تا زمان امام زمان نباید از اصل عدم کفایت رئیس‌جمهور استفاده کنیم/ ظریف مخفیانه با سناتور آمریکایی دیدار نکرد/ از برجام دفاع می‌کنم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 77 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 34%
  • Publisher: 53%

باهنر:تا زمان امام زمان نباید از اصل عدم کفایت رئیس‌جمهور استفاده کنیم/ ظریف مخفیانه با سناتور آمریکایی دیدار نکرد/ از برجام دفاع می‌کنم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، محمدرضا باهنر نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه شامگاه دوشنبه جهان آرا در پاسخ به این سوال که آیا فضای عمومی کشور را به نفع اصولگرایی می‌بینید اظهار داشت: هرچه به انتخابات نزدیک می‌شویم دو جریان سیاسی مشهور در کشور هستند که با هم رقابت می کنند.

در ادامه مجری برنامه پرسید که آیا شما هم رجز خواندید؟ که باهنر در ادامه گفت: نه ببینید گاهی رجز خوانی یعنی بلوف زدن و اقرار به جهل کردن اما گاهی در میدان‌های کارزار و نبرد هم عموماً رجز می‌خوانند. باهنر خاطرنشان کرد: ششمین سال است که دولت مورد حمایت اصلاح طلبان کار می کند، البته اگر بخواهیم تحلیل عملکرد دولت را داشته باشیم بحث دیگری است و قطعا نکات مثبت و البته نقاط ضعفی هم دارد.

باهنر گفت: مجلس دهم نقطه مقابل اصلاح‌طلبان نبود. البته اصلاح طلبان می‌توانند بگویند دست ما نبوده اما مطمئنا نمی‌توانند بگویند دست اصولگراها بوده است. وی عنوان کرد: مردم از نظام در کلان راضی هستند، این نظام شاخه‌های مختلفی مانند سیاست، فرهنگ و اقتصاد و ... دارد. به هر حال در کشور خیلی شاخصها رشد پیدا کرده مانند بهداشت، علم، آموزش، فناوری های نو و دیگر موارد که همه اینها را نظام به واسطه کارگزارانش و دولت‌ها انجام داده است.

وی در خصوص مسکن گفت: معمولا هر چهار سال یک بار قیمت مسکن نوسان پیدا کرده و بعد دوران سه ساله رکود را گذرانده یعنی خط مسکن یک خط پلکانی است. از زمانی که نفت در اقتصاد کشور جدی شده این بحث وجود داشته است. این اتفاق هم نه مختص دولت روحانی نه دولت احمدی نژاد و نه دولت خاتمی و نه رفسنجانی است. باهنر بر همین اساس یادآورد شد: اینکه من بگویم یک میلیون مسکن می‌سازم یا آن را کنترل میکنم که درست نیست. دولت آقای هاشمی، خاتمی، احمدی نژاد و روحانی باهمدیگر خیلی متفاوت بوده است و مردم باید تحلیل کنند.

در ادامه امیرحسین ثابتی مجری برنامه پاسخ داد: من فکر می کنم که رهبر معظم انقلاب بزرگ ترین مخالف برجام بودند که باهنر گفت: آن وقت چه شد؟ نتوانستند جلوی آن را بگیرند؟باهنر گفت: خیلی وارد این بحث ها نشویم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف امروز بیش از هر زمان دیگری مورد حمایت ارکان حاکمیت و محبوب عموم جامعه استرئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه اقدام دولت آمریکا در تحریم وزیر امور خارجه به بهترین وجه تناقص و دروغین بودن ادعاهای آنها در مورد مذاکره را در سطح جهانی آشکار ساخت، تاکید کرد: نظام در محکومیت این اقدام آمریکا و حمایت از دکتر ظریف یکپارچه است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دبیر کل ناتو: دستیابی به صلح در افغانستان از هر زمان دیگری نزدیک‌تر استهمزمان با پیشبرد مذاکرات صلح افغانستان بین نمایندگان دولت آمریکا و نمایندگان طالبان، دبیر کل ناتو اعلام کرد که در حال حاضر بخت واقعی برای رسیدن به صلح در افغانستان وجود دارد. به گزارش رویترز، ینس اس مذاکراتی که مربوط به کشوری باشد که دولت و مردم آن کشور در مذاکرات شرکت نداشته باشد بجائی جز سطل آشغال نخواهد رسید! آخ که چقدر پر روئه دولت امریکا! خفه شو بابا ، قرار و مدار با زاییده خودتون (طالبان) نزدیک ِ.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جمعی از فعالان مدنی زن خواستار «گذار از جمهوری اسلامی» و تدوین قانون اساسی جدید شدندبرخی از وبسایت های خبری نامه ای را منتشر کردند که طی آن ۱۴ تن از زنان کنشگر مدنی با توجه به نابرابری ها و مشکلات زنان در ایران، خواستار عبور از جمهوری اسلامی و تدوین قانون اساسی جدید شدند. در این نا بزودی اینها هم راهی زندان آوین و محکوم به شورش علیه نظام خواهند شد... چند فاطی کماندو خواستار حکومت سووکولار شدند و در رسانه های فارسی زبان پروموت میشوند، اسامی این گروه عبارتند از:١-عره ٢-عوره ٣-شمسی کوره ۴-مریم رخت شور ۵-زری طلا ۶-کم شیر ٧-پر شیر ٨-بیشیر ٩-شیرون ١٠-کله شیری ١١-حنا دختری در مزرعه ١٢-سگ آقای پتیول ١٣-مادر علی کوچولو ١۴-خانوم کوچولو با شکم پر با غذای چرب خوابیدن باعث دیدن خوابهای آشفته میشود، کم بخور،چربی نخور،دلخوشی داشته باش تا از این توهمات به اصطلاح شبه روشنفکرانه که فقط بعنوان مستمسک و دست آویزی از طرف دشمنان این ملت و مملکت از زبان گروهی ساده اندیشِ خودشیفته قصد بیان آنرا دارند بجهت تشویش رهائی یابید!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گروهی از فعالان زن در ایران از خامنه‌ای خواستند استعفا دهد | DW | 06.08.2019گروهی از کنشگران و فعالان زن در داخل ایران در بیانیه‌ای خواستار کناره‌گیری رهبر و گذار از جمهوری‌اسلامی شده‌اند. یکی از امضا کنندگان در گفت‌وگو با دویچه‌وله از زمینه‌های عینی طرح این خواست و استقبال از آن می‌گوید. نه_به_جمهوری_اسلامی شرایط فعلی ایران بعد از گذشت ۴۰ سال نشانه مدیریت یک حکومت دینی است که سراسر فساد و استبداد است. این حکومت باید از بین برود و یک حکومت مردم محور با انتخاب مدیرانی شایسته برای اداره ایران تشکیل شود. دیکتاتورها زمانی سقوط می کنند که پشتوانه مردمی ندارند و ج ا رو به سقوط است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

باید پارازیت‌های داخلی را از رسانه ملی بگیریم/ بیش از همیشه به انسجام نیاز داریمسخنگوی دولت گفت: ما امروز بیش از هر دوره‌ای به تاب‌آوری روانی و انسجام درونی نیاز داریم. امروز همه موجودیت ایران به تلاش‌های رسانه‌ای ما نیاز دارد و رسانه‌ها در خط اول این نبرد هستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| در سال گذشته ۴۴ کودک زیر ۱۵ سال در همدان مادر شدند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »