تجمع جانبازان و ایثارگران مقابل بنیاد شهید

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

📺 تجمع ایثارگران مقابل بنیاد شهید 🔸کسی صدای جانبازان و ایثارگران را می‌شنود؟ 🔹سیدکاظم موسوی، سخنگوی فراکسیون ایثارگران: آقای قاضی‌زاده هاشمی با جانبازان صحبت کرده، اما تجمع‌کنندگان را نپذیرفته چون جلوی بنیاد شهید شلوغ کرده بودند

تجمع ایثارگران مقابل بنیاد شهید/ کسی صدای جانبازان و ایثارگران را می‌شنود؟

گروهی از جانبازان و ایثارگران مشمول ماده 38 قانون جامع ایثارگری در اعتراض به پرداخت نشدن معوقات‌شان اوایل هفته گذشته مقابل ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران تجمع کردند. «اعتمادآنلاین» در این گزارش ویدئویی به سراغ آنها رفته تا صحبت‌ها و خواسته‌هایشان را بشنود.گروهی از جانبازان و ایثارگران مشمول ماده 38 قانون جامع ایثارگری در اعتراض به پرداخت نشدن معوقات‌شان اوایل هفته گذشته مقابل ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران تجمع کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا این همه جنده هم وطن هست در اروپا و امریکا و کانادا و انگلیس،هر بار در جنده خونه کس میدن 30یرو یا 50یرو می گیرند,مردها هم کونی می شوند برای گرفتن پاس اروپا یا امریکا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رونالدو از رکورد ۸۰۰ گل عبور کرد؛ مربی منچستر از سمت خود استعفا دادکریستیانو رونالدو توانست با به ثمر رساندن دو گل در مقابل آرسنال، هشتصد و هشتصد و یکمین گل‌های دوران حرفه‌ای خود را وارد دروازه حریفان کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حضور رئیس جمهور در منزل دو شهید سرافراز دوران دفاع مقدس/ دیدار و گفت‌وگوی صمیمی دکتر رئیسی با والدین و خانواده این شهیدانرئیس جمهور با حضور جداگانه در منزل شهیدان محمد فاتحی پیکانی و غضنفر فاتحی با والدین و خانواده این شهیدان عالیقدر دیدار و گفت‌وگو کرد رئيس_بنياد_شهيد افتخار حضور ندادند؟!
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

علم‌الهدی: مردم اصفهان برای نان و آب مقابل انقلاب نمی‌ایستند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شکست و کسب تجربه تیم ملی هندبال زنان ایران مقابل رومانی | DW | 04.12.2021تیم ملی هندبال زنان ایران در نخستین دیدار خود در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۱ در اسپانیا شامگاه جمعه با نتیجه ۳۹ بر ۱۱ مقابل تیم ملی رومانی شکست خورد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حضور رئیس‌جمهور در منزل دو شهید سرافراز دوران دفاع مقدسرئیس جمهور با حضور جداگانه در منزل شهیدان محمد فاتحی پیکانی و غضنفر فاتحی با والدین و خانواده این شهیدان عالی‌قدر دیدار و گفت‌وگو کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

باقری: طرف‌های اروپایی از برخی پیشنهادهای ما خیلی رضایت نداشتند/ منتظر پاسخ مستند هستیمرئیس هیات مذاکره‌کننده ایران گفت: دیدگاه‌های ایران را به صورت مستند و مستدل در قالب دو سند به طرف مقابل ارائه کردیم و طبیعی است این مبنایی برای مذاکره می‌شود و طرف مقابل باید پاسخ مستند به این پیشنهادها ارائه کند. مذاکره برای مذاکره یک دور باطل است. ما باید رودررو بنشینیم با آمریکا مذاکره کنیم. از سال ۸۴ همین بساط بوده و هست. هر روز با یک یا چند واسطه مذاکره میکنیم و با هیچ نتیجه ای. مذاکرات_وین آمریکا ایران برجام مذاکرات_هسته‌ای پاسخ مستند به این دانش آموخته حوزه علمیه امام صادق یک بیلاخ بزرگ است .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »