تایید ترور دانشمند ایرانی

07/09/1399 05:18 ب.ظ

ترور محسن_فخری‌زاده در دماوند تایید شد

برخی منابع از ترور دانشمند ایرانی خبر دادند.  لحظاتی پس از انتشار این خبر نورنیوز در خبری از ترور یکی از دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

 لحظاتی پس از انتشار این خبر نورنیوز در خبری از ترور یکی از دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

یابو تو که گفتی ترور نشد صالحی تکذیب کرد کمالوند تکذیب کرد دیگه به تحصیل کرده ها هم اعتماد نمیشه کرد سرتا پا دروغگو ژژژژوووووووو‌‌‌‌ن تا خودت باشی تکذیب اول رو باور نکنی ایسنا جان یعنی خاک عالم تو سرتون. تو تهران اومدن نه سر مرز کردستان .فقط ادعا آقا شاید کرونا گرفته فوت شده شما یه بررسی دوباره بکن.

ظریف: نشانه‌های جدی از نقش اسرائیل در ترور دانشمند کشورمان دیده می‌شودوزیر امور خارجه ایران در واکنش به ترور فخری‌زاده اعلام کرد نشانه‌های جدی از نقش اسرائیل در ترور دانشمند برجسته کشورمان دیده می شود. - خبرگزاری آناتولی وزیر امورخارجه ایران: نشانه‌های جدی از نقش اسرائیل در ترور دانشمند برجسته کشورمان دیده می‌شود دومینو تازه شروع شده است. منتظر بعدی باشید.

نتانیاهو دو سال پیش از دانشمند هسته‌ای ایران که امروز ترور شد٬ نام برده بودنخست وزیر اسرئیل در سال 2018 با نام بردن از دانشمند هسته‌ای ایران که امروز ترور شد٬ گفته بود “این نام را به خاطر بسپارید“. - خبرگزاری آناتولی

دانشمند رده بالای حوزه هسته‌ای و موشکی ایران ترور شدساعاتی قبل یکی از دانشمندان رده بالای حوزه هسته‌ای و موشکی ایران در منطقه آبسرد دماوند ترور تازه ترين اتفاق در ميان نگرانى هاى مطرح شده در ديدار نتانياهو، بن سلمان و پمپئو، حداقل از اين زاويه كه چه كسى سود ميبرد فقط منتظر انتقام باشید هر چند دیر ولی روزی خواهد رسید که بنا بر پیشگویی تورات خداوند قومی را از دوردستها به سراغتان خواهد فرستاد، قومی که زبانشان را نمی فهمید. ایشان مثل عقاب برسر شما فرود خواهندآمد تورات خروج ۲۲ ۲۲ آن روز در حالی که رنگ از چهرتان پریده سر از تنتون جدا می کنیم.

آیا موساد اردشیر حسین‌پور، دانشمند هسته‌ای را ترور کرده است؟ | DW | 05.12.2020مصطفی معین، رئیس شورایعالی نظام پزشکی مدعی شده که اردشیر حسین‌پور، استاد فیزیک توسط موساد کشته شده ولی دولت احمدی‌نژاد آن را حادثه‌ای عادی جلوه داده است. ایرج مصداقی در مقاله‌ای تحلیلی به بررسی ادعای معین پرداخته است. Reza Ramezannejad rrghadi01 منم_هستم آقای مصداقی خودش یک دیکتاتور کوچولوست . با یک انتقاد از او ، در فیس بوک بلاک شدم . 😡 مرحمت فرمودند. و حالا؟؟

ترور دانشمند هسته‌ای به دست ایادی استکبار بی جواب نخواهد ماندهمونطور که ترور سردار سلیمانی بی جواب نماند!!! حسین رضازاده! جناب رضازاده لازمه آقاي كمال وندي به آزمايشگاهي براي تست بيماري كرونا معرفي بشه چون به نظر اصلا دانشمندان هسته اي كشور رو نمي شناسه

به گزارش ایسنا، به گفته منابع خبری یکی از دانشمندان جمهوری اسلامی ایران بعدازظهر امروز از سوی افراد ناشناس و در جریان درگیری مسلحانه با تیم محافظ وی ترور شده است .

 لحظاتی پس از انتشار این خبر نورنیوز در خبری از ترور یکی از دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

اخبار تکمیلی در مورد وضعیت سلامتی وی و هویت تروریستها متعاقبا اعلام خواهد شد.