تبریک آیت الله رئیسی به مناسبت انتخاب مجدد رئیس جمهور ایتالیا

16/11/1400 03:30 ب.ظ

رئیس جمهور کشورمان انتخاب مجدد «سرجو ماتارللا» را به ریاست جمهوری ایتالیا تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در این پیام ضمن تبریک مجدد انتخاب «سرجو ماتارللا» به ریاست جمهوری ایتالیا، تصریح کرد: امیدوارم تعاملات دو کشور در سایه تلاش مشترک در بهره‌گیری از ظرفیت‌های متنوع همکاری و بر اساس...

ضمن تاکید بر مناسبات دوستانه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ایتالیا و هچنین یادآوری پیشینه طولانی روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، امیدوارم تعاملات دو کشور در سایه تلاش مشترک در بهره‌گیری از ظرفیت‌های متنوع همکاری و بر اساس احترام متقابل، در عرصه‌های مختلف دوجانبه، بین‌المللی و منطقه‌ای بیش از پیش گسترش یابد.

ادامه مطلب:
PadDolat »

لطفاً صدا که نه،بهتراست بگوییم فریاداعتراض کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رااز ۱۰سال بلاتکلیفی و بی توجهی دولت،تحمل حقارتها و آپارتاید اداری وتبعیض های مالی فراوان به گوش رئیس جمهور محترم برسانید. بی عدالتی در حق این جامعه ۲۷۰۰۰ نفره بیداد میکند. ایتالیل دارای مردمی خونگرم و سردمدارانی صلح طلب است. قدرت نفوذ آنها استفاده کنید.

اگر آقای رئیس جمهور تان راست میگن یکبار اسم این بنده خدا رو بخونن!!!

پیام تبریک اردوغان به مناسبت فرارسیدن «لیله الرغائب»پیام تبریک اردوغان به مناسبت فرارسیدن «لیله الرغائب» رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه به مناسبت فرارسیدن اولین شب جمعه ماه رجب «لیله الرغائب» پیام تبریکی در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرد. یاشاسین اردوغان ❤️🇹🇷🌹🔥 یاشاسین تورکیه الله اکبر 🏳🇹🇷 سپاس از اردغان بخاطر تبریک لیلة الرغائب، برایم جالب که این شب آرزوها و این سنت برای همه مسلمانان است، نه تنها ویژه شیعیان باشد. من هم این شب مبارک را به همهٔ مسلمانان تبریک میگویم.

انتخاب‌های هیات انتخاب هوشمندانه بوده/ باید به ذائقه مردم توجه کنیممحمد خزاعی در حاشیه بازیدید از خانه رسانه چهلمین جشنواره فیلم فجر گفت: اگر دهه‌های اخیر سینمای ایران را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که ما هر سال ریزش مخاطب داریم.

انتقال یک بیمار ترک از آلمان به استانبول به دلیل عدم دریافت مراقبت‌های بهداشتی کافییک شهروند ترک مقیم آلمان با هواپیمای آمبولانس وزارت بهداشت برای معالجه به استانبول منتقل شد. - خبرگزاری آناتولی

توضیحات سخنگوی شورا درباره ابتلای اعضا به کرونا/ چمران به کرونا مبتلا نشده استسخنگوی شورای شهر تهران درباره ابتلای اعضای شورای شهر تهران به ویروس کرونا توضیحاتی ارائه کرد. کرونا چمران گرفته

اروپا برای کاهش وابستگی به گاز روسیه به جمهوری آذربایجان رو کردکمیسر انرژی اتحادیه اروپا امروز به جمهوری آذربایجان رفت تا با افزایش خرید گاز از جمهوری آذربایجان وابستگی اروپا به گاز روسیه را کاهش دهد.

اعتراض سازمان‌های حقوق بشری ایران به سفر سردار طلایی به کاناداهشت سازمان‌های حقوق بشری ایرانی، ضمن اعتراض به دولت کانادا از ورود آزادانه مرتضی طلایی، رئیس پلیس سابق تهران بزرگ و از چهره‌های ناقض حقوق بشر به این کشور

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در این پیام ضمن تبریک مجدد انتخاب «سرجو ماتارللا» به ریاست جمهوری ایتالیا، تصریح کرد: امیدوارم تعاملات دو کشور در سایه تلاش مشترک در بهره‌گیری از ظرفیت‌های متنوع همکاری و بر اساس احترام متقابل، در عرصه‌های مختلف دوجانبه، بین‌المللی و منطقه‌ای بیش از پیش گسترش یابد.بسم‌الله الرحمن الرحیمانتخاب مجدد جناب‌عالی به عنوان رئیس جمهوری ایتالیا را صمیمانه تبریک می‌گویم.

ضمن تاکید بر مناسبات دوستانه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ایتالیا و هچنین یادآوری پیشینه طولانی روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، امیدوارم تعاملات دو کشور در سایه تلاش مشترک در بهره‌گیری از ظرفیت‌های متنوع همکاری و بر اساس احترام متقابل، در عرصه‌های مختلف دوجانبه، بین‌المللی و منطقه‌ای بیش از پیش گسترش یابد.

از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت آن جناب و بهروزی مردم جمهوری ایتالیا را مسألت دارم.