تجمع هزاران نفری مخالفان سقط جنین در واشنگتن؛ جشن پیروزی پیش از رای احتمالی دیوان عالی آمریکا

03/11/1400 12:23 ق.ظ

🔺تجمع هزاران نفری مخالفان سقط جنین در واشنگتن؛ جشن پیروزی پیش از رای احتمالی دیوان عالی آمریکا ▪️ سخنرانان در این رویداد امیدوارند که با تصمیم احتمالی دیوان عالی ایالات متحده، به هدف طولانی‌شان مبنی بر لغو سقط جنین برسند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

راهپیمایی سالانه ضد سقط جنین در پایتخت آمریکا بیشتر شبیه جشن پیروزی بود تا یک تظاهرات، چرا که سخنرانان در این رویداد امیدوارند که با تصمیم احتمالی دیوان عالی ایالات متحده، به هدف طولانی‌شان مبنی بر لغو سقط جنین برسند.

هزاران معترض، روز جمعه ۱ بهمن، در هوای منهای صفر شهر واشنگتن، به سمت دادگاه عالی راهپیمایی کردند. قرار است عالی ترین مرجع قضایی آمریکا در چند ماه‌ آینده درباره اجازه به ایالت‌ها برای محدودیت‌های سخت‌گیرانه‌تر نسبت به سقط جنین، تصمیم گیری کند. اعمال کنند - برخی احتمال می‌دهند که دیوان عالی آمریکا که اکنون قضات محافظه‌کار در آن اکثریت را دارند، حکم تاریخی «رو علیه وید» را لغو کند.

«رو علیه وید» (Roe versus Wade یک حکم تاریخی دیوان عالی ایالات متحده آمریکا در سال ۱۹۷۳ است که بنا بر آن قانون اساسی ایالات متحده آمریکا از آزادی زن برای انتخاب انجام سقط جنین بدون محدودیت‌های مفرط دولتی و ایالتی حمایت می‌کند.رویداد سالانه ضد سقط جنین با شعار «راهپیمای برای زندگی» یک روز قبل از چهل و نهمین سالروز صدور حکم «رو علیه وید» در بحبوحه افزایش کرونا در «نشنال مال» شهر واشنگتن برگزار شد. محدودیت‌های مربوط به کرونا مانع حضور تعداد زیادی از مخالفان سقط جنین در این رویداد شد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اَفتخار جَماعت چپ گرا ، قَتل یک جَنین دارای حَیات (انسان زنده) میباشد. برای جلوگیری از بارداری راه های بسیاری وجود دارد در مرد و زَن اما هَدف جَماعت چَپ رادیکال قتل جَنین دارای حَیات میباشد. 👎🏻 زندگی؟ این آدما مخالف این هستن که یه مادر بین زندگی خودش و جنینی که هنوز شکل نگرفته خودش رو انتخاب کنه! دعاوی موافق زندگی بودن هم دارن‌! واقعا مسخره س!

گرفتار شدن هزاران نفر در جاده‌ها در پی بارش برف و کولاک شدید در غرب ایراندر پی بارش سنگین برف و کولاک شدید در مناطق غربی ایران، گزارش‌ها حاکی از گرفتار شدن چند هزار نفر در محورهای مواصلاتی و مسدود شدن راه‌های ارتباطی در بسیاری از این مناطق است. President Biden! We all knows that Pakistan is a terrorists state. All terrorist groups including Taliban, ISIS, Haqani network, TTP, Jaeshi, etc are produced, trained, nurished and armed by Pakistan and their safe havens are there. Why you are not SanctionPakistan ? خداوند پناه دهد

آمار رسمی کرونا در ایران؛ اُمیکرون در حال تبدیل به سویه غالب در کشوردر پی افزایش تدریجی آمار روزانه مبتلایان به کرونا و بالا رفتن شمار ابتلا به سویه امیکرون در ایران، وزیر بهداشت درباره غالب شدن این سویه جدید در کشور هشدار داد.

آمریکا در مقابل حمله نظامی احتمالی روسیه به اوکراین چه برنامه‌ای دارد؟هرچند مقام‌های آمریکایی و ناتو به دفعات تاکید کرده‌اند که در صورت مداخله نظامی روسیه در اوکراین، تقابل نظامی با مسکو نخواهند داشت اما به نظر می‌رسد دست واشنگتن چندان هم برای این منظور خالی نیست و می‌تواند از برنامه‌های جایگزین استفاده کند. دعا و توکل به خدا چون آمریکادر سوریه هیچ برنامه ای نداشت درضمیمه کردن کریمه برنامه ای نداشت درفروختن اس۴۰۰به ترکیه برنامه ای نداشت درعراق هیچ برنامه ای نداشت درانهدام آرامکوهیچ برنامه ای نداشت در نفوذ نرم ایران در مدیترانه برنامه ای ندارد در قدرت گرفتن روسیه چین برنامه امریکابی برنامه ترین کشور چرب كردن و سپس قمبل

کارزار اعتصاب غذا در مقابل محل مذاکرات وین در اعتراض به گروگانگیری‌های ایرانعده‌ای از شهروندان ایرانی در کنار بری روزن، دیپلمات سابق آمریکایی که در هنگام اشغال سفارت آمریکا در تهران به گروگان گرفته شده بود و همچنین نزار زکا، شهروند مردم ایران از این کارزار رنج میبرند. کاش بر ای حقوق بشر آمریکایی هم اعتصاب میکردید. عربستان و امارات با کمک اطلاعاتی آمریکا و انگلیس زنان و بچه های یمنی رو می‌کشند ولی مدافعان به اصطلاح حق ق بشری همگی خفه شدند

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شناسایی بیشترین مبتلایان به امیکرون در نیمه غربی کشوربنا بر اعلام وزارت بهداشت ایران در روز شنبه آمار جان‌باختگان کرونا در یک شبانه‌روز گذشته افزایش و شمار مبتلایان جدید در این بازه زمانی کاهش یافته است.

۱۰۷۸ماموریت امدادونجات در حوادث جوی یک هفته گذشته/۳۰ استان در حال امدادرسانی هستندرئیس سازمان امدادونجات هلال احمر از انجام ۱۰۷۸ ماموریت توسط امدادگران برای امدادرسانی به ۹۲ هزار و ۵۴۰ نفر در ۳۰ استان خبر داد.