تاکید سفارت ایران بر پیگیری رفع محدودیت سفر شهروندان ایرانی به عمان

10/06/1400 07:25 ب.ظ

سفارت ایران در مسقط با اشاره به محدودیت های اعلام شده از سوی کمیته عالی مقابله با کرونای عمان برای ورود مسافرین به این کشور تاکید کرد: موضوع تسهیل تردد اتباع دوکشور بویژه هموطنان ایرانی، همواره در دیدارها و رایزنی های مسئولان این سفارت با مسئولان وزارت خارجه و وزارت بهداشت عمان، مورد اهتمام بوده و پیگیری شده است.

سفارت ایران در مسقط با اشاره به محدودیت های اعلام شده از سوی کمیته عالی مقابله با کرونای عمان برای ورود مسافرین به این کشور تاکید کرد: موضوع تسهیل تردد اتباع دوکشور بویژه هموطنان ایرانی، همواره در دیدارها و رایزنی های مسئولان این سفارت با مسئولان وزارت خارجه و وزارت بهداشت عمان، مورد اهتمام بوده و پیگیری شده است.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه سفارت ایران در عمان به شرح زیر است:با توجه به محدودیت‌های اعلام شده از سوی کمیته عالی مقابله با کرونا سلطنت عمان برای ورود مسافرین به این کشور و ضمن تاکید بر ضرورت احترام به مقررات و ضوابط مورد نظر و رعایت پروتکل های بهداشتی، به اطلاع ایرانیان عزیز مقیم و غیر مقیم در سلطنت عمان می رساند که اگرچه مسئولین ذیربط عمانی به ضرورت و اهمیت رفع محدودیت های مذکور، واقف هستند با اینحال، موضوع تسهیل تردد اتباع دوکشور بویژه هموطنان ایرانی، همواره در دیدارها و رایزنی های مسئولین این سفارت با مسئولین وزارت خارجه و وزارت بهداشت عمان، مورد اهتمام بوده و پیگیری شده است و با توجه به اهمیت رفع یا کاهش این محدودیت ها و ‌تأثیرات آن بر زندگی و کسب و کار مردم، همچنان این موضوع مجدّانه در دستورکار پیگیری قرار دارد.

امیدواریم با افزایش آمار تزریق واکسن در دوکشور و ‌کاهش مخاطرات ناشی از ویروس منحوس کرونا، شاهد رفع محدودیت مسافرت اتباع دو کشور بخصوص کسانی که واکسن تزریق کرده‌اند و آزمایشات معتبر دارند، باشیم.»

ادامه مطلب:
isna_farsi »

بی شرفا چیکار کردین که همسایه ها هم راهمون نمیدن؟

رئیسی «محمد اسلامی» تحریم‌شده را به ریاست سازمان انرژی اتمی ایران گماشتابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران که خود به دلیل نقش داشتن در جنایت‌های ضد بشری و کشتار زندانیان سیاسی سال 1988، تحت تحریم و پیگرد است، علاوه بر گماردن چند

فدراسیون فوتبال سوریه؛ از کشتار و شکنجه بازیکنان تا اعتراض به میزبانی ایران

تازه‌ترین واکنش مقامات قضایی ایران به ویدئوهای زندان اوین: «چند سرباز» تخلف کردند◾️در تازه‌ترین واکنش به انتشار ویدئوهای هک‌شده توسط گروه سایبری «عدل علی»، سخنگوی قوه قضائیه نقض حقوق زندانیان در ویدئوهای منتشرشده را به «تخلف چند سرباز وظیفه» تقلیل داد و گفت نباید آن را «به پای همه کارکنان» سازمان زندان‌ها نوشت. سرباز مادر قهوه فرمانده نداره؟ براستی که مرزهای وقاحت وبی شرفی را جابجا کرده اید اگر راست میگوئید چرا به گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل اجازه ورود وتهیه گزارش از زندانهای ایران را نمی دهید. در سایر زندانهای دیگر ایران خصوصا در مناطق کرد نشین و خوزستان وضع فجیع تر است نه_به_جمهوری_اسلامی عدالت علی

کمک ٢ میلیون یورویی آلمان به اتباع افغانستانی در ایرانسفارت آلمان در تهران اعلام کرد که دولت آلمان در قالب برنامه جهانی غذای سازمان ملل مبلغ دو میلیون یورو برای کمک به اتباع افغانستانی در ایران اعطا می‌کند ما که تحریم هستیم چطور می خاد ۲ میلیون یورو کمک کنه سه میلیون بدین آلمان قبول کنه افاغنه را چند برابر این برا ملت هزینه دارن ما مردم ایران زیر دست این اخوندهای کثیف وضع بدتری داریم..

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران از مرز ۵ میلیون نفر گذشتوزارت بهداشت ایران روز چهارشنبه اعلام کرد که با شناسایی ۳۳ هزار و ۱۷۰ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته مجموع شمار مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در ایران به ۵ میلیون و ۲۵ هزار و ۲۳۳ نفر رسید. شما آلمانی_ها از ویران کردن افغانستان برامون بنویسید☺

هزاران مهاجر افغان به سوی مرزهای زمینی ایران، پاکستان و آسیای میانه شتافتندبر اساس برآوردهای کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد، تا پایان سال جاری میلادی احتمالا بیش از نیم میلیون افغان از کشور خود فرار خواهند کرد. درودها دوستان فردا پنج شنبه 2.9.2021 پاپ بانو بر درویش 24.1.1443 صلح بر کیمیاگر 11.6.1400 عدالت بر ازدواج امیدوارم اوضاع همنوعان مهاجرم (افغانها) زودتر بسامان شود بقول یک کاربر: خودم اینجا و دلم در پنجشیر با احمد مسعود است.