تجمع تعدادی از متقاضیان خودروی «شاهین» مقابل سایپا + عکس و فیلم

17/05/2021 07:13:00 ب.ظ

تجمع تعدادی از متقاضیان خودروی «شاهین» مقابل سایپا + عکس و فیلم

خودرو, سایپا

تجمع تعدادی از متقاضیان خودرو ی «شاهین» مقابل سایپا + عکس و فیلم

تعدادی از متقاضیان خودرو ی شاهین صبح امروز در برابر شرکت سایپا دست به تجمع زدند. تجمع کنندگان به عدم تحویل به موقع خودرو و چند مورد دیگر معترض بودند.

تجمع کنندگان می‌گویند با گذشت بیش از چهارماه از تکمیل وجه، خودروی آنها به موقع تحویل داده نشده است. آنها موارد دیگری مانند عدم صدور دعوتنامه مجدد بعد از گذشت چهار ماه از دعوتنامه اول، حذف بعضی از آپشن‌هایی که به سازمان حمایت از مصرف کننده اعلام شده بود، عدم تحویل خودرو با رنگ درخواستی، تعویض ضبط خودرو از فابریک به سراتویی، مشکلات فنی مانند آتش سوزی و خاموش شدن و همچنین قیمت بالای خودرو را دلایل اعتراض و تجمع خود می‌خوانند.

برخی از تجمع کنندگان به خبرنگار ایلنا گفتند: قیمت پنجاه درصد خودرو هشتاد میلیون تومان بود ولی برای پنجاه درصد دیگر 187 میلیون اعلام شده است. بسیاری از این قیمت شوکه شدند چراکه بر اساس قیمت هشتاد میلیون تومانی برنامه‌ریزی کرده بودند، به همین علت بسیاری از متقاضیان نتوانستند تکمیل وجه خود را انجام دهند. همچنین با گذشت چهار ماه از دعوتنامه اول هنوز دعوتنامه مجدد صادر نشده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

🇮🇷🇮🇷زندگی زندگی بدون آزادی نیست ، تمام قدرت مردم می آید ، هیچ دولتی بدون مردم وجود ندارد. وحدت یک ملت قادر به از بین بردن هر دولت تمامیت خواهی است. خداوند به مردم ایران برکت دهد. مرگ بر کامنه ای دیکتاتور.