تجدیدنظر در فرمول‌های همسان‌سازی الزامی‌ست/ درآمد بازنشستگان در نهایت هزینه‌های بیست روز از ماه را تامین می‌کند/ بدهی دولت به سازمان بیش از ۳۰۷ هزار میلیارد تومان است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چندوچون مذاکران بازنشستگان با تامین اجتماعی در گفت‌وگو با حسن صادقی؛ تجدیدنظر در فرمول‌های همسان‌سازی الزامی‌ست/ درآمد بازنشستگان در نهایت هزینه‌های بیست روز از ماه را تامین می‌کند/ بدهی دولت به سازمان بیش از ۳۰۷ هزار میلیارد تومان است

به گزارش خبرنگار ایلنا، در روزهای گذشته انتقادات بازنشستگان به خصوص بازنشستگان سخت و زیان‌آور به نحوه اجرای متناسب‌سازی، موجب شد که مقامات و مدیران سازمان تامین اجتماعی و همچنین وزیر کار از احتمال بازنگری در محاسبات همسان‌سازی خبر بدهند.

صادقی با تاکید بر اینکه در نهایت سازمان، اشکالات را پذیرفت و قرار شد جلسه بگذارند؛ ادامه می‌دهد: قبل از جلسه به ما اطلاع دادند که خواسته سازمان حرکت در محدوده‌ی همان ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است؛ یعنی از جاهایی که فکر می‌کنید اضافی پرداخت شده، باید کسر شود؛ درحالی‌که در طرح متناسب‌سازی هیچکس دریافتی اضافه نداشته است. به همین دلیل در هفته گذشته توافقی حاصل نشد و لاجرم جلسه هم برگزار نشد.

آیا واقعاً اضافات همسان‌سازی جزو مستمری محسوب خواهد شد؛ صادقی بر این باور است که اگر این اتفاق نیفتد و قرار شود متناسب‌سازی جزو لاینفک حقوق نباشد، بازنشستگان ساکت نخواهند نشست. بازنشستگان سر این موضوع شوخی ندارند چراکه اولین شرط بازنشستگان این بود که این طرح را که انطباقی با همسان‌سازی واقعی ندارد، می‌پذیریم مشروط بر اینکه جزو لاینفک حقوق باشد و افزایش حقوق سالانه مشمول حال آن بشود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در صورت پرداخت جریمه به ویلموتس، این مبلغ از منابع دولتی برداشت نخواهد شدمعاونت حقوقی ریاست جمهوری اعلام کرد: تنها زمانی فدراسیون فوتبال از این معاونت درخواست کمک بنماید، معاونت حقوقی با رعایت اصول استقلال و عدم دخالت در امور، اقدام به کمک به این نهاد خواهد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

این مرد اتریشی در بازار بورس تهران به دنبال چیست؟ | DW | 05.09.2020سرمایه‌گذاری و حضور در بازارهای بورس جهان پدیده عجیبی نیست. اما وضعیت بازار بورس تهران با همه جهان تفاوت می‌کند. یک مرد اتریشی نخستین شرکت خارجی در بازار بورس تهران را نمایندگی می‌کند. او از تجربه عجیب خود می‌گوید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا طی شبانه‌روز گذشته در هند 1096 و در برزیل 834 قربانی گرفتکرونا طی شبانه‌روز گذشته در هند 1096 و در برزیل 834 قربانی گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رگبار باران در شمال غرب و گرد و خاک در شرق کشورمدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه‌ی زابل طی پنج روز آینده خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراضات خشونت‌بار تازه در بلغارستان؛ نخست وزیر در قدرت می‌ماندیکی از رهبران مخالفان به یورونیوز گفت: «نشانه‌هایی وجود دارد دال بر این که پلیس، اگر نگوییم خودش اساسا در ایجاد خشونت‌ها دخیل بوده، لااقل برای ورود به چنین درگیری‌ای آمادگی داشته است. پرسش‌های بسیاری هم در مورد نقش خرابکاران فوتبالی در رویدادهای روز گذشته (چهارشنبه) وجود دارد.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »