تجمع شهروندان تهران در حمایت از حکومت ایران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 53%

امروز جمعی از مردم تهران در دفاع از حکومت پس از اعتراضات به افزیش قیمت بنزین در میدان انقلاب این شهر تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

امروز جمعی از مردم تهران در دفاع از حکومت پس از اعتراضات به افزیش قیمت بنزین در میدان انقلاب این شهر تجمع کردند.جمعی از مردم تهران به دعوت شورای تبلیغات اسلامی برای محکوم کردن حوادث و اعتراضات به افزایش قیمت بنزین و در دفاع از حکومت امروز در میدان انقلاب این شهر تجمع کردند.

تجمع کنندگان پلاکاردهای مختلفی در دست داشتند که روی آن شعار های مختلفی هچون:« مسئولان ذوق نکنند به عشق رهبر آمده‌ایم»، «ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم» و «ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزار است» در دست داشتند.گفتنی است، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران 15 نوامبر جاری ( 24 آبان) با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که قیمت بنزین افزایش یافته و با سهمیه‌بندی ارائه خواهد شد.

بر اساس تصمیم روسای قوای سه‌گانه حکومت ایران، قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر 1500 تومان، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای هر لیتر 3000 تومان و قیمت بنزین سوپر هر لیتر 3500 تومان اعلام شده است. ایرانیان معترض با خاموش کردن خودروهای خود مسیرهای ارتباطی را مسدود کردند. از روز شنبه 16 نوامبر و با قطع شدن اینترنت در ایران اعتراضات به خشونت کشیده شد.از روز شنبه 16 نوامبر اینترنت به طور سراسری در ایران قطع شد و دلیل آن را علی ربیعی، سخنگوی دولت انتشار فیلم‌های اعتراضات اعلام کرد.

اینترنت ثابت مشترکان خانگی و ادارات روز شنبه 23 نوامبر وصل شد. کماکان 62 میلیون مشترک اینترنتی تلفن همراه هنوز اینترنت ندارند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خاک تو سرتون با این گزارش دادنتون.این تجمع حکومتی هستش کلا یک مشت احمق در ترکیه وجود دارند فرقی نمیکند چپ باشند یا دست راستی اطلاعات چندانی از تحولات آذربایجان و ایران ندارند.احمق یکم تحقیق کنید.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هویت یکی دیگر از کشته شدگان اعتراضات در تهران مشخص شد؛ سیدقاسم حسینی ۳۵ سالهYasmin4freedom مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی ایران_بپاخیز BloodLustRegimeMustGo بی_تفاوت_نباشیم iranianvoices مرگ_بر_جمهوری_عسلامی_و_رهبر_کثیفش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بیماران قلبی و ریوی در تهران از منزل خارج نشوندتهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز یکشنبه برای دومین روز متوالی با قرار گرفتن روی شاخص لحظه‌ای ۱۱۲ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس(بیماران قلبی و ریوی، سالمندان، زنان باردار و کودکان) قرار گرفت.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

جام جهانی کشتی فرنگی در تهران به دلیل ناآرامی‌های ایران به تعویق افتادمسابقات جام جهانی کشتی فرنگی طبق برنامه اولیه قرار بود روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هم سرخ و هم سیاه، یادآور خون و اشک اعتراض‌ها؛ در شیلی به یاد تهرانگمشو بابا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتراضات ایران جام‌جهانی کشتی فرنگی در تهران را لغو کرداتحادیه جهانی کشتی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که جام جهانی ۲۰۱۹ کشتی فرنگی که قرار بود هفته آینده در تهران برگزار شود به علت 'بی‌ثباتی در ایران' به تعویق خواهد افتاد. تصمیم کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی با 'بررسی منابع مختلف از جمله توصیه‌های وزارت خارجه کشورها در مورد سفر به ایران و همچنین تصمیم سایر نهادهای ورزشی' این تصمیم را گرفته‌ است. ایولا به تعویق افتاد نه اینکه کلا لغو بشه...شعور داشته باشید تو تیتر خبری زدن این درست است
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

چرا باید از شکایت سفارت جمهوری اسلامی ایران از شبکه‌های فارسی‌زبان استقبال کرد؟این حرومزاده نشسته تو لندن خدا تومن داره از رزیم اسهالی بش میرسه معلومه که کاسه لیس علی گداست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »