تبرئه زنی که همسرش را با تفنگ شکاری کُشت؛ رای دادگاه ترکیه: دفاع مشروع

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

تبرئه زنی که همسرش را با تفنگ شکاری کُشت؛ رای دادگاه ترکیه: دفاع مشروع جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

زن جوانی که به اتهام قتل همسرش در خطر صدور حکم زندان طولانی مدت قرار داشت، با رای دادگاهی در ترکیه از اتهام قتل عمد تبرئه و اقدام او دفاع از خود تفسیر شد.

در حالی که خانم ایپک مطابق قوانین ترکیه با خطر صدور حکم زندان تا ۲۴ سال مواجه بود، دادستان برای او تقاضای ۶ سال حبس کرده بود. با این حال، دادگاه با صدور رأیی تأیید کرد که اقدام خانم ایپک دفاع مشروع از خود و فرزندانش بوده و مشمول مجازات قتل عمد نمی‌شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سرلشکر سلامی: سردار سلیمانی این هنر را داشت که دیپلماسی را در خدمت میدان آوردفرمانده کل سپاه با اشاره به هویت و فلسفه شکل‌گیری نیروی قدس، قدرت سازی در سرزمین های اسلامی و درهم شکستن نقاط تمرکز دشمن را از کارکردهای این نیرو دانست و تاکید کرد: نیروی قدس با گسترش پیشانی دفاعی و جنگی اسلام قدرت استکبار را تجزیه کرده است. چون سلیمان شو تا دیوان تو سنگ برند از پی ایوان تو چون سلیمان باش بی وسواس و ریو تا ترا فرمان برد جنی و دیو مولوی ظريف هم همين گفت كه بخصوص میدانش مال تزار روس باشه! این قزاق روس!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زن‌کشی؛ مردی در سیرجان همسرش را به آتش کشید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

'مردی که از بلندی سقوط کرد من را فلج کرد' - BBC News فارسیگریس اسپنس گرین، ۲۲ ساله، آیندهٔ روشنی برای خود تصویر کرده بود. او کوهنوردی شناخته‌شده و پر‌شور بود و زندگی مشترک خوبی داشت ومشتاقانه تلاش می‌کرد تا مدرک پزشکی خود را بگیرد. بدشانس مثل گریس اسپیس گرین Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. AriyaHallaj جالبه
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

به یاد سیامک پورزند، روزنامه‌نگاری که با آزار حکومت ایران به زندگی خود پایان داد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مردی که ۲۲ نفر را عمدا به ویروس کرونا آلوده کرد در اسپانیا محاکمه می‌شودمردی ۴۰ ساله در جزیره مایورکا به اتهام آسیب زدن عمدی به شهروندان و انتقال ویروس کرونا محاکمه خواهد شد. 😁😁😁
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »