تجمع طرافدان حزب راست افراطی اسپانیا در شهر مادرید

04/08/1398 10:08 ب.ظ

تجمع طرافدان حزب راست افراطی «وُکس» اسپانیا در شهر مادرید

حزب «وُکس» نقش فعالی در محاکمۀ رهبران جدایی‌طلب کاتالونیا داشت و همزمان از این فرصت برای بهبود موقعیت خود در میان رای‌دهندگان اسپانیایی استفاده کرد. آنها در اطراف پرچم بزرگ اسپانیا که به گفتۀ حزب ۱۰۰۰ متر طول داشت جمع شدند.

آنها در اطراف پرچم بزرگ اسپانیا که به گفتۀ حزب ۱۰۰۰ متر طول داشت جمع شدند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

دو نفر دیگر در ارتباط با کشف ۳۹ جسد در یک کامیون در بریتانیا بازداشت شدندپلیس روز جمعه اعلام کرد که دو نفر دیگر را در ارتباط با کشف اجساد ۳۹ نفر در یک کامیون در شهر اسکس در بریتانیا، بازداشت کرده است. به گزارش گاردین، دستگیرشدگان یک مرد و یک زن، هر دو ۳۸ ساله، هستند. پیش

تجمع زباله‌گرد‌ها در نظرآباد؛ ۲۰ نفر بازداشت شدند

ادامه اعتراض‌ها در عراق؛ در تظاهرات روز جمعه دست‌کم ۴۰ تن کشته شدندیک روز پس از تظاهرات خونین در نقاط مختلف عراق، صدها تن از معترضان روز شنبه ۴ آبان نیز در مرکز پایتخت تجمع کردند. به گزارش آسوشیتدپرس، اعتراضات روز گذشته دست کم ۴۰ کشته برجا گذاشت، که ۸ تن از آنها در کی اینا رو کشته؟ مگه قانون ندارن؟

انتقاد از نبود فرماندار خانم در آذربایجان شرقی/ وجود مشکلات ساختاری در استان‌های شمالغرب کشورنماینده مردم شبستر گفت: چرا نباید در استان آذربایجان شرقی فرماندار خانم وجود داشته باشد ولی در استان محرومی چون سیستان و بلوچستان چندین فرماندار خانم حضور دارند.

اعتراضات خونین در شهرهای ناآرام عراق؛ ۵۴ کشته در دو روزگردان‌های عصائب‌ اهل حق، از گروه‌های شبه‌نظامی شیعه عراق هستند که روابط بسیار نزدیکی با ایران دارند. ایالات متحده آمریکا این گروه را تروریستی نامیده و تحریم کرده است. بدبخت ها تلاش کنید مثل ما گرفتار حکومت مذهبی نشوید.$!؟

در حمله انتحاری طالبان در افغانستان پنج نفر، از جمله یک کودک کشته شدنددر حمله انتحاری طالبان در افغانستان پنج نفر، از جمله یک کودک کشته شدند سخنگوی استاندار ننگرهار می گوید ۱۷ نفر نیز در این حمله انتحاری مجروح شدند. او گفته است که شش نیروی امنیتی در بین مجروحان حمله هستند. مرده شور طالبان راببرند از دم. نیروی امنیتی کیست واز کجاست ؟عسکر افغانستان کیست واز کجاست ؟هر دو هموطن ودر نهایت (انسان )هستند ،چرا یکی دیگری خودرا میکشد ؟VOA شما ژورنالست هستید ولی این دستگاه نشرات با سرمایه گذاری امریکا ایجاد شده شما خلاف امریکا نشر کرده نمیتوانید مجاهد ،طالب ،اشرف ،عبداله ،همه ساخت امریکاست

هزاران تن از هواداران وُکس، حزب راست افراطی اسپانیا روز شنبه در مرکز شهر مادرید، پایتخت این کشور جمع شدند تا به جدایی‌طلبان کاتالونیا اعتراض کنند.

آنها در اطراف پرچم بزرگ اسپانیا که به گفتۀ حزب ۱۰۰۰ متر طول داشت جمع شدند.

وُکس نقش فعالی در محاکمۀ رهبران جدایی‌طلب کاتالونیا داشت و همزمان از این فرصت برای بهبود موقعیت خود در میان رای‌دهندگان اسپانیایی استفاده کرد.