تجمع‌های اعتراضی کارکنان نوبت‌کار شرکت‌های نفت‌وگاز کارون، گچساران، مارون و مسجدسلیمان

31/01/1401 06:01 ب.ظ

کارکنان نوبت‌کار شرکت‌های بهره‌برداری نفت‌وگاز در کارون، گچساران، مارون و مسجدسلیمان روز چهارشنبه ۳۱ فروردین تجمع‌های اعتراضی برگزار کردند. به گزارش شورای سازماندهی اعتراضات...

کارکنان نوبت‌کار شرکت‌های بهره‌برداری نفت‌وگاز در کارون، گچساران، مارون و مسجدسلیمان روز چهارشنبه ۳۱ فروردین تجمع‌های اعتراضی برگزار کردند. به گزارش شورای سازماندهی اعتراضات... طرح‌واره‌ای از حضور آسانژ در دادگاه در سپتامبر ۲۰۲۰ یک قاضی در بریتانیا، روز چهارشنبه، حکم استرداد جولیان آسانژ به ایالات متحده را تأیید و تصمیم نهایی در این زمینه را به وزارت کشور بریتانیا محول کرد.

بنیانگذار ویکی‌لیکس که شهروند استرالیا است از سوی ایالات متحده آمریکا متهم شده که با اقدامات خود در زمینه افشای اسناد محرمانه فدرال، جان افراد زیادی را به خطر انداخته است.

در این باره دستگاه قضایی ایالات متحده ۱۸ مورد اتهام علیه او مطرح کرده و خواستار بازگرداندن آقای آسانژ به آمریکا است. دادگاه تجدید نظر به استرداد جولیان آسانژ به آمریکا رای داد درخواست استرداد آقای آسانژ به آمریکا پیشتر در دی ماه ۹۹ توسط دادگاهی در بریتانیا رد شده بود، اما بعدتر در آذر ماه سال گذشته، دادگاه تجدید نظر به استرداد او رأی داد.

در آن زمان رویترز گزارش داده بود که دولت ایالات متحده تعهد کرده پس از استرداد، جولیان آسانژ را به زندان امنیتی در کلرادو نفرستد و در صورت محکومیت او در دادگاه در نهایت او را برای گذراندن زمان حبس به استرالیا مسترد کند. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

ایلان ماسک: هر دقیقه تفکر من ۱ میلیون دلار درآمدزایی دارد'ایلان ماسک' ثروتمندترین فرد حال حاضر جهان و کارآفرین برتر و موسس شرکت‌های بزرگ 'تسلا' و 'اسپیس‌ایکس' در یک مصاحبه جدید به بیان نکات قابل توجهی پرداخته است. حاجی لاکن روایت داریم درهنگام خارج شدن... گفته یا صاحب زمان💲 در نظام سرمایه داری و سرمایه سالار نیازبه تفکر خاصی نیست بالنفسه پول ؛ پول سازی دارد؛ ایلان ماسک را هم همین سازوکار؛امروزه در تکنولوژی تبدیل به بت کرده است؛ همچون گذشته گانش جاب و گیتس و... هر دقیقه نفس کشیدن خامنه ای ۱۰۰ ملیون دلار خسارت به کشور وارد میکند.😒😒

مخبر: شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی به احیاء واحدهای تولیدی غیر فعال کمک کننددر جلسه «کارگروه پیشرانان پیشرفت ایران» با حضور معاون اول رییس‌جمهور گزارشی از پیشرفت ۴۸ پروژه مصوب با سرمایه گذاری ۱۷,۳ میلیارد دلاری در حوزه های صنعتی و معدنی ارائه شد. چشم آقا مخبر!

ساعت شروع فعالیت بانک‌ها در ایام شب‌های قدرطبق مصوبه هیئت وزیران مبنی بر اینکه کارکنان دستگاه‌های اجرایی در روزهای پنجشنبه (۱ اردیبهشت) و دوشنبه هفته آینده با ۲ ساخت تأخیر در محل کار خود حضور می‌یابند تصحیح میکنم ساعت

توماج صالحی به دادسرای شاهین شهر احضار شدتوماج_صالحی، خواننده رپ اعتراضی با انتشار مطلبی، از احضار خود به واحد اجرای احکام دادسرای شاهین‌شهر خبر داد. دی ۱۴۰۰، توماج صالحی از محکومیتش در دادگاه انقلاب شاهین‌شهر به اتهام‌های «‌تبلیغ علیه نظام» و «توهین به رهبری» خبر داده بود. اطلاع_رسانی

صادرات تجهیزات فیبر نوری ساخت ترکیه به 136 کشورشرکت‌های ترکیه‌ای به 136 کشور مختلف جهان تجهیزات فیبر نوری صادر می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی

شهردار مسکو: ۲۰۰ هزار نفر در پایتخت روسیه در خطر از دست دادن شغل خود هستندسرگئی سوبیانین دلیل این مسئله را توقف فعالیت شرکت‌های خارجی در روسیه به‌دلیل جنگ اوکراین عنوان کرد. Hello I am a translator I know twenty languages I like to read your page I am from Iran I speak Chinese, Japanese and South Korean well

قاضی بریتانیایی با تأیید حکم استرداد آسانژ، تصمیم در این زمینه را به دولت واگذار کرد

طرح‌واره‌ای از حضور آسانژ در دادگاه در سپتامبر ۲۰۲۰

یک قاضی در بریتانیا، روز چهارشنبه، حکم استرداد جولیان آسانژ به ایالات متحده را تأیید و تصمیم نهایی در این زمینه را به وزارت کشور بریتانیا محول کرد.

بنیانگذار ویکی‌لیکس که شهروند استرالیا است از سوی ایالات متحده آمریکا متهم شده که با اقدامات خود در زمینه افشای اسناد محرمانه فدرال، جان افراد زیادی را به خطر انداخته است.

در این باره دستگاه قضایی ایالات متحده ۱۸ مورد اتهام علیه او مطرح کرده و خواستار بازگرداندن آقای آسانژ به آمریکا است.

دادگاه تجدید نظر به استرداد جولیان آسانژ به آمریکا رای داد

درخواست استرداد آقای آسانژ به آمریکا پیشتر در دی ماه ۹۹ توسط دادگاهی در بریتانیا رد شده بود، اما بعدتر در آذر ماه سال گذشته، دادگاه تجدید نظر به استرداد او رأی داد.

در آن زمان رویترز گزارش داده بود که دولت ایالات متحده تعهد کرده پس از استرداد، جولیان آسانژ را به زندان امنیتی در کلرادو نفرستد و در صورت محکومیت او در دادگاه در نهایت او را برای گذراندن زمان حبس به استرالیا مسترد کند.

بنا بر گزارش‌ها تصمیم روز چهارشنبه قاضیِ بریتانیایی مسیر اعتراض وکلای آقای آسانژ را نمی‌بندد و آن‌ها فرصت خواهند داشت تا تا ۴ هفته دیگر مدارک خود را در اختیار وزیر کشور بریتانیا قرار دهند یا بار دیگر این پرونده را به دیوان عالی ببرند.

جولیان آسانژ از حدود سه سال پیش در زندان بِلمارش در لندن به سر می‌برد. او به مدت هفت سال پیش از زندانی شدن، در سفارت اکوادور در لندن پناه گرفته بود.