تبریزی: موجودی واکسن کرونا در برخی استان‌های ایران صفر شده است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت ایران اعلام کرد موجودی واکسن کرونا در برخی از استان‌های این کشور صفر شده است. - خبرگزاری آناتولی

رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت ایران اعلام کرد موجودی واکسن کرونا در برخی از استان‌های این کشور صفر شده است.جعفر صادق تبریزی، رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت ایران گفت: موجودی واکسن کرونا در برخی استان‌ها صفر شده است اما موجودی واکسن بیشتر استان‌ها صفر نیست و واکسن‌های موجود برای دوز دوم تزریق می‌شوند و ما تزریق دوز اول را تا زمان رسیدن محموله واکسن متوقف کرده‌ایم.

به گزارش «باشگاه خبرنگاران جوان»، وی با بیان اینکه به احتمال زیاد دوشنبه یا سه شنبه محموله‌ای حاوی یک میلیون دوز واکسن می‌رسد، ادامه داد: تولیدکنندگان واکسن کرونا علی رغم اینکه ما قرارداد خرید واکسن را نهایی و پول آن را پرداخت کرده‌ایم اما بد عهدی کردند و محموله‌های واکسن به موقع به دستمان نرسید. رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت ایران درباره فاصله بین دوز اول و دوم واکسن‌ها بیان کرد: فاصله بین دوز اول و دوم واکسن اسپوتنیک وی 4 تا 12 هفته، سینوفارم بین 4 تا 8 هفته و آسترازنکا 3 تا 4 ماه است.

تبریزی در خصوص واکسیناسیون با واکسن‌های ایرانی توضیح داد: تا آخر خرداد ماه واکسن ایرانی مجوز مصرف داوطلبانه می‌گیرد و پس از دریافت مجوز بر اساس اولویت بندی‌ها و در قالب‌های گروه‌های سنی تزریق می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گروه ۷ یک میلیارد دوز واکسن کرونا را به کشورهای فقیر اختصاص می‌دهدبنا به اعلام دولت بریتانیا که ریاست دوره‌ای گروه هفت را برعهده دارد «طرحی برای گسترش تولید واکسن» نیز از سوی کشورهای عضو اعلام خواهد داشت. ایران؟ فکر می کنم به ما هم شامل بشود.این واکسن های اهدایی به ایران که بدن به مردم هیچی نمیرسه چون یا میبرن تو کشورای عربی میفروشن یا مجانی پخش میکنن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بانک مرکزی ۲۰۰ میلیون یوان برای واکسن سینوفارم پرداخت کردمبلغ ۲۰۰ میلیون یوان چین برای خرید محموله دیگری از واکسن سینوفارم توسط بانک مرکزی پرداخت شد. واکسن برکت هنوز بتن ریزیش تموم نشده؟!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آلودگی ۶۰ میلیون دوز واکسن جانسون‌ اند‌ جانسون | DW | 12.06.2021چرخه تولید واکسن کرونای شرکت آمریکایی 'جانسون‌ اند جانسون' به علت احتمال آلودگی دستخوش اختلال شده است. اداره نظارت بر مواد خوراکی و دارویی آمریکا واکسن‌های احتمالا آلوده را گردآوری کرده و مانع از توزیع آن‌ها شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جهانپور: واکسن ‌وارداتی حذف نمی‌شود و ممنوع نیست | DW | 12.06.2021سخنگوی سازمان غذا و داروی ایران می‌گوید، واکسن‌های وارداتی علیه ویروس کرونا با توجه به تولید واکسن‌های داخلی حذف نخواهند شد و ممنوعیتی نیز در واردات آن‌ها وجود ندارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کمبود دز دوم و توقف واکسیناسیون در چند شهر ایران؛ دکتر نورالدین پیرمؤذن: ایران فرصت طلایی بستن قراردادهای واکسن را از دست دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. کمبود دز دووم؟؟؟؟؟؟ جک میگین؟؟؟؟؟ اولیو بزنن دومی پیش کش... 😠😠 دست از پروموت کردن صادراتی های جمهوری اسلامی برنمیدارید؟؟؟؟ زِرررررر نزن فقط ایه شیطانی یأس بخون!!! بر پیرِت لعنت
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تعهد سران کشورهای گروه هفت برای اهدای یک میلیارد دز واکسن به دیگر کشورها؛ آیا این بار فایزر به ایران می‌رسد؟صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. حضرت آغا واکسن کوبرکت زده به فایزر حساسیت داره اگر اینقدر که میگید، فايزر مؤثره، پس چرا هنوز در کشورهای غربی، covid19، قربانی می گیره! شماها ورود داروهای بیماران خاص و پروانه ای را تسهیل کنید. واکسن پیش کش! آری_به_جمهوری_اسلامی این واکسن های آلوده رو به مردمان کافر خودتون بزنید تا سقط شوند لعنت بر هرجی گروه ۷...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »