تایید انقراض ۳۱ گونه در خلال نقاط روشن در حفاظت از حیات وحش - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تایید انقراض ۳۱ گونه در خلال نقاط روشن در حفاظت از حیات وحش

در عالم پرندگان، کرکس رشته کوه های آند، مرغ دبیر، عقاب بندباز و عقاب جنگی اکنون در معرض خطر انقراض هستند.

ایان بِرفیلد از "بردلایف اینترنشنال" که فهرست انقراض پرندگان را تدوین می کند گفت که هرچند طبقه بندی هر گونه ای به عنوان در معرض خطر خبر بدی است، "اما لازم نیست به تراژدی ختم شود." "برای بسیاری از آنها مسیر نجات از همینجا شروع می شود، چون فهرست کردن آنها باعث جلب توجه به موضوع می شود و به اولویت دادن حفاظت از آنها کمک می کند."

فواید اقدامات حفاظتی برای شماری از موجودات مشاهده شده است، از جمله افزایش جمعیت بوفالوهای اروپایی و ۲۵ گونه دیگر گیاهی و حیوانی از جمله "چهارگوش‌ماهی‌ها" ، دوزیست ها و پرندگان. دکتر جین اسمارت، مدیر جهانی گروه حفاظت از تنوع زیستی آی یو سی ان، گفت که موفقیت های اعلام شده در روز پنجشنبه "اثبات می کند که جهان می تواند در زمینه تنوع زیستی اهداف بلندپروازانه ای را تعریف کند و آنها را جامه عمل پوشد."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آخوندها کی منقرض میشن آدمآ به این خوبی دارن حیوانات رو منقرض می کنن چجوری میتونیم این رو هدفمند کنیم برای منقرض کردن اسلام و مسلمین جهان یه خصوص آخوندها

چرا اخند ها منقرض نمیشود؟انها هم از جمله ای حیواناتی بی شعور و وحشی آدمکش مفت خور بالا نشین و دزد فاسد الارص و یاغی و باغی حاق پدر و مادر استند.در حالیکه پهلوی ها دمب به دمبک منقرض شده میروند نسل آخوند هم باید منقرض بشوند.

در خلال نقاط روشن يعني چي؟!!

بزودي نسل بايدن ها هم منقرض ميشه!

تف تو هیکلتون با این حفاظتی که کردید! همون شما هوس کنی باید یکیشون رو میزت باشه بی بی !

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل کشته شدن 19 غیرنظامی در حمله فرانسه در مالی را تایید کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویدئویی از تولد بچه کروکودیل‌های در معرض انقراض در باغ‌ وحش پروباغ وحش مرکزی شهر لیما، پایتخت پرو، شاهد از تخم درآمدن دو بچه کروکودیل کمیاب بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسرائیل در سال ۲۰۲۰ به ۵۰ هدف در سوریه حمله کرده است | DW | 31.12.2020ارتش اسرائيل اعلام کرد در سال ۲۰۲۰ به ۵۰ هدف در سوریه حمله کرده است. این هدف‌ها علیه نیروهای دولتی سوریه، نیروهای ایرانی و جنگجویان حزب الله لبنان بوده، اما نیروهای تحت حمایت ایران هدف بیشترین حملات اسرائيل بودند. کمه باید بیشترش کنن من که به عنوان یه ایرانی به این امپراطوری که درست شده افتخارمیکنم.کاش یه چندملیارددلاردیگه ای هم خرج بشه تامرزهابه قطب شمال هم برسه و کوروش داخل قبرخوشحال بشه و به این گستره ی جغرافیایی بباله.اگه ملت یه چندصدسالی هم تحمل کنن به این هدف هم میرسیم انشالله.اهداف بزرگ هزینه داره
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رشد جمعیت در ایالات متحده در پایین ترین نرخ در دست کم ۱۲۰ سال گذشته استرشد جمعیت در ایالات متحده در پایین ترین نرخ در دست کم ۱۲۰ سال گذشته است ایالت های آیداهو، آریزونا، نوادا، یوتا و تگزاس رشد اندک جمعیتی داشتند، اما شانزده ایالت شامل کالیفرنیا، نیویورک، ایلینوی، هاوایی، ویرجینیای غربی ومیسیسیپی با کاهش جمعیت روبرو بوده اند من هاوایی رو برای کمک به رشد جمعیت آمریکا انتخاب میکنم !!!! کی بیام ؟!! 😂 نگران نباشید اون توله آخوندهای نایاکی که در چند سال گذشته وارد آمریکا شدند جبران می کنند، چنان تولید مثلی بکنند که جمعیت آمریکا رو به یک میلیارد برسونند. خودشون اکثرا محصول تولید مثل انبوه تو حجره های حوزه علیمه هستند و به طور غریزی با هر پستانداری جفتگیری می کنند NIACouncil ما حاضریم بیایم نمودار رشد جمعیتتون رو شارپی ببریم بالا، بچه اول رایگان (جهت نمونه) بچه دوم به بعد توافقی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آخر هفته خونین در افغانستان در زمان وقفه در مذاکرات با طالبان | DW | 13.12.2020با سوءقصدهای خونین در کابل و درگیری‌های سنگین در قندهار خشونتی مرگبار، روزهای شنبه و یکشنبه افغانستان را در بر گرفت. نمایندگان طرف‌های روند صلح افغانستان قرار است مذاکرات خود را در ماه ژانویه سال آینده ادامه دهند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »