تجاوز به دختربچه ۹ ساله و قتل او در دهلی نو بار دیگر خشم عمومی را برانگیخت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦ روستاییان خشمگین روز پنجشنبه ۵ اوت در نزدیکی یک مرکز سوزاندن جسد در دهلی_نو پایتخت هند جایی که گفته می‌شود یک دختر ۹ ساله اوایل این هفته مورد تجاوز قرار گرفت و کشته شد، تجمع کردند. ⬇ بیشتر بخوانید:

روستاییان خشمگین روز پنجشنبه ۵ اوت در نزدیکی یک مرکز سوزاندن جسد در دهلی نو، پایتخت هند، جایی که گفته می‌شود یک دختر ۹ ساله اوایل این هفته مورد تجاوز قرار گرفت و کشته شد، تجمع کردند.

به گفته یک افسر پلیس، چهار مرد مظنون که همگی در این مرده‌سوزخانه کار می‌کردند دستگیر شده‌اند؛ اما هنوز علیه آنها اعلام جرم نشده‌ است. به گفته پلیس، جسد این دختر که آثار کبودی بر آن دیده می‌شد به مادرش نشان داده شد؛ اما مظنونان بدون تماس با مقامات او را سوزاندند و مادرش را تهدید کردند که با پلیس تماس نگیرد.

پلیس مظنونان را بازداشت کرده است. اما بر اساس قوانین هند، تا زمان تکمیل تحقیقات نمی‌توان به طور رسمی علیه آنها اعلام جرم کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

صددر صد مسلمون معلوم میشه چطوری که دین حقه است

هندیا هم نشون دادن مسلمونند،؟چون میرن دنبال دختران بالغ(۹ ساله)!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لغو پرواز باعث شد زن ۵۱ ساله یک میلیون دلار در بخت‌آزمایی برنده شودآنجلا کاراولا پس از برنده شدن در بخت‌آزمایی گفت: «من احساس می‌کردم بعد از لغو غیرمنتظره‌ پروازم اتفاق عجیبی رخ خواهد داد.» او در ادامه گفت: «من تنها برای گذراندن زمان چند بلیت برچسب‌دار خریدم و بدین سان به همین آسانی یک میلیون دلار را برنده شدم.» اینجا هم پروازا لغو میشه کار فرما قرادادو فسخ میکنن صررو زیان هم میگیرن چرا 790هزار دلارشو دربافت کرد؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

غرق شدن یک کودک هفت ساله در رودخانه سرباز
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انفجار در یک اتوبوس نظامی در غرب دمشق- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimانفجار در یک اتوبوس نظامی در دمشق منابع خبری از وقوع انفجار در یک دستگاه اتوبوس نظامی در منطقه «مساکن الحرس» در غرب دمشق خبر می‌دهند بر اساس گزارش‌های اولیه چندین نفر در این انفجار کشته و زخمی شده‌اند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دونده ۲۴ ساله بلاروسی حاضر در المپیک ۲۰۲۰ به لهستان پناهنده شد🔺دونده ۲۴ ساله بلاروسی حاضر در المپیک ۲۰۲۰ به لهستان پناهنده شد معاون وزیر خارجه لهستان درباره این خبر به رویترز گفت که خانم تسیماتوسکایا خسته است و نیاز به استراحت دارد، اما از بودن در لهستان خوشحال است و در یک مکان امن در این کشور خواهد ماند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مرگ در یک قدمی ماست، پروتکل‌ها را رعایت کنیدرییس مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به شرایط بحرانی کشور از نظر شیوع کرونا و با ابراز تاسف نسبت به آمار بالای فوتی ها گفت: ما باید به آموزش زندگی در کنار کرونا بیشتر توجه کنیم، البته این موضوع به این معنا نیست که محدودیت ها را به صورت کلی لغو کنیم ولی معتقدم باید به آموزش چگونه زندگی کردن در کنار این ویروس توجه بیشتری داشته باشیم. فایزر رو کی به بدن زدی حرومزاده؟ از اینکه اطلاع رسانی و هشدار می دهید خوشحالم ولی چرا به رهبری انتقاد نمی کنید .چرا رهبر ورود واکسن از دو تولید کننده اصلی یعنی انگلیس و امریکا را ممنوع کرد. بسیاری از داروها از امریکا و انگلیس به کشور وارد می شود چطور به واکسن کرونا رسید یک دفعه خطرناک شد. رهبر دروغگو است .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل: یک کودک‌مجرم در کرمانشاه اعدام شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »