تایید احکام سنگین زندان برای نجمه واحدی و هدی عمید

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادگاه تجدید نظر استان تهران حکم هشت سال حبس هدی_عمید و هفت سال حبس نجمه_واحدی را تایید کرده است که این حکم بدون تشکیل جلسه‌ی حضوری، و بدون اجازه دادن به وکلای جدید متهمین برای خواندن پرونده، برای این دو فعال_حقوق_زنان صادر شده است. اخبار_ایران

استان‌وایر- شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران حکم هشت سال حبس هدی عمید و هفت سال حبس نجمه واحدی را تایید کرده است.

هدی عمید، وکیل دادگستری و فعال حقوق زنان، و نجمه واحدی، جامعه شناس و فعال حقوق زنان، بیشتر در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی به اتهام همکاری با دولت متخاصم ایالات متحده آمریکا، به ترتیب به هشت و هفت سال حبس و دو سال ممنوعیت از فعالیت اجتماعی محکوم شده بودند.امتداد نوشته است که حکم دادگاه تجدید نظر در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ صادر شد و در تاریخ ۲۵ بهمن به این دو شهروند ابلاغ شده است.

هدی عمید و نجمه واحدی دهم شهریور ماه سال ۱۳۹۷ به دست ماموران سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازداشت و بیش از دو ماه در بند دوالف زندان اوین زندانی بودند.هدی عمید و نجمه واحدی کارگاه‌هایی آموزشی با موضوع شروط ضمن عقد، در راستای آگاهی‌بخشی به زنان برای آشنایی با قوانین و مقررات خانواده به‌منظور بهبود شرایط ازدواج برگزار می‌کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

😍 سرانجام ساخت ويديويى كه نويدش را داده بودم به سر آمد! ✅ به گمان خودم اين بهترين ويديويى هست كه تا كنون ساخته ام و مانند هچكدام از كارهاى پيشنم و مانند كار هيچ كس ديگرى نيست...! 😎 هم به فلسفه پرداختم، هم به نجوم و هم به موسيقى:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احضار علی نجاتی کارگر بازنشسته هفت تپه به اجرای احکام زندان اوین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دیده ‌بان حقوق بشر: چین برای اویغورها احکام زندان طولانی‌تری در نظر می‌گیرددادگاه‌ها در استان سین‌کیانگ تحت فشار هستند تا مجازات‌های سنگین‌تری به نام مبارزه با تروریسم برای متهمان تعیین کنند. بر این اساس حتی علیه افراد، صرفا به دلیل گفتن اینکه «چه چیزی حلال و چه چیزی حرام است» یا فرستادن هدیه برای اقوامشان در ترکیه، مجازات زندان تعیین شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تایید حکم ۱۴ سال زندان برای یک دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی😡😡😡
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دادگاه تجدید‌نظر بلژیک حکم 20 سال زندان اسدالله اسدی را تایید کرددادگاه تجدیدنظر آنتورپ در بلژیک حکم اسدالله اسدی، دیپلمات ایرانی که به اتهام اقدامات «تروریستی» به 20 سال زندان محکوم شده بود را تایید کرد.اسدالله اسدی به امروز_اسدی_فردا_خامنه‌ای تمام 💐
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اصلاح احکام حقوق بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimاصلاح احکام حقوق_بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی رئیس کانون بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی: احکام جدید برمبنای مرحله دوم متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و همچنین براساس دستمزد اسفندماه سال ۹۹ محاسبه و پرداخت خواهد شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »