تاکید شورای شهر بجنورد بر ساخت میدان بار دوم/ نباید در تصمیمات شورا دخالت شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد مرکز خراسان شمالی امروز(سوم مهرماه) پس از گلایه از رد مصوبه واگذاری مجوز احداث میدان میوه و تره بار، بر تایید این مصوبه اصرار کردند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بجنورد پیش از ظهر امروز سوم مهر ماه در سالن جلسات این مجموعه با حضور شش نفر از اعضا برگزار شد که رد مصوبه شورای شهر در خصوص میدان بار توسط هیأت تطبیق فرمانداری بجنورد، بیشترین واکنش ها را داشت.

علی اربابی بیان کرد: طی جلسه‌ای که چهارشنبه هفته گذشته در فرمانداری برگزار شد با توجه به موضوعات حقوقی یکی از شرکت‌ها و تفاهم نامه‌ای که وجود دارد، فرمانداری سه ماه فرصت داد تا آن شرکت بر اساس رای دادگاه زمینی را از راه و شهرسازی تحویل بگیرد و اقدامات مربوط به پروانه را نیز انجام دهد و پس از سه ماه مجدداً تعیین تکلیف شود.

احمدرضا یزدانی تاکید کرد: اصلا در وظیفه فرماندار نیست که بخواهد زمین های این موضوع را ببیند. در این خصوص نباید لابی گری شود و هیأت تطبیق صرفا باید خلاف قوانین بودن یا نبودن مصوبات را بسنجد. عضو هیأت رئیسه شورای شهر بجنورد نیز گفت: هیأت تطبیق براساس کدام قانون اعلام کرده است که ما متولی این کار نیستیم؟ باید بر تصمیم شورا اصرار کنیم.مهرداد رحمتی افزود: هیأت تطبیق نمی تواند سلیقه ای موارد را اعلام کند. این تصمیم آن‌ها، شورای اسلامی شهر و شهرداری را زیر سوال برده است و به صورت غیرقانونی مصوبه شورای شهر را رد کرده اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اوکراین: حملات توپخانه‌ای روسیه باعث تخریب سریع تانک‌های آمریکایی می‌شودرییس اطلاعات دفاعی اوکراین در گفت‌وگویی ضمن تاکید بر اهمیت دریافت موشک‌های دوربرد «اتاکمز» آمریکا، پیشنهادی را برای جلوگیری از تخریب سریع تانک‌های آمریکایی در میدان جنگ با روسیه مطرح‌ کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لزوم استفاده از پتانسیل دانش‌آموزان و مدارس اهواز برای اعتلای شهررئیس شورای شهر اهواز بر لزوم استفاده از پتانسیل دانش‌آموزان و مدارس برای گسترش و اعتلای موضوعات علمی، فرهنگی و شهری تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تولید ۶۵ میلیون متر مکعب گاز از میدان خانگبرانبا اقدامات صورت گرفته در میدان گازی خانگیران در فصل سرد سال حدود ۶۵ میلیون متر مکعب گاز در روز تولید می شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

امنیت غذایی مردم نباید با احداث صنایع آب‌بر و ایجاد تنش آبی آسیب ببیندنماینده ساوه و زرندیه با تاکید بر اینکه تامین امنیت غذایی منوط به کشاورزی پایدار است، گفت: نباید با احداث صنایع آب‌بر و ایجاد تنش آبی، امنیت غذایی مردم آسیب ببیند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چمران: با تحصیل خود خواب‌های شوم دشمن را باطل کنیدرئیس شورای اسلامی شهر تهران در آیین به صدا در آوردن زنگ دبیرستان البرز شهر تهران اظهارکرد: خوب تحصیل کنید و با تحصیل خواب‌های شوم دشمن را نابود کنید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »