تبعات شناسایی اومیکرون در جهان

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: تبعات شناسایی اومیکرون در جهان سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که گونه اومیکرون حداقل در ۳۸ کشور جهان شناسایی شده، اما هنوز هیچ موردی از مرگ‌ومیر گزارش نشده است.

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که گونه اومیکرون حداقل در 38 کشور جهان شناسایی شده، اما هنوز هیچ موردی از مرگ‌ومیر گزارش نشده است.ایالات متحده و استرالیا آخرین کشورهایی بودند که موارد انتقال این گونه را تایید کردند. این در حالی است که آمار مبتلایان اومیکرون در آفریقای جنوبی به بیش از سه میلیون رسیده است.مایکل رایان، مدیر اورژانس سازمان جهانی بهداشت، می‌گوید: «ما به پاسخ‌هایی خواهیم رسید که همه به آن نیاز دارند.

همچنین در کالیفرنیا، کلرادو، هاوایی، مینه‌سوتا و نیویورک نیز این گونه یافت شده است. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا اعلام کرده در حال بررسی موارد احتمالی نوع اومیکرون در سایر ایالت‌هاست.2 مورد ابتلا مربوط به ساکنانی بود که سابقه سفرهای بین‌المللی اخیر را نداشتند. این نشان می‌دهد اومیکرون اکنون داخل کشور در حال گردش است.استرالیا روز جمعه گزارش داد که با وجود ممنوعیت ورود افراد غیرشهروند به این کشور و محدودیت پروازها از جنوب آفریقا آزمایش سه دانش‌آموز در سیدنی برای این گونه مثبت شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شیوع اومیکرون؛ آیا واکسن‌ و داروهای رایج در برابر سویه جدید کرونا کارایی دارند؟همزمان با شیوع سویه اومیکرون پرسش‌های زیادی درباره تاثیر واکسن‌ها و داروهای مختلف در برابر این نوع جدید از ویروس کرونا مطرح می‌شود. تولیدکنندگان واکسن‌هایی نظیر آسترازنکا و فایزر و داروهایی همچون رمدسیویر درباره گونه اومیکرون چه می‌گویند؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سویه جهش‌یافتۀ «اومیکرون» تا کنون در چه کشورهایی دیده شده است؟در حالی که این امیدواری وجود داشت که با افزایش سرعت واکسیناسیون عمومی در سراسر جهان سرانجام زندگی‌ها به وضعیت نرمال برگردد، سرعت بالای شیوع این سویه باعث گردید تا بار دیگر کشورها به فکر بستن مرزها و تشدید محدودیت‌های اجتماعی بیفتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 58 بیمار و شناسایی 2157 مورد جدیدطی شبانه‌‌روز گذشته 2 هزار و 157 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده، 58 بیمار جان باختند و 3 هزار و 278 بیمار نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ اُمیکرون رسید، امکان شناسایی فراهم نیست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آغاز دیدارهای تیم ملی هندبال زنان ایران در مسابقات قهرمانی جهان | DW | 03.12.2021تیم ملی هندبال زنان ایران در نخستین دیدار خود در مسابقات قهرمانی ۲۰۲۱ جهان در اسپانیا شامگاه جمعه ۳ دسامبر (۱۲ آذر) به مصاف تیم ملی رومانی می‌رود. هندبال زنان ایران برای اولین بار به این رقابت‌ها راه یافته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قیمت بیت‌کوین در یک ساعت ۱۰هزار دلار سقوط کرد- اخبار اقتصاد جهان - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimقیمت بیت‌کوین در یک ساعت ۱۰ هزار دلار سقوط کرد قیمت این رمزارز به روند نزولی خود در بحبوحه ظهور سویه جدید کرونا ادامه داد و به ۴۲۰۰۰ دلار رسید و سپس به ۴۵۰۰۰ دلار بازگشت Bitcoin
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »