تاکید جوزپ بورل بر راه حل دو کشور در نشست جمع‌آوری کمک برای فلسطین

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

کشورهای اتحادیه اروپا سالانه حدود ۶۶۰ میلیون یورو به «مردم فلسطین» کمک مالی می‌کنند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اتحادیه اروپا منتقد جدی «معامله قرن» و نگران از الحاق سرزمین‌های اشغالی به خاک اسرائیل

سرویس سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از جلسه «کمیته ویژه ارتباط» با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد اتحادیه اروپا به منظور بازسازی اعتماد میان دو طرف (اسرائیل و فلسطینیان) با نروژ دیگر اعضای این گروه همکاری بدون وقفه خود را ادامه می‌دهد و از تمام تلاش‌ها برای احیای گفت‌وگوهای سیاسی منطبق با حقوق بین‌الملل که متضمن حقوق برابر برای دو طرف باشد، حمایت می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

kickexcom KickEcosystem

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت خارجه اسرائيل: ده‌ها هزار ایرانی برای مهاجرت از ایران به اسرائیل درخواست کمک کرده‌اندوزارت خارجه اسرائيل: ده‌ها هزار ایرانی برای مهاجرت از ایران به اسرائیل درخواست کمک کرده‌اند به نوشته «الگمینر»، وزارت خارجه اسرائیل اعلام کرده که شمار درخواست‌ها به قدری زیاد است که غیرممکن است این وزارتخانه بتواند تمام آنها را بررسی کند. ده ها هزار؟؟ چرت نگو من دوستان یهودی زیادی دارم که با همه سختی دلشون میخواد تو ایران زندگی کنند و به اسرائیل نروند اون ده‌ها هزار احتمالا قصدشون چیز دیگه‌ای بوده خب دقیقا اشتباهتون همینجاست!!! فکر میکنین این مزدوران خودتحقیر آمریکا و غرب در ایران هستن!!! اگه اینا ایرانی حساب بشن پس باید منافقین رو‌هم ایرانی حساب کنیم که هفده هزار ایرانی رو ترور کردن !!! اسرائیل بخدا از همه لحاظ مزخرف تر از ایرانه.حتی از لحاظ تعصبات دینی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

زیباکلام: در سوریه به رژیمی کمک کرده‌ایم که بخش وسیعی از مردمش با آن مخالف هستندصادق زیباکلام، استاد دانشگاه ایرانی تاکید کرد 'ما در سوریه به رژیمی کمک کرده‌ایم که بخش وسیعی از مردمش با آن مخالف هستند'. - خبرگزاری آناتولی دمت گرم اردوغان خاک تو سرت روحانی ۹۹درصد مردمش زیبا کلام ضد تورک وطرفدار پ.ک.ک است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

میزان سوختگی منطقه خائیز قابل محاسبه نیستتهران - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست ضمن تاکید بر اراده نیروهای این سازمان برای مهار آتش در خائیز گفت: میزان سوختگی در منطقه حفاظت شده خائیز هنوز قابل محاسبه نیست.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

قالیباف: یک راه کاهش هزینه‌ها اصلاح سیاست‌های مالیاتی استقالیباف: *ممکن است بیش از ۱۵۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه داشته باشیم *منکر زحمات دولت نیستیم *باید از امکان نفت که ابزار فشار علیه ما است رهایی پیدا کنیم *اگر دشمن ما چنین تصمیمی گرفته این برای ما فرصت است نه تهدید ✌🇮🇷👏 👌 چرا آقاى ظريف و روحانى و باقى از تحريمها مينالن؟ چرا درخواست وام از بانك جهانى كردن؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه: از حقوق خود در مدیترانه شرقی دفاع می‌کنیموزارت امور خارجه ترکیه بر دفاع از حقوق کشور در مدیترانه شرقی تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لیگ برتر فوتبال انگلیس؛‌ میدان رقابتی تازه برای کشورهای حاشیه خلیج فارسکمپین رسانه‌های قطری برای جلوگیری از واگذاری احتمالی نیوکاسل یونایتد به یک شرکت سرمایه‌گذاری مورد حمایت عربستان سعودی، لیگ برتر را در مرکز مجادله سیاسی میان این دو کشور قرار داده است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »