تجمع اعتراضى معلمان بازنشسته مقابل مجلس و سازمان برنامه و بودجه

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

منابع حقوق بشری در ایران روز یکشنبه 28 ژوئیه 2019 از تجمع اعتراضی تعدادی از معلمان بازنشسته این کشور

ایران اخبار, ایران سرفصلها

معلمان معترض به عدم پرداخت پاداش پایان خدمت خود پیشتر نیز تجمع مشابهی در مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش در تهران برگزار کرده بودند.

در همین حال محمد جواد ابطحی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد که سرپرست وزارت آموزش و پرورش در جلسه این کمیسیون اعلام کرده پاداش بازنشستگان تا پایان شهریور پرداخت خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیش از یکهزار نفر در تظاهرات مخالفان در مسکو بازداشت شدند | DW | 27.07.2019با حمله نیروهای پلیس روسیه به تجمع بزرگی که از سوی نیروهای اپوزیسیون در مسکو برگزار شده بود بیش از یکهزار تن از تظاهرکنندگان بازداشت شدند. در این تظاهرات تعدادی از سیاستمداران مخالف دولت نیز شرکت داشتند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دموکراسی خواهان در هنگ کنگ این بار در فرودگاه بین المللی تجمع کردند🔺دموکراسی خواهان در هنگ کنگ این بار در فرودگاه بین المللی تجمع کردند ⚡️بیش از هزار نفر از دموکراسی خواهان هنگ کنگی روز جمعه در فرودگاه شهر که تحت اداره مقامات چین است، تجمع اعتراضی برپا کرده و شعار «هنگ کنگ آزاد» سر دادند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک ماه بعد از نقض دو مورد از برجام توسط ایران؛ جمهوری اسلامی از ساخت دو نیروگاه اتمی دیگر خبر داد🔺یک ماه بعد از نقض دو مورد از برجام توسط ایران؛ جمهوری اسلامی از ساخت دو نیروگاه اتمی دیگر خبر داد ⚡️بعد از دو اقدام ایران در نقض برجام و اعتراض آمریکا و کشورهای باقیمانده در برجام، جمهوری اسلامی ایران می گوید در پی ساخت دو نیروگاه هسته‌ای دیگر است. حالا شما فقط نگاه . نهایتاً هم یک بیانیه که در پی برخورد نظامی و یا تشدید تنش نیستیم. خدائیش چطور شد که به هیچ وجه نتوانستید با محمد_رضا_شاه پهلوی کنار بیائید ولی با فرقه_تبهکار تا این حد همراهید؟! PahlaviMadeIranGreat همه چی عالی گل و بلبل فقط بمب اتم مونده اینا تا ما رو نفرستن هوا ول کن نیستن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا کارگران حتما باید برای تجمعات صنفی مجوز بگیرند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

چرا نامه‌ اعتراضی؟ جدال با خاموشی و فراموشیهر زمان که یک نامه اعتراضی جمعی منتشر میشود، سؤالاتی درباره فایده این نامه‌ها به گوش میرسد. این سؤالات نشانه دغدغه افکار عمومی در زمینه اثربخشی این شکل از اعتراض است. به طور معمول، هدف اصلی تهیه نامه اعتراضی کند یا متوقف کردن روند بی‌عدالتی از طریق اعلام موضع و دادخواست عمومی، ایجاد فشار بر منبع اصلی بی‌عدالتی و تأثیر بر افکار عمومی در نظر گرفته میشود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سالمرگ شاملو و ساعدی؛ تکرار ناسزا به روشنفکران و درهای بسته مزار شاعرانهفته ای گرم بود، گرمایی که کلاه سیمین از سر دماوند برداشت، اما غروب ها را صفا بخشید و در شهرهای بزرگ شب بیداری جمعی را رایج کرد. تجمع خطر در تنگه هرمز، گرچه رسانه های جهان را به نوشتن گزارش ها و مقالات هر روزه مجبور کرد، اما نشانه ای نیست که ثابت کنند رسانه های سراسری و محلی رغبتی به این اخبار داشته باشند. اما نابینایانی برای نخست بار شاید در جهان، در سالنی نشستند و فیلمی را شنیدند. سالمرگ چیه بیسوادای بی کلاس. سالگرد یا یادمان صحیح است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »