تاکید قوه قضاییه بر جلوگیری از تجسس در زندگی متهمان و نظارت بر ضابطین

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

سخنگوی قوه قضائیه: ۲۱ آذر اعضای اصلی گروهک منافقین محاکمه علنی می‌شوند *توماج صالحی با وثیقه آزاد شده و پرونده او در حال رسیدگی است *هنوز حکم دادگاه تجدیدنظر حمید_نوری صادر نشده است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، مسعود ستایشی در نشست خبری امروز ضمن تبریک میلاد خجسته حضرت زینب کبری (س)، گفت: ان شاءالله این توفیق را داشته باشیم که در عرصه بهداشت و درمان به نحو احسن و آنچه که در شان ملت بزرگوار ایران است، ارائه خدمت داشته باشیم.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: صدور دستورات ۱۵ گانه ریاست معزز قوه قضاییه در جلسه اخیر شورای عالی مسئولان قوه قضاییه فصل نوینی از حرکت تعالی بخش قضایی را در جلوی دیدگان همه مردم، مسئولان و به ویژه ارباب جراید قرار می دهد. ما در مجموعه دستگاه قضایی با همه تنگناها و مشقت‌های فراوانی پرونده‌های قضایی معتقدیم که رسانه‌ها و افکار عمومی حق دارند تا با تمسک و توسل به همین دستورات ۱۵ گانه خواسته های خود را از قوه قضاییه تدارک دیده و از ما بابت نحوه نیل و تحقق این دستورات نقادانه و مشوقانه مطالبه گری کنند.

وی افزود: آخرین جلسه دادگاه حمید نوری در ۷ و ۸ نوامبر سال ۲۰۲۳ برگزار شده و در این دو جلسه وکلای آقای نوری آخرین دفاعیات خود را مطرح کردند. در حال حاضر دادگاه تجدیدنظر تا زمان صدور حکم باز هم بازداشت آقای نوری را تمدید کرده اند. حکم دادگاه تجدیدنظر در ۲۸ آذرماه سال جاری قاعدتا صادر خواهد شد. دادستان کل به همتای سوئدی نامه نوشته و آمادگی دستگاه قضایی به همتایان سوئدی اعلام کرده است. با این حال متاسفانه دولت سوئد درخواست معاضدت قضایی با تاخیر ناموجه به وزارت امور خارجه به ما ارسال کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حضور رئیس قوه قضاییه در دادگاه پرونده سرقت‌های زنجیره‌ای خودرودر راستای رویکرد رئیس قوه قضاییه ناظر بر بازدیدها و سرکشی‌های مستمر از مراکز و مراجع قضایی، رئیس دستگاه قضا از دادگاه‌های تجدیدنظر استان کرمان بازدید به عمل آورد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جلوگیری از قاچاق ۸۵ میلیارد تومان سوخت در هرمزگانرئیس کل دادگستری هرمزگان خبر از جلوگیری از اتلاف ۸۵۰ میلیارد ریال سوخت در قالب طرح «کنترل و نظارت بر توزیع سوخت» داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ناوگان حمل‌ونقل عمومی اراک نیازمند نوسازی/ تشدید نظارت بر عملکرد رانندگان در زمستانرییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: به منظور جلوگیری از اخذ کرایه بیشتر، نظارت بر عملکرد رانندگان تاکسی در زمستان تشدید می شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لزوم بسیج تمامی امکانات برای متعادل کردن زندگی مردم در مسکن مهرمعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان بر لزوم استفاده از تمامی امکانات شهرداری و دستگاه‌های اجرایی برای ایجاد رفاه و متعادل کردن شرایط زندگی مردم در سایت مسکن مهر کمالوند تأکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دانشگاهیان مُبلغ و افزایش دهنده مشارکت سیاسی در جامعه شوندرئیس امور آموزش سازمان برنامه و بودجه کشور و نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در هیات نظارت بر تشکل‌های اسلامی گفت: هیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان قلب مسائل سیاسی دانشگاه‌ها است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

همه در برابر آسیب دیدگان اجتماعی مسئولیت داریممدیرکل بهزیستی لرستان با تأکید بر ضرورت نظارت جدی و مستمر به نکات ایمنی در مراکز ماده ۱۵ گفت: همه ما در برابر آسیب دیدگان اجتماعی مسئولیت داریم و باید پاسخگو باشیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »