تجمع جانبازان و ایثارگران مقابل بنیاد شهید

13/09/1400 08:24:00 ب.ظ

📺 تجمع #ایثارگران مقابل بنیاد شهید 🔸کسی صدای جانبازان و ایثارگران را می‌شنود؟ 🔹سیدکاظم موسوی، سخنگوی فراکسیون ایثارگران: آقای قاضی‌زاده هاشمی با جانبازان صحبت کرده، اما تجمع‌کنندگان را نپذیرفته چون جلوی بنیاد شهید شلوغ کرده بودند

ایثارگران

📺 تجمع ایثارگران مقابل بنیاد شهید 🔸کسی صدای جانبازان و ایثارگران را می‌شنود؟ 🔹سیدکاظم موسوی، سخنگوی فراکسیون ایثارگران : آقای قاضی‌زاده هاشمی با جانبازان صحبت کرده، اما تجمع‌کنندگان را نپذیرفته چون جلوی بنیاد شهید شلوغ کرده بودند

گروهی از جانبازان و ایثارگران مشمول ماده 38 قانون جامع ایثارگری در اعتراض به پرداخت نشدن معوقات‌شان اوایل هفته گذشته در مقابل ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران تجمع کردند. «اعتمادآنلاین» در این گزارش ویدئویی به سراغ آنها رفته تا صحبت‌ها و خواسته‌هایشان را بشنود.

در گزارش ویدئویی «اعتمادآنلاین» ببینید:تجمع ایثارگران مقابل بنیاد شهید/ کسی صدای جانبازان و ایثارگران را می‌شنود؟گروهی از جانبازان و ایثارگران مشمول ماده 38 قانون جامع ایثارگری در اعتراض به پرداخت نشدن معوقات‌شان اوایل هفته گذشته مقابل ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران تجمع کردند. «اعتمادآنلاین» در این گزارش ویدئویی به سراغ آنها رفته تا صحبت‌ها و خواسته‌هایشان را بشنود.

اعتمادآنلاین|گروهی از جانبازان و ایثارگران مشمول ماده 38 قانون جامع ایثارگری در اعتراض به پرداخت نشدن معوقات‌شان اوایل هفته گذشته مقابل ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران تجمع کردند. آنها که در هیچ نهادی استخدام نشده‌اند و از بنیاد شهید حقوق دریافت می‌کنند خواستار پرداخت معوقات‌شان بودند، معوقاتی که گفته می‌شود حدود 650 میلیارد تومان است.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

آغاز هفته یازدهم اعتراضات در ایران؛ گزارش‌ها از اعتصاب کارکنان ذوب آهن اصفهان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز شنبه پنجم آذر (۲۶ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

چرا این همه جنده هم وطن هست در اروپا و امریکا و کانادا و انگلیس،هر بار در جنده خونه کس میدن 30یرو یا 50یرو می گیرند,مردها هم کونی می شوند برای گرفتن پاس اروپا یا امریکا

رونالدو از رکورد ۸۰۰ گل عبور کرد؛ مربی منچستر از سمت خود استعفا دادکریستیانو رونالدو توانست با به ثمر رساندن دو گل در مقابل آرسنال، هشتصد و هشتصد و یکمین گل‌های دوران حرفه‌ای خود را وارد دروازه حریفان کند.

حضور رئیس جمهور در منزل دو شهید سرافراز دوران دفاع مقدس/ دیدار و گفت‌وگوی صمیمی دکتر رئیسی با والدین و خانواده این شهیدانرئیس جمهور با حضور جداگانه در منزل شهیدان محمد فاتحی پیکانی و غضنفر فاتحی با والدین و خانواده این شهیدان عالیقدر دیدار و گفت‌وگو کرد رئيس_بنياد_شهيد افتخار حضور ندادند؟!

علم‌الهدی: مردم اصفهان برای نان و آب مقابل انقلاب نمی‌ایستند

شکست و کسب تجربه تیم ملی هندبال زنان ایران مقابل رومانی | DW | 04.12.2021تیم ملی هندبال زنان ایران در نخستین دیدار خود در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۱ در اسپانیا شامگاه جمعه با نتیجه ۳۹ بر ۱۱ مقابل تیم ملی رومانی شکست خورد.

حضور رئیس‌جمهور در منزل دو شهید سرافراز دوران دفاع مقدسرئیس جمهور با حضور جداگانه در منزل شهیدان محمد فاتحی پیکانی و غضنفر فاتحی با والدین و خانواده این شهیدان عالی‌قدر دیدار و گفت‌وگو کرد.

باقری: طرف‌های اروپایی از برخی پیشنهادهای ما خیلی رضایت نداشتند/ منتظر پاسخ مستند هستیمرئیس هیات مذاکره‌کننده ایران گفت: دیدگاه‌های ایران را به صورت مستند و مستدل در قالب دو سند به طرف مقابل ارائه کردیم و طبیعی است این مبنایی برای مذاکره می‌شود و طرف مقابل باید پاسخ مستند به این پیشنهادها ارائه کند. مذاکره برای مذاکره یک دور باطل است. ما باید رودررو بنشینیم با آمریکا مذاکره کنیم. از سال ۸۴ همین بساط بوده و هست. هر روز با یک یا چند واسطه مذاکره میکنیم و با هیچ نتیجه ای. مذاکرات_وین آمریکا ایران برجام مذاکرات_هسته‌ای پاسخ مستند به این دانش آموخته حوزه علمیه امام صادق یک بیلاخ بزرگ است .

شنبه، ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - 19:30 در گزارش ویدئویی «اعتمادآنلاین» ببینید: تجمع ایثارگران مقابل بنیاد شهید/ کسی صدای جانبازان و ایثارگران را می‌شنود؟ گروهی از جانبازان و ایثارگران مشمول ماده 38 قانون جامع ایثارگری در اعتراض به پرداخت نشدن معوقات‌شان اوایل هفته گذشته مقابل ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران تجمع کردند.Send کریستیانو رونالدو توانست با گلزنی در مقابل آرسنال به رکورد خارق‌العاده ۸۰۱ گل در کل دوران حرفه‌ای خود دست یابد.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در جریان بازدید سرزده از محله هرندی تهران در منزل این دو شهید گرانقدر حضور یافت و در فضای گرم و صمیمی با خانواده و والدین این شهیدان دیدار و گفت‌وگو کرد.استان‌وایر - نماینده رهبر جمهوری اسلامی در خراسان رضوی می‌گوید مردم اصفهان برای نان و آب مقابل انقلاب نمی‌ایستند.

«اعتمادآنلاین» در این گزارش ویدئویی به سراغ آنها رفته تا صحبت‌ها و خواسته‌هایشان را بشنود. اعتمادآنلاین| گروهی از جانبازان و ایثارگران مشمول ماده 38 قانون جامع ایثارگری در اعتراض به پرداخت نشدن معوقات‌شان اوایل هفته گذشته مقابل ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران تجمع کردند. گل دقیقه ۵۲ رونالدو در واقع هشتصدمین گلی بود که ستاره پرتغالی در کل دوران حرفه‌ای خود به ثمر رسانده بود. آنها که در هیچ نهادی استخدام نشده‌اند و از بنیاد شهید حقوق دریافت می‌کنند خواستار پرداخت معوقات‌شان بودند، معوقاتی که گفته می‌شود حدود 650 میلیارد تومان است. در این دیدار، خانواده این دو شهید سرافراز از حضور رئیس جمهور در منزل خود اظهار خوشحالی و برای موفقیت رئیس جمهور دعا کردند. اعتمادآنلاین در این گزارش ویدئویی به سراغ جانبازان و ایثارگران رفته تا صحبت‌ها و خواسته‌هایشان را بشنود. منچستری‌ها هرچند مطابق معمول سالهای پس از فرگوسن همچنان نتیجه نمی‌گیرند اما کریس رونالدو به گلزنی‌های خود ادامه می‌دهد.   در ادامه نظر دو تن از اعضای فراکسیون ایثارگران مجلس را در خصوص این تجمع و پیگیری خواسته‌های جانبازان جویا شدیم. او می‌گوید اعتراضات روز جمعه، پنجم آذر ماه، توسط دشمنان مردم اصفهان شکل گرفته است.

سیدکاظم موسوی، سخنگوی فراکسیون ایثارگران، می‌گوید: «آقای قاضی‌زاده هاشمی با جانبازان صحبت کرده، اما تجمع‌کنندگان را نپذیرفته چون جلوی بنیاد شهید شلوغ کرده بودند. آقای گل ملی فوتبال جهان همچنین ۱۱۵ بار برای تیم ملی کشورش در رقابت‌های مختلف گلزنی کرده است.» سیدجواد حسینی‌کیا، نایب‌رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس، هم از قول قاضی‌زاده هاشمی نقل می‌کند که «عمده مشکلات بنیاد شهید بحث تامین اعتبارات است و پیگیری‌ها برای پرداخت‌ها ادامه دارد.» او از جلسه‌ای خبر می‌دهد که قرار است روز یکشنبه در فراکسیون ایثارگران مجلس با حضور قاضی‌زاده هاشمی برگزار شود تا موضوعات جانبازان پیگیری و حل و فصل شود. او البته در دوران جوانی و ابتدای شکوفایی خود ۵ گل هم در لباس اسپورتینگ لیسبون به ثمر رسانده بود.» .