تاکید سازمان ملل بر لزوم ادامه مذاکرات توسط کره‌شمالی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

آنتونیو گوترش،ردبیرکل سازمان ملل متحد نگرانی خود را نسبت به احتمال توقف مذاکرات هسته‌ای توسط کره‌شمالی ابراز داشت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آنتونیو گوترس دبیرکل سازمان ملل متحد در واکنش به آزمایش موشکی هسته‌ای توسط کره‌شمالی تصریح کرد: نگران هستیم که این کشور بهدمذاکرات پایان دهد.

سازمان ملل متحد از آغاز مجدد گفتگو بین طرفین که باعث می‌شود شبه‌جزیره کره از سلاح‌های هسته‌ای عاری شود، حمایت می کند».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید مولداوی بر گسترش همکاری‌های دوجانبه با ترکیهرئیس جمهور مولداوی طی اظهاراتی در نشست خبری مشترک با رئيس جمهوری ترکیه در آنکارا بر لزوم گسترش همکاری ‌های دو جانبه در زمینه‌های مختلف تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکید بغداد بر حمایت از هیات‌های دیپلماتیک خارجی در عراقنخست وزیر عراق از همه تظاهرکنندگان در مقابل ساختمان سفارت آمریکا در عراق خواسته که فورا از این مناطق دور شوند و تأکید کرده است که هرگونه تعرض به سفارتخانه ها و نمایندگی‌های خارجی اقدامی است که نیروهای امنیتی به جدیت با آن مقابله می کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تاکید چین بر ایستادگی مشترک پکن-تهران علیه یکجانبه‌گرایی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارش خبری| سفارت آمریکا در محاصره آتش خشم مردم عراق ؛ تاکید بر لزوم اخراج اشغالگران + تصاویر و فیلم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimعراق امروز سه شنبه شاهد یک تحول قابل توجه بود، شهروندان خشمگین عراقی پس از تشییع پیکرهای شهدای حمله اخیر آمریکا به مواضع حشد شعبی، تجمع اعتراض آمیزی در برابر سفارت آمریکا در بغداد برگزار کرده و پرچم این کشور را آتش زده و خواستار اخراج سفیر آن شدند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سازمان امور دینی ترکیه: کارشناسان ایرانی را استخدام نکرده‌ایم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان عفو بين الملل خواهان نجات جوان ایرانی از اعدام شد🔺سازمان عفو_بين‌الملل خواهان نجات جوان ایرانی از اعدام شد ⚡️سازمان عفو بين الملل از مقامات ایران خواست حکم اعدام آرمان عبدالعالی، جوان ایرانی که در معرض خطر اعدام است، را متوقف کنند. سازمان عفو بین‌الملل گوه اضافه خورد اول یه جواب درست بدن به خانواده مرحومه بعد این عفو بین الملل فقط برا معروفاست انگار. روزانه این همه آدم اعدام میشه عفو و بین الملل کجان!؟ .. جمع کنین بابا یارو دختری را برده خونه و با یه میله بارفیکس زده سرش و به قتل رسونده و پرونده شاکی خصوصی داره و عفو قاتل یه موضوعی مربوط به خانواده مقتول است. عفو بین الملل این وسط چه کاره س؟! چرا وظایف خود را لوث می کنید؟ عفو بین الملل کار واجب تری ندارد؟!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »