تبرئه تمامی کارگران هپکو از اتهامات وارده/مدیرعامل سابق محکوم شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نایب رییس شورای اسلامی کار هپکو: با حکم مقام قضایی تمامی ۱۴ کارگر شرکت هپکو تبرئه شدند اینکه برای یک مدیرعامل ۶ ماه حبس و ۳۰ ضربه شلاق در نظر گرفته شود جای تعجب دارد

ابوالفضل رنجبر در گفت و گو با ایسنا، با ابراز خرسندی بابت حکم صادره برای ۱۴ کارگر شرکت هپکو که در قالب اتهاماتی به دستگاه قضایی فراخوانده شده بودند، بیان کرد: خوشبختانه امروز شاهد حکم تبرئه تمامی ۱۴ کارگر شرکت هپکو از سوی دادگاه بودیم و علاوه بر آن نیز برای اولین بار شاهد محکومیت یک مدیر هستیم.

وی با قدردانی از حمایت قوه قضاییه از قشر کارگر، تصریح کرد: نکته قابل توجه در دادگاه رسیدگی به اتهامات کارگران این است که برای مدیرعامل سابق شرکت محکومیت در نظر گرفته شده است، اینکه برای یک مدیرعامل ۶ ماه حبس و ۳۰ ضربه شلاق در نظر گرفته شود جای تعجب برای ما کارگران دارد، اما این نکته نشان از قاطعیت و عدالت دستگاه قضایی دارد.

رنجبر تاکید کرد: مسببین اصلی شرایط کنونی هپکو و واگذاری ناصحیح آن به بخش خصوصی باید محاکمه شوند. ما کارگران خواستار رسیدگی به این موضوع هستیم تا افرادی که این وضعیت را برای هپکو رقم زدند در دادگاه محاکمه شوند. نایب رییس شورای اسلامی کار هپکو بیان کرد: شهسوار در سال ۹۷ عضو هیات مدیره شرکت بود که پس از رفتن صادقیان از هپکو در اواخر سال ۹۷، به عنوان مدیرعامل سه ماه سکان مدیریت هپکو را بدست گرفت و در حال حاضر هیچ سمتی در شرکت هپکو ندارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رییس شورای کارگری: دستگاه قضا کارگران هپکو اراک را تبرئه کرداراک - ایرنا - رییس شورای کارگری شرکت هپکو اراک گفت: ۱۵ نفر از کارگران شرکت هپکو اراک به دادگاه فراخوانده شده بودند که تمامی این افراد در دادگاه کیفری تبرئه شدند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رییس شورای کارگری: دستگاه قضا کارگران هپکو اراک را تبرئه کرداراک - ایرنا - رییس شورای کارگری شرکت هپکو اراک گفت: ۱۵ نفر از کارگران شرکت هپکو اراک به دادگاه فراخوانده شده بودند که تمامی این افراد در دادگاه کیفری تبرئه شدند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

انجام تست جدید کرونا از مسافران کشورهای پرخطرمدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی: از مسافرانی که مبدا آنها کشورهای پر خطر اروپایی و آمریکا باشد، تست کرونا گرفته می‌شود و به مدت ۲ هفته در منازل خود قرنطینه خواهند شد تست مخاط به عنوان دقیق‌ترین تست کروناست و طی ۲۴ ساعت به مسافر اعلام می‌شود عجب !!! خودتون تو دنیا پخش کردید حالا ادای تنگا رو در میارید ؟! زمانی که ماهان نباید چین می‌رفت و رفت یادمون نرفته ! جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون جالبه اون زمان كه مبدا الودگي چين پوفيوز بود اين كارو نميكردن!!حالا كشور هاي اروپا و امريكا شده پر خطر؟!؟!😂😂 ای کاش حجت الاسلام های چینی را هم در بهمن ماه هنگام بازگشت به ایران قرنطینه میکردید تا امروز چند هزار کشته نمیدادیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کیم جونگ اون در انظار عمومی ظاهر شدبرای نخستین بار بعد از ۳ هفته؛ کیم جونگ اون در انظار عمومی ظاهر شد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کارگران را سهام‌دار کنید/ سهام ترجیحی، مالیات دوران طلایی بورس به کارگرانخیلی‌ها بر این باورند که ما اکنون در دوران طلایی بورس ایران به سر می‌بریم. سهم کارگران از رکوردشکنی‌های هر روزه بازار سهام چیست؟ آیا اکنون زمان مناسبی برای سهام‌دار کردن کارگران است؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران خواستار بازگرداندن آثار باستانی هخامنشی و ساسانی از اتریش شدتعداد دقیق اشیا کشف شده در اتریش اعلام نشده و هنوز معلوم نیست چه تعداد از این اشیا واقعی هستند. برای نابودیش میخوان گه خورده مونجا جاشون امنتره بفرستید همه رو میفروشن به چین و روسیه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »