تجمع خانواده جان باختگان هواپیمای اوکراینی در فرودگاه «امام خمینی» برای دادخواهی

07/01/2021 04:39:00 ب.ظ

هواپیمای_اوکراینی, سپاه

روز پنج‌شنبه ۱۸ دی و در سالروز سرنگونی هواپیمای_اوکراینی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده جانباختگان این فاجعه در فرودگاه «امام خمینی» تهران تجمع کرده و خواهان دادخواهی شدند. دادخواهی اخبار_ایران

آنان در بخشی از فرودگاه عکس‌های این جان باختگان و گل گذاشته و گردهم آمدند. در فیلم های منتشر شده برخی از اعضای خانواده جان‌باختگان درباره آنان سخن می‌گویند و خواستار دادخواهی در این پرونده هستند. ویدیویی از سخنان پدر یکی از جانباختگان این فاجعه در فرودگاه «امام خمینی» منتشر شده که در آن وی سرنگونی این هواپیما را جنایتی عامدانه توصیف کرده و می‌گوید: ما آمده‌ایم تا محل آخرین قدم‌های فرزندانمان را گلباران کرده و جنایتی را که علیه آن‌ها صورت گرفت، محکوم کنیم.

بنا بر‌ خبر منتشر شده در حساب توییتر «انجمن خانواده‌های جان‌باختگان پرواز PS752»، اعضای خانواده جانباختگان هواپیمای اوکراینی سپس به محل این حادثه در شاهدشهر رفته و مراسم سالگرد برپا کردند. گفته می‌شود که در ابتدا نیروهای امنیتی مسیر را برای آن‌ها  مسدود کردند اما با تلاش خانواده‌ها مسیر باز شد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

با وجود دخالت نیروهای امنیتی، تجمع روز زن در تهران برگزار شد

هشدار وزارت بهداشت نسبت به برگزاری هرگونه تجمع و مهمانی / خطر خیز چهارم کرونا در کشورسخنگوی وزارت بهداشت نسبت به برگزاری هر گونه تجمع و همچنین دورهمی های خانوادگی و دنبال آن خطر خیز چهارم کرونا در کشور هشدار داد. شکرخورد،واکسن بخرید خرفتها

سرکوب تجمع صنفی بازنشستگان کارگری؛ چند نفر دستگیر شدند | DW | 07.03.2021تجمع اعتراضی بازنشستگان کارگری در مقابل اداره کار تهران با دخالت ماموران امنیتی و لباس شخصی از هم پاشید. دستکم در پانزده شهر دیگر نیز بازنشستگان برای حل مشکلات معیشتی و درمانی در برابر ادارات تامین اجتماعی گرد آمدند.

درمورد ترددها و تجمع های غیر ضروری همچنان باید با احتیاط کامل رفتار کنیمرئیس جمهور از همه مردم خواست در همه شرایط و از جمله در مراسم ایام عزاداری شهادت حضرت صدیقه کبری فاطمه(ع)، در کنار یک عمل مستحب بزرگ، پروتکل های بهداشتی را نیز به عنوان یک واجب بزرگ به طور دقیق رعایت کنند. همینکه هیچ رفتاری نکنید خودش بهترین رفتاره🤗 بورس رو شفاف سازی کنید تا ملت بدونن برا پولشون چه اتفاقی افتاده و این منفی های بی اساس از کجا داره میاد بورس_خونین

تجمع هواداران قانون حمل سلاح در آستانه مراسم تحلیف بایدناغلب گروه‌های طرفدار حمل سلاح در آمریکا هوادار دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا هستند.

استان‌وایر- روز پنج‌شنبه ۱۸ دی و در سالروز سرنگونی هواپیمای اوکراینی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده جانباختگان این فاجعه در فرودگاه «امام خمینی» تهران تجمع کرده و خواهان دادخواهی شدند.استان‌وایر- امروز سه‌شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ جمعی از فعالان حوزه زنان و کنش‌گران مدنی با وجود جو امنیتی، در «پارک ساعی» تهران گرد هم آمدند و روز جهانی زن را گرامی داشتند.به گزارش ایسنا، دکتر سیماسادات لاری ضمن هشدار نسبت به برگزاری دورهمی ها و تجمعات در دوران همه گیری کرونا، گفت: باتوجه به شرایط همه گیری، برگزاری میهمانی ها و دوره همی ها تبعات جبران ناپذیری خواهد داشت.عکس از آرشیو - اسفند ۹۵ یکشنبه ۱۷ اسفند، بازنشستگان کارگری برای نهمین مرتبه ظرف دو ماه گذشته، در مقابل ادارات تامین اجتماعی تجمع کردند و خواهان افزایش مزد و مستمری در تناسب با هزینه‌ها شدند.

آنان در بخشی از فرودگاه عکس‌های این جان باختگان و گل گذاشته و گردهم آمدند. در فیلم های منتشر شده برخی از اعضای خانواده جان‌باختگان درباره آنان سخن می‌گویند و خواستار دادخواهی در این پرونده هستند. تجمع کنندگان پوسترهایی با شعارهای «حجاب اجباری طبیعی نیست»، «خشونت علیه زنان را متوقف کنید»، «حق زنان گرفتنی است نه دادنی»، «زنان عموما سیلی می‌خورند و گاه سر بریده می‌شوند»، «قتل‌های ناموسی متوقف شود» و«فقر، خشونت مضاعف علیه زن است» در دست داشتند.  ویدیویی از سخنان پدر یکی از جانباختگان این فاجعه در فرودگاه «امام خمینی» منتشر شده که در آن وی سرنگونی این هواپیما را جنایتی عامدانه توصیف کرده و می‌گوید: ما آمده‌ایم تا محل آخرین قدم‌های فرزندانمان را گلباران کرده و جنایتی را که علیه آن‌ها صورت گرفت، محکوم کنیم. انتهای پیام. بنا بر‌ خبر منتشر شده در حساب توییتر «انجمن خانواده‌های جان‌باختگان پرواز PS752»، اعضای خانواده جانباختگان هواپیمای اوکراینی سپس به محل این حادثه در شاهدشهر رفته و مراسم سالگرد برپا کردند.  پس از دخالت نیروهای امنیتی، تعداد زیادی از شرکت کنندگان متفرق شدند اما با تصمیم برگزار کنندگان، این تجمع در پارک ساعی برگزار شد.  گفته می‌شود که در ابتدا نیروهای امنیتی مسیر را برای آن‌ها  مسدود کردند اما با تلاش خانواده‌ها مسیر باز شد.  شورای بازنشستگان ایران اعلام کرده که بازداشتی‌ها به کلانتری هشتم تهران منتقل شده‌اند و از وضع آنها خبری در دست نیست.

 در سالروز سرنگونی هواپیمای اوکراینی توسط سپاه پاسداران، دادستان نظامی تهران نیز ضمن خبر دادن از پایان تحقیقات علت این رویداد را خطای  فرمانده سامانه پدافندی سپاه پاسدران در تشخیص جهت شمال اعلام کرد. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:. غلامعباس ترکی، دادستان نظامی تهران گفت تنها یک نفر در ارتباط با این فاجعه بازداشت شده است.    📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: .