تب دانگ در اندونزی 94 قربانی گرفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

نود و چهار نفر در سراسر اندونزی از ابتدای سال جاری تا پنجم مارس بر اثر تب دانگ جان خود را از دست داده‌اند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سیتی نادیا تارمیزی، یک مقام وزارت بهداشت اندونزی اعلام کرد که از یکم ژانویه تا پنجم مارس امسال در 14 هزار و 716 نفر در سراسر این کشور علائم تب دانگ مشاهده شده که 94 نفر از آنها بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش روزنامه «تمپو» وی همچنین گفت که سال گذشته در اندونزی 137 هزار و 761 مورد ابتلا به تب دانگ شناسایی شده که 917 نفر از آنها جان باخته‌اند. گفتنی است در زمان بارش باران طی بازه زمانی اکتبر-آوریل در اندونزی با افزایش تعداد پشه‌های ناقل تب دانگ موارد ابتلا به آن نیز افزایش می‌یابد. در اندونزی در سال 2016 به علت بیماری «تب دانگ» 1598 نفر، در سال 2017، 493 نفر و در سال 2018 نیز 344 نفر جان خود را از دست دادند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا، شمار بیشتری را در سراسر جهان درو کرده و شهرها را در قرنطینه قرار داده استویروس کرونا همچنان در حال قربانی گرفتن در کشورهای مختلف و قرار دادن مناطق در قرنطینه است تا جایی عربستان مهد کرونا شده و پادشاه عربستان به درک واصل شده نداشتن علم پزشکی در کشورهای عربی تلفات جانی زیاد شده
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تحویل بیش از ۳۰۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی به بیمارستان‌هاتهران - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توییتر خود نوشت: هفته‌ای که گذشت بیش از ۳۰۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده‌ در اختیار بیمارستان‌ها و مراکز عمومی قرار گرفت.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

چهارمین قربانی ویروس کرونا در عراق
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

داعش مسئولیت حمله به کابل را بر عهده گرفتداعش، مسئولیت حمله به کابل که در نتیجه آن ۲۹ تن کشته شدند را، بر عهده‌ گرفت. لعنت بهشون...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت مسیر اشتباهی را درخصوص گیلان در پیش گرفت/ مردم مصوبه «بازگشت ساعت کاری ادارات به روال عادی» را اجرا نمی‌کنندنماینده مردم رشت در مجلس، گفت: آقایانی که در گذشته بعد از هر اتفاقی با هواپیما و هلی‌کوپتر به صورت هوایی از گیلان بازدید می‌کردند، اکنون چرا به گیلان نمی‌آیند؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شیوع کرونا در ایتالیا سرعت گرفتشیوع کرونا در ایتالیا سرعت گرفت | های ایتالیا روز شنبه از ابتلای یک‌هزار و ۲۴۷ نفر دیگر به کرونا خبر دادند که این آمار، بیانگر افزایش سرعت شیوع این ویروس در این کشور اروپایی است ایتالیا مرکز مسیحیت و ایران مرکز اسلام ناب محمدی بیشترین امار کرونا! آمریکا رو به افول میرود! آیا آیا حکومت کثیف و فساد و فتنه یهود آخرالزمان شروع میشود و با این فتنه دوم برای همیشه از صفحه روزگار محو خواهند شد؟ آیا موقع وعده خدا رسیده؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »