برجام

برجام

تاکید جانسون و مکرون بر لزوم کاهش تنش پیرامون مسائل ایران

نخست‌وزیر انگلیس و رئیس‌جمهور فرانسه بر لزوم کاهش تنش‌ها پیرامون مسائل ایران تاکید کردند.

19/01/2020 06:42:00 ب.ظ

سخنگوی دفتر نخست‌وزیری انگلیس: نخست وزیر انگلیس و رئیس‌جمهور فرانسه در خصوص تعهداتشان به برجام و تبیین چارچوبی طولانی مدت برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای گفت‌وگو کردند

نخست‌وزیر انگلیس و رئیس‌جمهور فرانسه بر لزوم کاهش تنش‌ها پیرامون مسائل ایران تاکید کردند.

وی افزود: آن دو همچنین بر لزوم کاهش تنش‌ها و همکاری با شرکای بین‌المللی در جهت یافتن راه حلی دیپلماتیک درخصوص تنش‌های کنونی تاکید کردند. ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

فریب جدی است اقایان انها کفتند ما سپهبد سلیمانی را میکشیم وکشتند عمر وعاص زمان امیرالمومنین مرد الان عمر وعاص حا...مردن از این ذلت بهتره ای چاه کجایی ؟؟!!همه چاهها را هم وزرات چهاد وکشاورزی بسته ..خشکسالی سگ وخوک در حال کشیدن نقشه های پلید شیطانی... اینا همش فیلمه دارن بازی میکنن. پایان رژیم جور وستم یزیدی رقم خورده. همه دیکتاتورها کور و کرند وتا پای چوبه دار مکافات باور ندارند که دیگه تموم ماجرا.

مسوول سرنگونی مرگبار هواپیما بر فراز تهران کیست؟دامی که برای رهبر گذاشته شد وایشان به این دام بی ابرویی افتاد چاه مکن بهر کسی بالاخره افتد کسی لاریجانی ها پر رفسنجانی پرپر رهبر بی پر روحانی کم کم رهبر مقصر اصلی، پدران بی فکر ما بودند که راه افتادند دنبال خمینی و گفتند، مرگ بر شاه.

چه بر ما رفته است که خودِ شادی هم غمگین است

چهار شهروند ترکیه بر اثر انفجار بمب در سومالی زخمی شدندچهار تن از کارکنان یک شرکت ساختمانی ترکیه بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در موگادیشو، پایتخت سومالی زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی چهار تن از کارکنان یک شرکت ساختمانی ترکیه بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در موگادیشو، پایتخت سومالی زخمی شدند.

مروری بر زندگی و دستاوردهای اندی؛ نخستین ایرانی که صاحب ستاره هالیوود شدمروری بر زندگی و دستاوردهای اندی؛ نخستین ایرانی که صاحب ستاره هالیوود شد اندی نیز مانند بسیاری از خواننده‌های ایرانی، پس از انقلاب اسلامی، از کشور خارج شد و به لس آنجلس رفت و پس از مدتی همکاری خود با کوروس شاهمیری را آغاز کرد. خواننده قحط بود !؟ هم اندی و هم ماها باید بیشتر به فکر‌ آخرتمون باشیم عالی

از کارکنان یک شرکت ساختمانی ترکیه در موگادیشو بر اثر انفجار خودروی بمب‌گذاری شده زخمی شده‌انداز کارکنان یک شرکت ساختمانی ترکیه در موگادیشو بر اثر انفجار خودروی بمب‌گذاری شده زخمی شده‌اند چند نفر؟

جنگنده‌های اف-۳۵ آمریکا بر فراز مرز؛ آیا ایران توان رویارویی دارد؟آن بخش از نیروی هوایی آمریکا که به منطقه خلیج فارس فرستاده شده‌اند، مجهز به جنگنده‌های رادارگریز اف‌-۳۵ نیز هستند. همچنین پنتاگون یک سیستم نظارتی گسترده در منطقه خلیج فارس دارد که شامل نظارتهای ماهواره‌ای، هواپیماهای بدون سرنشین و سنسورهای زمینی و دریایی می‌شود. چرا توان رویارویی ندارد؟؟؟؟همانطور که پهباد پیشرفته اونا رو تو آسمان زدیم ودود هوا شد F35هم شکار سامانه های ایرانی میشه... از نظر ایران با توکل بر خدا همه کار میشه کرد و هزینه هاشم با توکل بر خدا از جیب ملت پرداخت میشه.کلا کس خلی بد دردیه واقعا. بیا داخل تا ببینی توان ایران رو