تجمع دانشجویان دانشگاه تبریز در اعتراض به گرانی

17/11/2019 03:38:00 ب.ظ

تبریز, اعتراضات

تجمع دانشجویان دانشگاه تبریز در اعتراض به گرانی

17.11.2019استانبول/ خبرگزاری آناتولیجمعی از دانشجویان دانشگاه تبریز در استان آذربایجان شرقی ایران در اعتراض به مشکلات اقتصادی و معیشتی در این کشور تجمع کردند.به گزارش خبرگزاری"ایسنا"، این دانشجویان مسیر ساختمان مرکزی تا مسجد دانشگاه تبریز را با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون"نه به گرانی" و"دانشجو زنده است" پیمودند.

همچنین دانشجویان شعارهایی با محوریت مشکلات اقتصادی به ویژه بیکاری و همچنین نارضایتی از وجود فساد اقتصادی سر دادند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

"رسانه داعشی بن‌سلمان" و شبکه سلطنتی انگلیس؛ پاسخ ملت متحد ایران علیه آشوب‌گری‌تان را دیدید؟- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

یکصد دانشجو دانشگاه پلی‌تکنیک کاولون هنگ‌کنگ را به تعطیلی کشاندند🎥دانشجویان سرسخت و معترض دانشگاه پلی‌تکنیک کاولون هنگ‌کنگ را به تعطیلی کشاندند این ویدئو را ببینید🔽

سالگرد انقلاب مخملی و تجمع عظیم ضد دولتی در پراگ | DW | 16.11.2019پایتخت جمهوری چک در ۳۰‌مین سال انقلاب مخملی، صحنه تظاهرات گسترده ضد دولتی با حضور صدها هزار نفر بود. معترضان خواهان کناره‌گیری نخست وزیر شدند که به فساد دولتی متهم است.

تجمع اعتراضی در برخی شهرها در پی تغییر قیمت بنزینتهران – ایرنا- گزارش‌های خبرنگاران ایرنا حاکی از برگزاری تجمع‌های پراکنده در اعتراض به افزایش قیمت بنزین در برخی از نقاط کشور در شامگاه جمعه - ۲۴ آبان - است. این اعتراض‌ها در برخی شهرها مانند مشهد و سیرجان و برخی شهرهای استان خوزستان دیده شد.

تجمع در برخی از شهرهای ایران در اعتراض به گرانی بنزیندر پی اعلام ناگهانی افزایش نرخ بنزین، گزارشها حاکی از موج اعتراض ها در برخی از شهرهای ایران است.\r\n بر اساس ویدئوهای ارسالی به صدای آمریکا، گروهی از شهروندان در اهواز، مشهد، شیراز و برخی دیگر از شهرها

تجمع در برخی شهر‌ها در اعتراض به گران شدن بنزین

تجمع در برخی از شهرهای ایران در اعتراض به گرانی بنزیندر پی اعلام ناگهانی افزایش نرخ بنزین، گزارشها حاکی از موج اعتراض ها در برخی از شهرهای ایران است.\r\n بر اساس ویدئوهای ارسالی به صدای آمریکا، گروهی از شهروندان در اهواز، مشهد، شیراز و برخی دیگر از شهرها

جمعی از دانشجویان دانشگاه تبریز در استان آذربایجان شرقی ایران در اعتراض به مشکلات اقتصادی و معیشتی تجمع کردند.بدون شرح دانشجویان سرسخت و معترض دانشگاه پلی‌تکنیک کاولون هنگ‌کنگ را به تعطیلی کشاندند گروهی یکصد نفره از دانشجویان معترض و سرسخت دانشگاه پلی‌تکنیک شهر کاولون هنگ‌کنگ روز شنبه ۲۵ آبان (۱۶ نوامبر) به همراه دیگر شهروندان معترض ورودی دانشگاه را مسدود و دانشگاه را به تعطیلی کشاندند.برگزار کنندگان تظاهراتی که اتحاد موسوم به"یک میلیون لحظه برای دمکراسی" ترتیب داده بود، از تجمع اعتراضی ۲۵۰ هزار نفر در سالگرد انقلاب مخملی جمهوری چک خبر داده‌اند.بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد جمعه ۲۴ آبان بنزین برای همه وسایل نقلیه سهمیه‌بندی شد.

17.11. دانشجویان معترض که شب را در چادرها به سر می‌برند و آب و غذایشان را معترضان به آنها می رسانند می‌گویند تا استعفای رئیس دولت محلی هنگ‌کنگ برای احقاق دموکراسی و کسب اختیارات بیشتر از دولت مرکزی چین، دست از اعتراضات و خواسته خود برنمی‌دارند.2019 استانبول/ خبرگزاری آناتولی جمعی از دانشجویان دانشگاه تبریز در استان آذربایجان شرقی ایران در اعتراض به مشکلات اقتصادی و معیشتی در این کشور تجمع کردند. ۱۷ نوامبر سال ۱۹۸۹، سرکوب یک تظاهرات دانشجویی مسالمت‌آمیز، جرقه‌ای شد بر انقلاب مخملی و تغییرات دمکراتیک در  چکسلواکی آن زمان. به گزارش خبرگزاری"ایسنا"، این دانشجویان مسیر ساختمان مرکزی تا مسجد دانشگاه تبریز را با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون"نه به گرانی" و"دانشجو زنده است" پیمودند. دانشجویان از سرزمین اصلی چین و نیز دانشجویان خارجی نیز یا دانشگاه‌ها و هنگ‌کنگ را ترک کرده‌اند یا می‌کنند. همچنین دانشجویان شعارهایی با محوریت مشکلات اقتصادی به ویژه بیکاری و همچنین نارضایتی از وجود فساد اقتصادی سر دادند. در سیرجان اما اعتراضات شدید بود و در این میان تهاجم عده‌ای از افراد، به انبار نفتی این شهر و با هدف آتش زدن آن، با واکنش نیروی انتظامی ناکام ماند.

گفتنی است در تجمعات اخیر مردم ایران در اعتراض به افزایش سه برابری قیمت بنزین در این کشور تعدادی کشته شدند.» آندری بابیش نیز متقابلا تظاهرکنندگان را متهم کرده که از حال و هوای مربوط به سالگرد انقلاب مخملین سوءاستفاده کرده‌اند. .