور، سفرای ما هستند/سهم ایران در بازار روسیه می‌تواند ارتقاء یابدرئیس‌جمهور با تاکید بر لزوم کاهش موانع صدور مجوزهای صادرات تصریح کرد: سهم ما در بازار روسیه حتما می‌تواند ارتقاء پیدا کند.

سقوط شاخص کل بازار بورس تهران؛ مجمع عمومی بانک دی به تنش کشیده شد🔺سقوط شاخص کل بازار بورس تهران؛ مجمع عمومی بانک دی به تنش کشیده شد سقوط بورس توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را نیز جلب کرده است که با استفاده از هشتگ «بورس» درباره شرایط حاکم بر آن می‌نویسند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

رئیسی با رییس شورای مسلمانان روسیه دیدار کردرئیسی با رییس شورای مسلمانان روسیه دیدار کرد ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران که به مسکو سفر کرده با راویل عین الدین رییس شورای مسلمانان روسیه دیدار کرد.

رئیسی در دیدار با پوتین: پیش‌نویس توافقنامه‌ای ۲۰ ساله‌ را تهیه کردیم | DW | 19.01.2022سرانجام و پس از گمانه‌زنی‌های فراوان، ابراهیم رئیسی در دیدار با پوتین از تهیه ''پیش‌نویس توافقنامه‌ای ۲۰ ساله‌ میان دو کشور'' توسط ایران خبر داد. پس از براندازی ایران نوافق نامه های استعماری رژیم اشغالگر خامنه ای با روسیه و چین را به سطل زباله خواهد انداخت و تمامی اموال و سرمایه های چینی و روسی داخل ایران ملی اعلام خواهد شد نه_به_قرارداد_٢٥_ساله_با_چين نه_به_قرارداد_۲۰_ساله_با_روسیه

پیش‌نویس «قرارداد 20 ساله» ایران و روسیه؛ سوغاتی رئیسی برای پوتیندر حالی‌که انتقادها در داخل ایران از قرارداد 25 ساله ایران و چین شدت گرفته و منتقدان آن را نقض «حاکمیت ملی» این کشور می‌دانند، ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری