تجمع ساحلی اهالی شهر کیپ‌تاون آفریقای جنوبی در اعتراض به شرایط قرنطینه

13/11/1399 01:24 ق.ظ

شماری از اهالی کیپ‌تاون آفریقای جنوبی با حضور در ساحل این شهر به اقدامات دولت در وضع قرنطینه اعتراض کردند.

شماری از اهالی کیپ‌تاون آفریقای جنوبی با حضور در ساحل این شهر به اقدامات دولت در وضع قرنطینه اعتراض کردند.

معترضان با پلاکاردهایی در دست خواستار بازگشت آزادی‌ها بودند و اعلام می‌کردند که مقامات درباره ویروس دروغ می‌گویند.

موج دوم شیوع بیماری کووید-۱۹ مقامات آفریقای جنوبی را بر آن داشته است تا دست به وضع مقررات محدودیت‌زا بزنند. شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آفریقای جنوبی از ۱.۴ میلیون نفر گذر کرده که از این میان تا کنون بیش از ۴۳ هزار تن جان خود را از دست داده‌اند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

برگزاری تجمع اعتراضی در بیروت و صیدا برای همبستگی با معترضان شهر طرابلس لبنانتعدادی از فعالان سیاسی و فرهنگی لبنان در شهرهای بیروت و صیدا، شامگاه شنبه 30 ژانویه برای ابراز

شعار علیه خامنه‌ای و روحانی در تجمع مالباختگان بورس در چند شهر ایران

تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی در چند شهر ایران؛ گلایه از گرانی‌ها و بی‌توجهی مقاماتصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. دوست عزیز : خواستار هر گونه نظامی هستی (پادشاهی، جمهوری ،....)و یا طرفدار هر حزب و یا گروهی هستی ،اینک زمان همبستگی فرا رسیده ،پس بیاید دست در دست هم و یک صدا با هم بگوئیم(نه به جمهوری اسلامی ) من رای نمی دهم هر چه سریع تر به موضوع بازنشستگان و مطالبات این قشر عزیزو محترم رسیدگی شود.

​​​​​​​تجمع اعتراضی بازنشستگان و پرستاران ایران در چند شهر | DW | 25.04.2021بازنشستگان در تجمعات هفتگی و سراسری خود در چندین شهر ایران ، خواهان انطباق دستمزدها با هزینه‌ها شدند. پرستاران نیز با تجمع در مقابل ساختمان قوه قضاییه خواستار اجرای قانون تعرفه‌گذاری شدند. خیانتکاران به ایران و ایرانی را بهتر بشناسیم.

بازنشستگان تامین اجتماعی ایران بار دیگر در چند شهر تجمع کردندبازنشستگان تامین اجتماعی ایران امروز در تهران و چند شهر دیگر دست به تجمع اعتراضی زدند. - خبرگزاری آناتولی نه اوزلرینع گون آغلادیلار نده بیزه