تاکید ریاض و واشینگتن بر اهمیت توقف اقدامات تجاوزکارانه حوثی‌ها

30/11/1400 09:34:00 ب.ظ

تاکید ریاض و واشینگتن بر اهمیت توقف اقدامات تجاوزکارانه حوثی‌ها العربيه_فارسى

شاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه سعودی در دیدار با آنتونی بلینکن، همتای آمریکایی خود در مورد روابط استراتژیک و تاریخی دو کشور و راه‌های تقویت و حمایت به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی «واس» در این دیدار که شنبه 19 فوریه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ در...

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی «واس» در این دیدار که شنبه 19 فوریه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان برگزار شد، طرفین در مورد راه‌های تقویت تلاش‌های مشترک برای توقف اقدامات تجاوزکارانه شبه‌نظامیان «تروریست» حوثی که علیه کشور و مردم یمن و کارشکنی در روند دست‌یابی به راه‌حل سیاسی در این کشور است، رایزنی کردند.

Advertisement بر اساس همین گزارش، در این دیدار موضوع اهمیت تقویت تلاش‌های مشترک برای توقف تجاوزگری مداوم حوثی‌ها ضد مراکز غیر‌نظامی و اقتصادی و تهدید‌آفرینی آنها علیه کشتیرانی بین‌المللی نیز مطرح شد. بلینکن نیز در همین راستا در توئیت خود خاطر نشان کرد: «با وزیر خارجه سعودی در زمینه امنیت انرژی و مقابله با تهدیدها در یمن گفت‌وگو کردم.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دیدار وزیران امور خارجە ایران و عراق در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ؛ اعلام آمادگی تهران برای تداوم گفتگوها با ریاض🔺دیدار وزیران امور خارجە ایران و عراق در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ؛ اعلام آمادگی تهران برای تداوم گفتگوها با ریاض ▪امیرعبداللهیان «ضمن اعلام آمادگی برای تداوم گفتگوها» اعلام کرد کە ادامه مذاکرات بە ارادە عربستان بستگی دارد. ⬇️ بیشتر بخوانید: جای مم ظریف دوکتور حقوق بشر خیلی خالیه می‌خواهیم دزدها و بی‌ناموس‌ها و آدم‌کش‌ها و دروغ‌گوها را کنار بگذاریم و ایران را به مدیرهای انسان و گمنام بسپاریم و پس از چهار سال بازنشست‌شان کنیم تا فساد نباشد. اگر عربستان می‌تواند به این مهم دست یابد، چشم ماست. تمیم نیز فاسد است ولی فحش می‌خورد و ادامه می‌دهد و دادگاه می‌رود.

رئیس‌جمهور: اجرای شیوه‌نامه‌های بهداشتی و اِعمال کنترل‌های هوشمند با جدیت پیگیری شود/ تعطیلی مهدهای کودک برای یک هفته دیگردر جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛ رئیس‌جمهور: اجرای شیوه‌نامه‌های بهداشتی و اِعمال کنترل‌های هوشمند با جدیت پیگیری شود/ تعطیلی مهدهای کودک برای یک هفته دیگر مضحك ترين برنامه و تصميم براي مقابله با كرونا در ستاد ملي مبارزه با كرونا! تعطيلي مهدكودك ها! بعد از دو سال رعایت پروتوکل های احمقانه و تزریق ۱۳۰میلیون دز واکسن بهمن ماه امسال بالای ۹۰درصد واکسن زده ها جزو بستری شده های آی سی یو بودن اونوقت ستاد معاشقه با کرونا دستور داده واکسن نزده ها تست بدن برای رفتن به محل کار این الاغ ها تا کی باید برای زندگی مردم تصمیم بگیرن؟

کنترل تورم و حفظ معیشت مردم اولویت اصلی بودجه ۱۴۰۱در نشست سران سه قوه که به میزبانی مجلس شورای اسلامی برگزار شد، بر کاهش ناترازی بودجه ۱۴۰۱ برای جلوگیری از تورم و حفظ معیشت مردم، تاکید شد. سرانه سه قوه فایل_صوتی_چه_شد؟ قالیباف سرکرده دزدها عه! من گوشه تصویر فساد میبینم! لجن پراکنی نباشه، شما هم میبینین؟؟!!

وزیر خارجه سعودی در مونیخ: ایران باید اولویت‌های خود را در منطقه تعدیل کندشاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر خارجه پادشاهی عربی سعودی با تاکید بر این‌که «تهران در ابتدا باید اولویت‌های خود را در منطقه تعدیل کند»، ابراز امیدواری کرد که عربستان آخوندهای تروریست ایران بایددخالتهایشان رادرمنطقه متوقف،‌دست وپای منحوس وکثیف خودراازمنطقه جمع ودر بیت خامنه ای بتمرگندونه اینکه آقای فرحان گفت تعدیل کنند.. بدون این وبدون تعطیل شدن پروژه جنایتکارانه موشکهای_بالستیک (۲۲۳۱ )،هرتوافقی باآخوندهاتوسط جهان پاره خواهدشد .

ضربه‌ سر در فوتبال باعث آسیب مغزی می‌شود | DW | 18.02.2022بر اساس نتایج تحقیقات جدید یک گروه پژوهشگر از نروژ و اسلواکی، ضربه سر به توپ در فوتبال منجر به آسیب‌دیدگی جزئی در سلول‌های مغزی و نیز عوارض احتمالی در درازمدت می‌شود.

گفتگوی تلفنی وزیر امور خارجه کشورمان با وزیر امور خارجه اوکراینوزیر امورخارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با همتای اوکراینی: خواهان حفظ صلح و ثبات در منطقه هستیم جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تا برای حل و فصل مسالمت آمیز بحران هر گونه کمک و اقدام لازم را انجام دهد غلط کرد بیشرفا مردم رو انداختند بجون هم اونوقت خواهان صلح و ثبات هستند🤬😡 خداقوت به وزیر امورخارجه محترم کشورمان واقعا استقبال از رییسی در دفتر فرعی در ساختمان موزه اسلحه خانه تزاری کنار کاخ کرملین نشان داد چه وزنه مهمی برای میانجی گری بین پوتین و اوکراین هستید 🤣🤣🤣🤣🤣🤣