تجمع امروز دانشجویان «شهید بهشتی» و «علامه طباطبائی»

تجمع اعتراضی امروز دانشجویان «شهید بهشتی» و «علامه طباطبائی» در پی سانحه سقوط هواپیما و جان باختن تعدادی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه‌ها، ظهر امروز دانشگاه‌های شهید بهشتی و علامه طباطبائی با برگزاری مراسم رسمی برای یادبود جان باختگان برگزار کردند.

12/01/2020 02:11:00 ب.ظ

تجمع اعتراضی امروز دانشجویان «شهید بهشتی» و «علامه طباطبائی» در پی سانحه سقوط هواپیما و جان باختن تعدادی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه‌ها، ظهر امروز دانشگاه‌های شهید بهشتی و علامه طباطبائی با برگزاری مراسم رسمی برای یادبود جان باختگان برگزار کردند.

در پی سانحه سقوط هواپیما و جان باختن تعدادی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه‌ها، ظهر امروز دانشگاه‌های شهید بهشتی و علامه طباطبائی مراسم رسمی برای یادبود جان باختگان برگزار کردند که این تجمعات با اعتراضات دانشجویان نسبت به سهل انگاری مسئولان مربوطه همراه شد.

ظهر امروز نیز دانشگاه‌های شهید بهشتی و علامه طباطبائی به صورت جداگانه مراسم رسمی یادبود جان باختگان را برگزار کردند که این مراسم با اعتراض دانشجویان همراه شد.در پی برگزاری تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در اعتراض به سهل انگاری مسئولان مربوطه در سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین که امروز در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، علیرضا دشتابی مدیر رسانه دانشجویی این دانشگاه در تشریح جزئیات این تجمع به ایسنا گفت: امروز ساعت ۱۲:۳۰ قرار بود دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی که سوگوار جان باختگان سانحه پرواز تهران – کی‌یف بودند در دانشگاه جمع شوند که حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان در این تجمع شرکت کردند و این استقبال از سوی دانشجویان بی نظیر بود.

انتقاد ورزشکار کره‌ای از طلای فروغی: «چگونه یک تروریست می‌تواند مقام اول را کسب کند؟» دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس: ایران همکاری با تروریست‌ها در سوریه، یمن و لبنان را متوقف کند درگذشت دوبلور دیگری با کرونا + نمونه صدا

وی در ادامه خاطرنشان کرد: خواسته دانشجویان در تجمع امروز این بود که چرا مسئولان از همان ابتدا علت سانحه غم انگیز سقوط هواپیمای اوکراینی را اعلام نکردند و دانشجویان از این موضوع ناراحت بودند.نماینده دانشجویان معترض دانشگاه شهید بهشتی ادامه داد: تجمع امروز از اول به این شیوه برنامه ریزی شده بود که ابتدا دانشجویان عزاداری کنند و سپس تجمع به سمت طرح گلایه‌ها و اعتراض به سمت مسئولان برود.

دشتابی با تاکید بر اینکه یکی از فارغ التحصیلان رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه شهید بهشتی در بین جان باختگان هواپیمای اوکراین بود گفت: در تجمع امروز دانشجویان دو طیف مختلف علیه موارد مورد حمایت طرف مقابل شعار دادند و البته با همراهی مسئولین این تجمع به تنش خاصی کشیده نشد. headtopics.com

دکتر صمد حاج جباری معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی نیز در خصوص علت برگزاری تجمع امروز دانشجویان این دانشگاه به ایسنا گفت: این تجمع برای بزرگداشت جان باختگان سانحه هواپیمایی اوکراین و همچنین کشته شدگان مراسم تشییع شهید سردار سلیمانی برگزار شده بود و دانشجویان با بازماندگان این سانحه‌ها ابراز همدردی کردند.

وی در ادامه تصریح کرد: در تجمع امروز مشکل خاصی برای دانشجویان اتفاق نیفتاد و تجمع بدون تنش پایان یافت.دانشجویان دانشکده برق دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی هم مانند سایر دانشجویان از ساعت ۱۲:۳۰ امروز یکشنبه(۲۲ دی‌ ماه) با روشن کردن شمع و خواندن شعری به صورت دسته جمعی یاد دانشجویان جانباخته‌ در سقوط هواپیمای اوکراینی را گرامی داشتند.

دو تن از دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی خواجه نصیر در میان جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی بودند.همچنین دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز در دانشکده های پزشکی، پرستاری، داروسازی و چند دانشکده دیگر با روشن کردن شمع و برگزاری مراسمی یاد دانشجویان و هموطنان جانباخته در سانحه هواپیمای اوکراینی را گرامی داشتند.

ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

مرگ بر منافق مرگ بر آمریکا از تجمع طلاب عکس خود تجمع رو میگذارید از تجمع داشجوها عکس هواپیما رو ؟؟؟؟ بالاخره مراسم یادبود یا تجمع اعتراضی ؟ چرا تیتر با متن تفاوت داره ؟ احیاناً شعارهای هنجار شکن سر ندادند ؟! امپراتوری_دروغ

افزاش قربانیان حملات امروز رژیم اسد به ادلبهفده غیرنظامی از جمله 2 کودک بر اثر حملات هوایی نیروهای رژیم بشار اسد به مناطق مختلف ادلب در شمال سوریه کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

امروز اطلاعات جدیدی از سقوط هواپیمای اوکراینی اعلام می‌شودامروز اطلاعات جدیدی از سقوط هواپیمای اوکراینی اعلام می‌شود یک منبع مطلع: در اطلاعیه مهمی که صبح امروز منتشر خواهد شد ،اطلاعات جدیدی در خصوص چگونگی سقوط هواپیمای اوکراینی که روز چهارشنبه در حوالی فرودگاه امام خمینی(ره) سقوط کرد ارائه می شود/ نورنیوز سوال بعدی این است: چرا مقامات نظام دو‌روز به مردم و جهان دروغ گفتند؟ اگر‌فشار کشورهای خارجی نبود ایا موضوع را فوری بایگانی و لاپوشانی نمیکردند مثل تمام جنایت های گذشته؟؟ غیر از اینکه هواپیما نقص فنی داشته، خبر مهم دیگه ای هست مگه؟!! چه بلبشویی، نور نیوز که اصلا معلوم نیست چیه از یه منبع مطلع که اونم معلوم نیست کیه ، خبری درج کرده، ایسنا بهش استناد کرده ، راه‌های تکذیب همیشه باز است

روایت یک دانشجو از تجمع روز گذشته/ سفیر انگلیس باید اخراج شود- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimروایت یک دانشجو از تجمع روز گذشته/ سفیر_انگلیس باید اخراج شود مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر: جمعیت حاضر در تجمع اکثرا دانشجو نبودند انگلیس بدنبال از بین بردن وحدت ملی ایجاد شده پس از تشییع پیکر شهید سلیمانی است بی شرف پیام تبریک میفرسته بعد اختشاش بپا میکنه آقا سناریو پوسیده و پوکیده است. دلتون می خواد باز یه بحران داخلی رو تبدیل به یه بحران خارجی کنید که حواسا پرت بشه، این موضوعیست جدا.

تجمع دانشجویان دانشگاه‌های شریف و امیرکبیر در اعتراض به سانحه هواپیمای اوکراینیجمعی از دانشجویان دانشگاه‌های شریف و امیرکبیر در اعتراض به سانحه پیش آمده برای هواپیمای اوکراینی که در اثر خطای انسانی رخ داده است، در مقابل این دو دانشگاه تجمع کردند. بیچاره ها رو نکشن خوبه

رسانه‌های ایران: سفیر بریتانیا در تجمع اعتراضی تهران بازداشت و آزاد شدخبرگزاری تسنیم نزدیک به سپاه پاسداران اعلام کرد که سفیر بریتانیا در تهران در تجمع اعتراضی‌ امروز مقابل دانشگاه امیرکبیر، برای ساعتی بازداشت و سپس آزاد شد. اقدام بعدی برای فراموشی ؛حمله به لانه جاسوسی سفیر بریتانیا رو تا حالا بازداشت نکرده بودن که کردن😐 شانس اوردن چیزیش نشد وگرنه که جررررر میدادنشون.

تجمع و اعتراض مخالفان جنگ در لندندر لندن، گروهی از مخالفان جنگ امروز در خیابان های مرکزی شهر راهپیمایی و تجمع کرده اند تا مخالفت خود را با هر نوع درگیری نظامی تازه در خاورمیانه اعلام کنند.