تجمع هواداران پرسپولیس در اعتراض به وضعیت این تیم | DW | 29.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هواداران پرسپولیس برای اعتراض به وضعیت این تیم مقابل ساختمان مجلس تجمع کردند. آنها خواستار بازگشت گل‌محمدی، سرمربی مستعفی این تیم و استیضاح وزیر ورزش و جوانان شدند.

گروهی از هواداران پرسپولیس برای اعتراض به وضعیت این تیم روز شنبه ۹ بهمن مقابل مجلس تجمع کردند و با سردادن شعارهایی علیه حمید سجادی، وزیر ورزش و رضا درویش، مدیرعامل باشگاه خواستار استیضاح وزیر ورزش و جوانان شدند.بر اساس ویدئوهایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده هواداران پرسپولیس علیه حمید سجادی، وزیر ورزش شعار"دزدی که محکوم شده وزیر ورزش شده" را سر دادند و خواستار استیضاح او شدند.

هواداران پرسپولیس همچنین در حمایت از یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شعار دادند و خواستار ادامه فعالیت او شدند.یحیی گل‌محمدی روز چهارشنبه ۶ بهمن در اعتراض به مشکلات مالی و نبود زمین تمرین مناسب استعفا داد. علت استعفای او عدم تحقق وعده‌های مدیران باشگاه عنوان شده است. ساعاتی بعد اما مدیرعامل باشگاه گفت استعفای او را نمی‌پذیرد.

گل‌محمدی برای بازگشت به کار خود شروطی چون"رسیدن پرداختی‌ها تا ۵۰ درصد و داشتن زمین تمرین مناسب و تامین بودجه لازم برای نقل و انتقالات" را مطرح کرده که در صورت عملی شدن، تا دوشنبه ۱۱ بهمن به تمرینات برمی‌گردد.رکورد جدید برای تیم ملی فوتبال ایران؛ ۲۱ لژیونر در لیستتیم ملی ایران در دو مسابقه حساس و سرنوشت‌ساز در راه صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، به مصاف تیم‌های عراق و امارات خواهد رفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مردم باید معترض به نظام اشغالگر اسلامی باشند که سر چشمه تمام این ناهنجاریها در ایران هست. بهدامید آن روز.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شادی مردم تهران پس از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی- عکس خبری تسنیم | Tasnimشادی مردم تهران پس از صعود تیم ملی به جام جهانی Qatar2022 گزارش تصویری: اسگوزپیچ مربی تیم ملی که شایع است فردی همجنسباز و دلال است با دعوت از عیاش فحاش درتیم ملی،،،زنا،عیاشی، دختربازی ،عمل منافی عفت را آزاد کرد و امر به معروف و نهی از منکر را فاقد ارزش و اعتبار!!!! خخخخخخ دهها میلیون هواداران فوتبال از این صعود مشمئز کننده بیزار شدند نه خوشحال!!!! ای بابا عکس زن حرام بود (اون فرشته مرگ زن حساب نمیشه) عملکردمغرضانه ونوکر مآبانه اسکوچیچ عیاش دگرباش دلال وانتخابهای مشمئزکننده اش باعث رواج عیاشی،دختربازی وعمل منافی عفت وخاتمه وبی‌ارزش شدن امربه معروف ونهی ازمنکر خواهدشد!! که اگرغیرازاین‌عمل میشدبجای شرکت چندهزارنفری درجشن صعود &قطعا‌'۸۰میلیون نفر جمعیت ایران درجشن شرکت می‌کردند٪
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بیرانوند به کرونا مبتلا شد/ دعوت اخباری به تیم ملیبا مثبت شدن تست کرونای علیرضا بیرانوند، محمدرضا اخباری توسط اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد بیرانوند نمی‌تواند تیم ملی را در دیدار با امارات همراهی کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرناز کوه‌شکاف اسکیت‌باز سابق تیم ملی ایران: انتها برای من معنی ندارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

طرفداران تیم فوتبال پرسپولیس خواستار استیضاح وزیر وزرش ایران شدندطرفداران تیم پرسپولیس تهران امروز با تجمع مقابل مجلس این کشور خواستار استیضاح وزیرر ورزش و جوانان دولت رئیسی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تیم ملی بدون بازیکنان اصلی تمرین کردتمرین تیم ملی فوتبال ایران برای آماده‌سازی به منظور دیدار با تیم ملی امارات در چارچوب انتخابی جام جهانی، عصر امروز در کمپ تیم‌های ملی برگزار شد در این تمرین به جز امیر عابدزاده، سایر بازیکنان حاضر در دیدار با عراق غایب بودند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روسیه ورود مقام‌های اتحادیه اروپا را به این کشور ممنوع کرد | DW | 29.01.2022روسیه مقام‌های بلندپایه اتحادیه اروپا را در لیست سیاه این کشور قرار داد. این افراد اجازه ورود به روسیه را ندارند. کرملین اروپا را به 'سیاست غیرقانونی'، 'مخرب' و اعمال 'محدودیت‌های یک‌جانبه بیهوده' علیه روسیه متهم می‌کند. روسیه هیچ غلطی نمیتواند بکند ( امام ) 👏🇷🇺 دیگه صدای همه درومده.از اینکه چند تا کشور پیروز در جنگ جهانی بشینن قانون بنویسن و فقط هم برای خودشون حق وتو بزارن و با قوانین گزینشیشون دنیا رو غارت کنن. این دور باطل یکجا باید به پایان برسه. پنج تا کشور اسمش جهان نیست. وقتشه پاسخگو بشن.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »